О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 2 октября 2013 года № 105. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 октября 2013 года № 4232
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 12 декабря 2012 года № 56 "О бюджете Аулиекольского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3945, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 756 342,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 734 871,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 7 500,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15 433,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 3 998 538,6 тысяч тенге;
2) затраты – 4 807 355,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 815,0 тысяч тенге, в том числе погашение бюджетных кредитов – 6 133,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 83 827,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 83 827, 9 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктами 6-16-2 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевого трансферта из областного бюджета на содержание организаций образования в сумме 12 597,0 тысяч тенге.
6-2. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление целевого трансферта из областного бюджета на погашение обязательств по решениям суда в сумме 10 948,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии           А. Кенесбаева
Секретарь районного маслихата              А. Бондаренко
Приложение
к решению маслихата
от 2 октября 2013 года № 105
Приложение 1
к решению маслихата
от 12 декабря 2012 года № 56
Бюджет Аулиекольского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 2 қазандағы № 105 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қазанда № 4232 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 56 "Әулиекөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3945 тіркелген, 2013 жылдың 3 қаңтарында "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 756 342, 6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 734 871, 0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15 433, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 998 538,6 мың теңге;
2) шығындар – 4 807 355,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 815,0 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттерді өтеу – 6 133,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 83 827, 9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 83 827, 9 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-16-2 тармақтармен толықтырылсын:
"6-1. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен білім беру ұйымдарын ұстауға 12 597,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.
6-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен сот шешімдері бойынша міндеттемелерді өтеуге 10 948,0 мың теңге сомасында нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрайымы            А. Кеңесбаева
Аудандық мәслихаттың хатшысы               А. Бондаренко
Мәслихаттың
2013 жылғы 2 қазандағы
№ 105 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 12 желтоқсандағы
№ 56 шешіміне 1-қосымша
Әулиекөл ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер