О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 30 июля 2013 года N 171/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 августа 2013 года N 3587. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03 сентября 2014 года N 1-11/560)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата маслихата Павлодарской области от 03.09.2014 N 1-11/560).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3290, опубликованное в газете "Сарыарка самалы" от 25 декабря 2012 года N 147 "Звезда Прииртышья" от 27 декабря 2012 года N 148) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "90650353" заменить цифрами "90965695";
цифры "21110681" заменить цифрами "21355068";
цифры "447884" заменить цифрами "518694";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступлениям от продажи основного капитала – 145 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "91473809" заменить цифрами "91639151";
в подпункте 4):
цифры "200000" заменить цифрами "350000";
цифры "200000" заменить цифрами "350000";
в пункте 2:
в абзаце третьем цифры "62" заменить цифрами "66,5";
в абзаце пятом цифры "62" заменить цифрами "66,5";
в пункте 3:
в абзаце третьем цифры "38" заменить цифрами "33,5";
в абзаце пятом цифры "38" заменить цифрами "33,5";
пункт 8 дополнить абзацем следующего содержания:
"52000 тысячи тенге – на строительство объекта образования Баянаульского района;";
в пункте 10:
цифры "220600" заменить цифрами "202419";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 30 шілдедегі N 171/20 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 тамызда N 3587 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 2014 жылғы 03 қыркүйектегі N 1-11/560 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облыстық мәслихаты аппарат басшысының 03.09.2014 N 1-11/560 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың (V сайланған XІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3290 болып тіркелген, 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Сарыарқа самалы" газетінің N 147, 2012 жылғы 27 желтоқсандағы "Звезда Прииртышья" газетінің N 148 сандарында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақта:
1)-тармақшада:
"90650353" деген сандар "90965695" деген сандармен ауыстырылсын;
"21110681" деген сандар "21355068" деген сандармен ауыстырылсын;
"447884" деген сандар "518694" деген сандармен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 145 мың теңге;";
2)-тармақшада "91473809" деген сандар "91639151" деген сандармен ауыстырылсын;
4)-тармақшада:
"200000" деген сандар "350000" деген сандармен ауыстырылсын;
"200000" деген сандар "350000" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармақта:
үшінші абзацта "62" деген сандар "66,5" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "62" деген сандар "66,5" деген сандармен ауыстырылсын;
3-тармақта:
үшінші абзацта "38" деген сандар "33,5" деген сандармен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "38" деген сандар "33,5" деген сандармен ауыстырылсын;
8-тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"52000 мың теңге – Баянауыл ауданының білім беру объектісін салуға;";
10-тармақта:
"220600" деген сандар "202419" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

76 036
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
28 525
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
47 874
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
344 695
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
147 395
013
Капитальные расходы государственного органа
3 583
019
Присуждение грантов областным государственным учреждениям образования за высокие показатели работы
13 952
029
Методическая работа
64 967
033
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
232 511
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
9 963
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
684 249
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
149 500
271
Управление строительства области
1 329 656
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
52 000
037
Строительство и реконструкция объектов образования
1 277 656
05
Здравоохранение
22 852 621
1
Больницы широкого профиля
21 136
253
Управление здравоохранения области
21 136
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
21 136
2
Охрана здоровья населения
566 842
253
Управление здравоохранения области
566 842
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
328 615
006
Услуги по охране материнства и детства
143 392
007
Пропаганда здорового образа жизни
93 820
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 015
3
Специализированная медицинская помощь
10 940 850
253
Управление здравоохранения области
10 940 850
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

76 036
004
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
28 525
005
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
47 874
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
344 695
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
147 395
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 583
019
Облыстық мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттарды табыс ету
13 952
029
Әдістемелік жұмыс
64 967
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
232 511
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 963
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
684 249
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
149 500
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 329 656
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттер
52 000
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 277 656
05
Денсаулық сақтау
22 852 621
1
Кең бейiндi ауруханалар
21 136
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
21 136
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
21 136
2
Халықтың денсаулығын қорғау
566 842
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
566 842
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
328 615
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
143 392
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
93 820
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 015
3
Мамандандырылған медициналық көмек
10 940 850
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10 940 850
009
Туберкулезден, жұқпалы аурулардан, психикасының бұзылуынан және жүйкесі бұзылуынан, оның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолдануға байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

