О внесении изменений в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 3 октября 2013 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 октября 2013 года № 4236
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 108 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3943, опубликовано 10 января 2013 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1842064,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 445890,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6948,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 740,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1388486,4 тысячи тенге;
2) затраты – 1844730,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31158,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4992,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 8500,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 8500,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -37331,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37331,8 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата              В. Леонов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Мендыкаринского района"
________________ С. Хабалкина
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Мендыкаринского района"
_________________ Г. Айсенова
Приложение
к решению маслихата
от 3 октября 2013 года № 164
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 108
Районный бюджет Мендыкаринского
района на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара аауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюбджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2013 жылғы 3 қазандағы № 164 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 қазанда № 4236 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106109-баптарына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 108 "Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3943 тіркелген, 2013 жылғы 10 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1842064,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 445890,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6948,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 740,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1388486,4 мың теңге;
2) шығындар – 1844730,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 26166,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31158,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4992,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 8500,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 8500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -37331,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 37331,8 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы               В. Леонов
КЕЛІСІЛДІ:
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ С. Хабалкина
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Г. Айсенова
Мәслихаттың
2013 жылғы 3 қазандағы
№ 164 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 108 шешіміне 1-қосымша
Меңдіқара ауданының 2013 жылға
арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер