О ставках платы за эмиссии в окружающую среду на 2014 год по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2013 года N 218/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 января 2014 года N 3676. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:

Павлодар облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссиялар үшін 2014 жылға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 218/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда N 3676 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 495-бабы 9-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес, Павлодар облыстық маслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:

1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2014 год по Павлодарской области согласно приложению к указанному решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии, секретарь
областного маслихата
М. Кубенов
Приложение
к решению областного маслихата
(ХХІІ сессия V созыв)
от 20 декабря 2013 года N 218/27
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
на 2014 год по Павлодарской области

1. Павлодар облысы бойынша 2014 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері көрсетілген шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, облыстық
маслихатының хатшысы
М. Көбенов
Облыстық мәслихаттың
(V сайланған, XXVII сессиясы)
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
N 218/27 шешіміне
қосымша
Павлодар облысы бойынша 2014 жылға арналған қоршаған
ортаға эмиссиялар үшін төлемақы мөлшерлемелері

пунктом 1,- 0,3;
пунктом 4, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 5, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо - бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 5, - 0,2.
3) коэффициенты, предусмотренные пунктом 6, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.
4) за эмиссии в окружающую среду сверх установленных нормативов, ставки платы увеличиваются в десять раз.

1-тармақта – 0,3 коэффициенті;
4-тармақта – 0,43 коэффициенті;
5-тармақтың 1.3.5.-жолында – 0,05 коэффициенті;
2) коммуналдық қалдықтарды орналастыруды жүзеге асыратын полигондар үшін тұрғылықты жері бойынша жеке тұлғалардан жиналған тұрмыстық қатты қалдықтардың көлемі үшін 5-тармақтың 1.1.-жолда белгіленген төлемақы мөлшерлемелеріне 0,2 коэффиценті қолданылады.
3) 6-тармағында көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормативтерден тыс көлемі үшін төленетін төлемақыға қолданылмайды.
4) қоршаған ортаға эмиссия үшін белгіленген нормативтерден асатын төлем мөлшерлемелері он есе ұлғаяды.