О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 19 декабря 2012 года № 70 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 4 июля 2013 года № 121. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 июля 2013 года № 4177
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете на 2013-2015 годы" от 19 декабря 2012 года № 70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3959, опубликовано 3 января 2013 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 1865821,3 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 417327,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4746,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6553,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1437195,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1905405,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 26719,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31158,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4439,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -66303,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 66303,5 тысячи тенге.".
дополнить указанное решение пунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Учесть, что в районном бюджете на 2013 год предусмотрен возврат бюджетных кредитов в сумме 1,0 тысяча тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель
внеочередной сессии
Узункольского
районного маслихата                        С. Сватков
Секретарь Узункольского
районного маслихата                        В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
Узункольского района"
____________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Узункольского района"
___________ Н. Абдрахманова
Приложение
к решению маслихата
от 4 июля 2013 года № 121
Приложение 1
к решению маслихата
от 19 декабря 2012 года № 70
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 121 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 шілдеде № 4177 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексі 106109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2012 жылғы 19 желтоқсандағы № 70 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 тіркелген, 2013 жылғы 3 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1865821,3 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 417327,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4746,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6553,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 1437195,3 мың теңге;
2) шығындар – 1905405,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 26719,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 31158,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 4439,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -66303,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 66303,5 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-2 тармақпен толықтырылсын:
"3-2. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте 1,0 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С. Сватков
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы                       В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ:
"Ұзынкөл ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2013 жылғы 4 шілдедегі
№ 121 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2012 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 70 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер