О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 11 июля 2013 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 июля 2013 года № 4199
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, на основании решения Костанайского областного маслихата от 28 июня 2013 года № 160 "О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 7 декабря 2012 года № 101 "Об областном бюджете Костанайской области на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4163) Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2012 года № 58 "О бюджете Денисовского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3953, опубликовано 18 января 2013 года, 25 января 2013 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1962505,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 503401,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 4330,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 15157,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1439617,1 тысяч тенге;
2) затраты - 1978570,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40799,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44140,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3341,0 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -56864,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 56864,6 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрен возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета в сумме 960,0 тысяч тенге.";
пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:

Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 4199 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына сәйкес, Қостанай облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы № 160 "Мәслихаттың 2012 жылғы 7 желтоқсандағы № 101 "Қостанай облысының 2013-2015 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4163 тіркелді) негізінде Денисов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 58 "Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3953 тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Наше время" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редақцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті 12және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1962505,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 503401,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4330,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 15157,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1439617,1 мың теңге;
2) шығындар – 1978570,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 40799,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44140,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3341,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -56864,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 56864,6 мың теңге.";
көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 3-2-тармағымен толықтырылсын:
"3-2. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 960,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редақцияда жазылсын:
"4. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 56551,1 тысяча тенге;
на реализацию мер по оказанию социальной поддержки специалистов в сумме 6365,0 тысяч тенге;
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 50844,0 тысячи тенге;
на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы в сумме 12291,0 тысяча тенге;
на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 7263,0 тысячи тенге;
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9651,0 тысяча тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе в сумме 7133,0 тысячи тенге;
на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" в сумме 16422,0 тысячи тенге;
на увеличение штатной численности местных исполнительных органов в сумме 7243,0 тысячи тенге.".
Приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата                 А. Мурзабаев
Секретарь Денисовского
районного маслихата                        А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
акимата Денисовского района"
_______________ Рахметова С.Ф.
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 июля 2013 года № 38
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2012 года № 58
Бюджет Денисовского района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге 56551,1 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 6365,0 мың теңге сомасында;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 50844,0 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға 12291,0 мың теңге сомасында;
жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 7263,0 мың теңге сомасында;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға 9651,0 мың теңге сомасында;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға 7133,0 мың теңге сомасында;
"Өңiрлердi дамыту" бағдарламасы шеңберiнде өңiрлердiң экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды iске асыруға 16422,0 мың теңге сомасында;
жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайтуға 7243,0 мың теңге сомасында.".
Көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
кезектен тыс
сессиясының төрағасы                       А. Мұрзабаев
Денисов аудандық
мәслихатының хатшысы                       А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ:
"Денисов ауданы әкімдігінің
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ C.Ф. Рахметова
Мәслихаттың
2013 жылғы 11 шілдедегі
№ 38 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 58 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Кірістер