4 278 625
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
344 505
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
452 604
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
76 307
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
261 009
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
463 849
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
310 179
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
53 608
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 503 750
048
Оказание медицинской помощи населению в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи субъектами здравоохранения районного значения и села
3 196 414
4
Поликлиники
5 933 275
253
Управление здравоохранения области
5 933 275
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях, за исключением субъектов здравоохранения районного значения и села
4 948 410
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
660 329
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
324 536
5
Другие виды медицинской помощи
1 041 814
253
Управление здравоохранения области
1 041 814
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
995 975
029
Областные базы спецмедснабжения
45 839
9
Прочие услуги в области здравоохранения
4 348 704
253
Управление здравоохранения области
2 049 333
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
115 710
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
59 931
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 264
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
7 442

4 278 625
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
344 505
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
452 604
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
76 307
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
261 009
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторларымен қамтамасыз ету
463 849
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
310 179
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
53 608
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде онкологиялық аурулармен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
1 503 750
048
Аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінің тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде халыққа медициналық көмек көрсету
3 196 414
4
Емханалар
5 933 275
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 933 275
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
4 948 410
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
660 329
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
324 536
5
Медициналық көмектің басқа түрлері
1 041 814
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 041 814
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен және аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілері көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
995 975
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
45 839
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
4 348 704
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 049 333
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 710
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
59 931
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
93 264
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
7 442

018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
145 007
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
56 525
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 400
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
5 752 873
1
Жилищное хозяйство
2 808 118
253
Управление здравоохранения области
5 477
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 477
256
Управление координации занятости и социальных программ области
9 251
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9 251
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
7 189
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7 189
261
Управление образования области
1 201
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1 201
271
Управление строительства области
2 785 000
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 170 000
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 615 000
2
Коммунальное хозяйство
2 944 755
271
Управление строительства области
1 840 200
030
Развитие коммунального хозяйства
5 797
033
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
962 835
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения в сельских населенных пунктах
871 568
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 104 555
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
39 210
005
Капитальные расходы государственного органа
2 318
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
690 172
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
222 855
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов

018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
145 007
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
56 525
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 400
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5 752 873
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 808 118
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 477
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 477
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
9 251
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9 251
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
7 189
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7 189
261
Облыстың білім басқармасы
1 201
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 201
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 785 000
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға, салуға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 170 000
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 615 000
2
Коммуналдық шаруашылық
2 944 755
271
Облыстың құрылыс басқармасы
1 840 200
030
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
5 797
033
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
962 835
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
871 568
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 104 555
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 210
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 318
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтауға және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
690 172
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
222 855
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

68 485
014
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 847 600
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
150 000
016
Сервисная поддержка ведения бизнеса в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
45 000
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
575 007
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
575 007
271
Управление строительства области
2 109 409
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 728 552
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012-2020 годы
380 857
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 479 622
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы "Развитие регионов"
2 194 263
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
285 359
14
Обслуживание долга
1 142
1
Обслуживание долга
1 142
257
Управление финансов области
1 142
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
1 142
15
Трансферты
17 606 282
1
Трансферты
17 606 282
257
Управление финансов области
17 606 282
007
Субвенции
16 122 222
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
635 080
017
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
2 791
024
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
809 594
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства
36 595
III. ЧИСТОЕ БЮДЖЕТНОЕ КРЕДИТОВАНИЕ
2 292 912
Бюджетные кредиты
2 743 464
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 076 361
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 076 361

68 485
014
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша проценттік ставкаларды субсидиялау
1 847 600
015
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
150 000
016
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде бизнесті жүргізуді сервистік қолдау
45 000
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
575 007
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
575 007
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 109 409
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
1 728 552
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
380 857
279
Облыстың Энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 479 622
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне "Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
2 194 263
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
285 359
14
Борышқа қызмет көрсету
1 142
1
Борышқа қызмет көрсету
1 142
257
Облыстың қаржы басқармасы
1 142
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
1 142
15
Трансферттер
17 606 282
1
Трансферттер
17 606 282
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 606 282
007
Субвенциялар
16 122 222
011
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
635 080
017
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
2 791
024
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
809 594
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
36 595
III. ТАЗА БЮДЖЕТТIК КРЕДИТТЕУ
2 292 912
Бюджеттiк кредиттер
2 743 464
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 076 361
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 076 361