О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 12 июля 2013 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 июля 2013 года № 4185
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4732797,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 734871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3974993,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4783810,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32815,0 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 6133,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -83827,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83827,9 тысяч тенге.";
подпункты 1), 5), 6) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 54619,6 тысяч тенге;
5) на реализацию Государственной программы развития образования в Республики Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 17948,0 тысяч тенге, в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 16388,0 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1560,0 тысяч тенге;
6) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 17414,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
"9) на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 10347,0 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на строительство и реконструкцию объектов образования в сумме 784102,0 тысячи тенге.";

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 85 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 19 шілдеде № 4185 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2013 жылдың 3 қаңтарында "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4732797,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 734871,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15433,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3974993,6 мың теңге;
2) шығындар – 4783810,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32815,0 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 6133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -83827,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83827,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге 54619,6 мың теңге сомасында;
5) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 17948,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға 16388,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1560,0 мың теңге сомасында;
6) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне 17414,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы мынадай мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 10347,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға 784102,0 мың теңге сомасында.";

пункт 5 указанного решения дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 11000,0 тысяч тенге.";
приложения 1 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Д. Койшибаев
Секретарь
районного маслихата                        А. Бондаренко
СОГЛАСОВАНО:
Заместитель руководителя государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
____________________ А.Ж. Жигитова
Приложение 1
к решению маслихата

көрсетілген шешімнің 5-тармағы мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) көлік инфрақұрылымын дамытуға 11000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Д. Қойшыбаев
Аудандық
мәслихаттың хатшысы                        А. Бондаренко
КЕЛІСІЛДІ:
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
орынбасары
___________________ Жігітова А.Ж.
Мәслихаттың