О внесении изменений и дополнений в решение Аксуского городского маслихата (XI сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 09 августа 2013 года N 146/19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 августа 2013 года N 3591. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11 марта 2014 года N 1-11/43)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата города Аксу Павлодарской области от 11.03.2014 N 1-11/43).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением сессии областного маслихата (XX внеочередная сессия, V созыв) от 30 июля 2013 года N 171/20 "О внесении изменений и дополнения в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата от 20 декабря 2012 года N 84/11 "О бюджете города Аксу на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3311, опубликованное 12 января 2013 года в газете "Аксу жолы" - "Новый Путь" N 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "7566167" заменить цифрами "7751276";
цифры "4218066" заменить цифрами "4403175";
в подпункте 2) цифры "7936090" заменить цифрами "8124474";
в подпункте 4):
цифры "102027" заменить цифрами "98752";
цифры "102027" заменить цифрами "98752";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

Ақсу қалалық мәслихатының (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 09 тамыздағы N 146/19 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 16 тамызды N 3591 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2014 жылғы 11 наурыздағы N 1-11/43 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 11.03.2014 N 1-11/43 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына және 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, облыстық мәслихаттың (V сайланған XX кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 30 шілдедегі "Облыстық мәслихаттың (V сайланған XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" N 171/20 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" N 84/11 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3311 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтарда "Ақсу жолы" – "Новый путь" газетінің N 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"7566167" деген сандар "7751276" деген сандармен ауыстырылсын;
"4218066" деген сандар "4403175" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "7936090" деген сандар "8124474" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"102027" деген сандар "98752" деген сандармен ауыстырылсын;
"102027" деген сандар "98752" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджеті мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.