О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 11 июля 2013 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июля 2013 года № 4203. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы" от 21 декабря 2012 года № 71 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3972, опубликовано 9 января 2013 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2167834,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 602824,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2467,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5173,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1557370,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2224895,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44140,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3844,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -97356,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 97356,7 тысяч тенге.";
подпункты 1), 5), 6) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) на проведение противоэпизоотических мероприятий в сумме 44598,9 тысяч тенге;
5) на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011-2020 годы, на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 780,0 тысяч тенге;
6) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей в сумме 10383,0 тысяч тенге.";

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 11 шілдедегі № 132 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 шілдеде № 4203 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2167834,9 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 602824,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2467,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5173,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1557370,9 мың теңге;
2) шығындар – 2224895,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 40296,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44140,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3844,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -97356,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 97356,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1), 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 44598,9 мың теңге сомасында;
5) Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 780,0 мың теңге сомасында;
6) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері 10383,0 мың теңге сомасында.";