О ставках платы за лесные пользования на 2014 - 2016 годы по Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарской области от 20 декабря 2013 года N 219/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 января 2014 года N 3677
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 14 "Лесного Кодекса Республики Казахстан" от 8 июля 2003 года, статьей 506 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить:
1) Ставки платы за лесные пользования на 2014-2016 годы по государственным учреждениям по охране лесов и животного мира управления охраны окружающей среды Павлодарской области согласно приложению 1;
2) Ставки платы за лесные пользования на 2014 -2016 годы по Баянаульскому государственному национальному природному парку согласно приложению 2;
3) Ставки платы за лесные пользования на 2014 – 2016 годы по государственному природному резервату "Ертіс орманы" согласно приложению 3.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экологии и охране окружающей среды.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь областного
маслихата                                  М. Кубенов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель ГУ "Управление
охраны окружающей среды
Павлодарской области"                      С.К. Апсаликов
20 декабря 2013 г
Руководитель ГУ "Павлодарская
областная территориальная
инспекция лесного и охотничьего
хозяйства Комитета лесного и
охотничьего хозяйства Министерства
окружающей среды и водных ресурсов
Республики Казахстан"                      Ж.К. Нуралин
20 декабря 2013 г
Руководитель ГУ "Налогового
департамента по Павлодарской области
Налогового Комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"                      Е.К. Тулегенов
20 декабря 2013 г
Приложение N 1
к решению областного маслихата
(ХХVІІ сессия V созыв)
от 20 декабря 2013 года N 219/27
Ставки платы за лесные пользования на 2014-2016 годы по
государственным учреждениям по охране лесов и животного мира
управления охраны окружающей среды Павлодарской области
N п/п Наименование Единицы измерения Ставка платы за единицу (тенге) на 2013 год Ставка платы за единицу (тенге) на 2014-2016 год
1
2
3
4
5

Павлодар облысы бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2014 - 2016 жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы N 219/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қаңтарда N 3677 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман Кодексінің 14-бабы, 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" кодексінің (Салық кодексі) 506-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасында жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Павлодар облыстық маслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1) Павлодар облысының қоршаған ортаны қорғау басқармасының ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелер бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2014-2016 жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері 1-қосымшасына сәйкес;
2) Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғи паркі бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2014-2016 жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері 2-қосымшасына сәйкес;
3) "Ертіс орманы" мемлекеттік орман табиғи резерваты бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2014-2016 жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері 3-қосымшасына сәйкес, бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экология және қоршаған ортаны қорғау мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
облыстық маслихатының
хатшысы                                    М. Көбенов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының қоршаған
ортаны қорғау басқармасы"
ММ басшысы                                 С.К. Әпсалықов
2013 жылғы 20 желтоқсан
"Қазақстан Республикасының
Қоршаған орта және су ресурстары
министрлігінің Орман және
аңшылық шаруашылығы
комитетінің Павлодар облысы
бойынша орман және аңшылық
шаруашылығы аумақтық инспекциясы"
ММ басшысы                                 Ж.Қ. Нұралин
2013 жылғы 20 желтоқсан
"Қазақстан Республикасының
қаржы Министрлігі Салық
Комитетінің Павлодар облысы
бойынша Салық департаменті"
ММ басшысы                                 Е. Қ. Төлегенов
2013 жылғы 20 желтоқсан
Облыстық мәслихаттың
(V сайланған ХХVІІ сессиясы)
2013 жылғы 20 желтоқсандағы
N 219/27 шешіміне
1-қосымша
Павлодар облысының қоршаған ортаны қорғау басқармасының
ормандар мен жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік
мекемелер бойынша ормандарды пайдаланғаны үшін 2014-2016
жылдарға арналған төлемақы мөлшерлемелері
N т/н
Атауы
Өлшем бірлігі
2013 жылғы бірлік үшін төлемақы мөлшерлемесі (теңге)
2014-2016 жылдардағы бірлік үшін төлемақы мөлшерлемесі (теңге)
1
2
3
4
5