О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 22 октября 2013 года № 142. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 октября 2013 года № 4265. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23 июня 2014 года № 02-4-128)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо маслихата Карасуского района Костанайской области от 23.06.2014 № 02-4-128).
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2012 года № 71 "О районном бюджете Карасуского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3972, опубликовано 9 января 2013 года в газете "Қарасу өңірі") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 176 203,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 611 262,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2 113,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 094,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1 556 733,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2 233 264,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34 296,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 38 140,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 844,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 356,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 356,7 тысяч тенге.";
подпункт 3) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3) на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 7519,0 тысяч тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в бюджете района на 2013 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 38 140,0 тысяч тенге.";
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Карасуского
районного маслихата                        С. Казиев
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата Карасуского района"
______________ Е. Биркель
Приложение № 1
к решению маслихата
от 22 октября 2013 года № 142
Приложение № 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2012 года № 71
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2013 жылғы 22 қазандағы № 142 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 қазанда № 4265 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы № 02-4-128 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 23.06.2014 № 02-4-128 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 109-бабына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 71 "Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3972 тіркелген, 2013 жылғы 9 қаңтардағы "Қарасу өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарасу ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 176 203,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 611 262,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2 113,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 094,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1 556 733,9 мың теңге;
2) шығындар – 2 233 264,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 34 296,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 38 140,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 3 844,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91 356,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 356,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 3) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"3) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 7519,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен қаражат түсімінің қарастырылғаны ескерілсін, жергілікті атқарушы органдарға мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер 38 140,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 14-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессиясының төрағасы,
Қарасу аудандық мәслихатының хатшысы       С. Қазиев
КЕЛІСІЛДІ:
"Қарасу ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Е. Биркель
Мәслихаттың
2013 жылғы 22 қазандағы
№ 142 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 71 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1. Кірістер