Об организации общественных работ в Сарыкольском районе на 2013 год
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 1 марта 2013 года № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 2 апреля 2013 года № 4079. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28 декабря 2013 года № 07-09/2354)
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена
пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо акимата Сарыкольского района Костанайской области от 28.12.2013 № 07-09/2354).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5) статьи 7,  статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы за счет средств местного бюджета.
2. Утвердить:
1) прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и условия общественных работ на 2013 год;
2) оплату труда граждан, занятых на общественных работах, в размере полутора минимальной месячной заработной платы в месяц за счет средств районного бюджета.
3. Определить, что при организации общественных работ:
1) социальные отчисления в Государственный фонд социального страхования и социальный налог возмещаются из районного бюджета и перечисляются на расчетные счета работодателей;
2) расходы на оплату комиссионного вознаграждения за услуги банков второго уровня по зачислению и выплате заработной платы в размерах, установленных договором на выполнение общественных работ, возмещаются из районного бюджета на расчетные счета работодателей.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ акимата Сарыкольского района" обеспечить:
1) заключение договоров на выполнение общественных работ;
2) направление безработных на общественные работы;
3) руководствоваться настоящим постановлением при направлении безработных на общественные работы.
5. Контроль над исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района Насырова И.М.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района                  А. Турсунов
СОГЛАСОВАНО:
Директор товарищества
с ограниченной
ответственностью
"Тазалық 2030"
_______ М. Ахметов
Начальник ГУ "Отдел
занятости и социальных
программ акимата
Сарыкольского района"
________ С. Мулдабеков
Утверждено
постановлением акимата

Сарыкөл ауданында 2013 жылға арналған қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 1 наурыздағы № 87 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 2 сәуірде № 4079 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 28 желтоқсандағы № 07-09/2354 хаты)
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның
пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды (Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 28.12.2013 № 07-09/2354 хаты).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5) тармақшасына20-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Бекітілсін:
1) қоса беріліп отырған 2013 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және жағдайлары;
2) айына ең төменгі айлық жалақының бір жарым мөлшерінде аудандық бюджет қаражаты есебінен қоғамдық жұмыстармен қамтылған азаматтардың еңбегіне төленетін ақысы.
3. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруда мыналар анықталсын:
1) Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік аударымдар және әлеуметтік салық аудандық бюджеттен өтеледі және жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аударылады;
2) жалақыны төлеу мен аудару бойынша екінші деңгейдегі банктер қызметі үшін комиссиялық сыйақыны төлеуге арналған шығындар қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шартпен белгіленген мөлшерде жұмыс берушілердің есеп айырысу шоттарына аудандық бюджеттен өтеледі.
4. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қамтамасыз етсін:
1) қоғамдық жұмыстарды орындауға арналған шарт жасау;
2) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберу;
3) жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жібергенде осы қаулыны басшылыққа алсын.
5. Берілген қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары І.М. Насыровқа жүктелсiн.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі                    А. Тұрсынов
КЕЛІСІЛДІ:
"Тазалық 2030"
жауапкершілігі шектеулі
серіктестігінің директоры
____________ М. Ахметов
"Сарыкөл ауданы
әкiмдiгiнiң жұмыспен
қамту және әлеуметтiк
бағдарламалар бөлiмi"
ММ бастығы
_____ С. Молдабеков
Әкімдіктің

