О внесении изменений в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 12 декабря 2013 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 января 2014 года № 4412. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21 ноября 2016 года № 70
Сноска. Утратило силу решением маслихата Житикаринского района Костанайской области от 21.11.2016 № 70 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 21 января 2013 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты по вопросам ономастики" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 13 июня 2005 года № 186 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за землю и земельного налога по городу Житикаре и для земель района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9-10-14, опубликовано 30 июля 2005 года в газете "Житикаринские новости") следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)" Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:";
подпункт 3) пункта 1 указанного решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"3) аудан жерлері үшін (ауылдық елді мекендер жерлерінен басқа) жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері", текст на русском языке остается без изменения;
подпункт 4) пункта 1 решения на государственном языке изложить в новой редакции:
"4) ауданның ауылдық елді мекендер жерлері үшін жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері", текст на русском языке остается без изменения;

Мәслихаттың 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 "Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 12 желтоқсандағы № 182 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қаңтарда № 4412 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қарашадағы № 70 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 21.11.2016 № 70 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне ономастика мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 21 қаңтардағы Заңына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2005 жылғы 13 маусымдағы № 186 "Аудан жерлері үшін және Жітіқара қаласы бойынша жер салығы мен жер үшін төлемінің базалық ставкасына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9-10-14 тіркелген, 2005 жылғы 30 шілдеде "Житикаринские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабының 1-тармағына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабының 1-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:";
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілінде 1-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) аудан жерлері үшін (ауылдық елді мекендер жерлерінен басқа) жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері", орыс тіліндегі мәтін өзгертүсіз қалады;
көрсетілген шешімнің мемлекеттік тілінде 1-тармағының 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"4) ауданның ауылдық елді мекендер жерлері үшін жер салығы базалық ставкасына түзету коэффициенттері", орыс тіліндегі мәтін өзгертүсіз қалады;