О внесении изменения в решение маслихата от 22 апреля 2009 года № 153 "Об установлении единых ставок фиксированного налога"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 181. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 января 2014 года № 4409. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 5 марта 2018 года № 193
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 05.03.2018 № 193 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 апреля 2009 года № 153 "Об установлении единых ставок фиксированного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-10-121, опубликовано 15 мая 2009 года в газете "Житикаринские новости") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:"
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии А. Кабиев
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
М. Кененбаева
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Житикаринскому району
Налогового департамента по
Костанайской области Налогового
комитета Министерства финансов
Республики Казахстан"
_____________________ Б. Шуинов

Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 "Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 181 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда № 4409 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2018 жылғы 5 наурыздағы № 193 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 05.03.2018 № 193 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткенінен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2009 жылғы 22 сәуірдегі № 153 "Бірыңғай салықтың ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-121 тіркелген, 2009 жылғы 15 мамырда "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422-бабының 2-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы А. Кабиев
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
М. Кененбаева
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігі Салық комитетінің
Қостанай облысы бойынша салық
департаментінің Жітіқара ауданы
бойынша салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Б. Шуинов