Об определении оптимальных сроков начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве
Постановление акимата Денисовского района Костанайской области от 14 мая 2013 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 мая 2013 года № 4139. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 28 января 2014 года № 07-7/92)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акима Денисовского района Костанайской области от 28.01.2014 № 07-7/92).
На основании подпункта 5) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпункта 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года "Об обязательном страховании в растениеводстве", акимат Денисовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить оптимальные сроки начала и завершения посевных работ по Денисовскому району по видам продукции растениеводства, подлежащим обязательному страхованию в растениеводстве:
1) яровые зерновые культуры (пшеница, ячмень, овес, просо) с 15 мая по 5 июня 2013 года;
2) масличные культуры (рапс, подсолнечник, лен, рыжик, сафлор, горчица) с 15 мая по 30 мая 2013 года;
3) гречиха с 15 мая по 5 июня 2013 года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Денисовского района Рамазанова Т.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с мая 2013 года.
Исполняющий обязанности
акима Денисовского района                  Т. Рамазанов

Денисов ауданы бойынша өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыруға жататын өсімдік шаруашылығы өнімдерінің түрлері бойынша егіс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзімдерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 мамырдағы № 134 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 мамырда № 4139 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 07-7/92 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 28.01.2014 № 07-7/92 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 5) тармақшасы, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы "Өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыру туралы" Заңының 5-бабы 3-тармағының 3) тармақшасы негiзiнде, Денисов ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Денисов ауданы бойынша өсiмдiк шаруашылығындағы мiндеттi сақтандыруға жататын өсiмдiк шаруашылығы өнiмдерiнiң түрлерi бойынша егiс жұмыстардың басталуы мен аяқталуының оңтайлы мерзiмдерi белгiленсiн:
1) жаздық дәндi дақылдарды (бидай, арпа, сұлы, тары) 2013 жылғы 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейiн;
2) майлы дақылдарды (рапс, күнбағыс, зығыр, арыш, мақсары, қыша) 2013 жылғы 15 мамырдан бастап 30 мамырға дейiн;
3) қарақұмық 2013 жылғы 15 мамырдан бастап 5 маусымға дейiн.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау Денисов ауданы әкiмiнiң орынбасары Т.Б. Рамазановқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі және 2013 жылғы мамырдан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Денисов ауданы
әкiмiнің міндетін атқарушы                 Т. Рамазанов