от 1 марта 2013 года
№ 87
Перечень организаций, виды, объемы и условия
общественных работ на 2013 год
Наименование
организации
Виды работ
Объемы
общест-
венных-
работ
Условия
общественных работ
1
Товарищество
с ограничен-
ной ответст-
венностью
"Тазалық
2030"
Помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Барвиновка, не
требующая
предваритель-
ной професси-
ональной
подготовки
работника
83200
квадрат-
ных
метров
1) продолжи-
тельность
рабочего вре-
мени не должна
превышать 40
часов в
неделю;
2) обеспечить
соответствую-
щие законо-
дательству
условия и
охрану труда,
провести инст-
руктаж с каж-
дым безработ-
ным по технике
безопасности;
3) обеспечить
выплату соци-
ального посо-
бия по вре-
менной нетру-
доспособности
в соответствии
с действующим
законодатель-
ством;
4) соблюдать
все трудовые
отношения меж-
ду работо-
дателем и ра-
ботником сог-
ласно Трудо-
вому кодексу
Республики
Казахстан;
5) соблюдать
законодатель-
ство о пен-
сионном обес-
печении и
страховании.
Участие в ре-
монте объектов
социально-
культурного
назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Веселый Подол,
не требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
83310
квадрат-
ных
метров
Участие в ре-
монте объектов
социально-
культурного
назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Златоуст, не
требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
110852
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте объек-
тов социально-
культурного
назначения,
помощь в
уборке терри-
тории и
благоустройст-
ве села Новое,
не требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
87740
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте объек-
тов социально-
культурного
назначения,
помощь в
уборке терри-
тории и благо-
устройстве
села Комсо-
мольское, не
требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
82050
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте объек-
тов социально-
культурного
назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Ленинградское,
не требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
18740
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте объек-
тов социально-
культурного
назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Большие Дубра-
вы, не требую-
щие предвари-
тельной про-
фессиональной
подготовки
работника
65868
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте объек-
тов социально-
культурного
назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Маяк, не
требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника
10050
квадрат-
ных
метров
Участие в
ремонте
объектов
социально-
культурного назначения,
помощь в убор-
ке территории
и благоустрой-
стве села
Сорочинка, не
требующие
предваритель-
ной профессио-
нальной
подготовки
работника

2013 жылғы 1 наурыздағы
№ 87 қаулысымен
бекітілген
2013 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері және жағдайлары
Ұйымдардың
атауы
Жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайлары
1
"Тазалық
2030"
жауапкер-
шілігі
шектеулі
серіктес-
тігі
Қызметкердің
алдын ала
кәсіптік даяр-
лаудан өтуін
талап етпейтін
Барвинов ауылы-
ның аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек
83200
шаршы метр
1) жұмыс
уақытының
ұзақтығы
аптасына 40
сағаттан
аспауы
қажет;
2) еңбек
жағдайын
және
қорғауын
заңнамаға
сәйкес
қамтамасыз
ету, әр
жұмыссызбен
қауіпсіздік
техникасы
бойынша
нұсқаулық
жүргізу;
3) қолданыс-
тағы заңна-
маға сәйкес
уақытша
жұмысқа
қабілетсіз-
дігі бойынша
әлеуметтік
төлемдерді
төлеуді
қамтамасыз
ету;
4) Қазақстан
Республика-
сының Еңбек
кодексіне
сәйкес жұмыс
беруші және
жұмысшының
арасында
барлық еңбек
қатынастарын
сақтау;
5) зейнет-
ақымен қам-
сыздандыру
және сақтан-
дыру туралы
заңнаманы
сақтау.
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап ет-
пейтін Веселый
Подол ауылының
аумағын жинау
мен абаттан-
дыруға көмек
көрсету, әлеу-
меттік-мәдени
мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
83310
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап ет-
пейтін Златоуст
ауылының аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мә-
дени мақсатын-
дағы нысаналарды
жөндеуге қатысу
110852
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Новое
ауылының аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәде-
ни мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
87740
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
Комсомол ауылы-
ның аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәде-
ни мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
82050
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін
Ленинград ауылы-
ның аумағын
жинау мен
аббаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәде-
ни мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
18740
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Большие
Дубравы ауылының
аумағын жинау
мен абаттандыру-
ға көмек көрсе-
ту, әлеуметтік-
мәдени мақсатын-
дағы нысаналарды
жөндеуге қатысу
65868
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Маяк
ауылының аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәде-
ни мақсатындағы
нысаналарды
жөндеуге қатысу
10050
шаршы метр
Қызметкердің
алдын ала кәсіп-
тік даярлаудан
өтуін талап
етпейтін Сорочин
ауылының аумағын
жинау мен
абаттандыруға
көмек көрсету,
әлеуметтік-мәде-
ни мақсатындағы
нысаналарды жөндеуге қатысу