О внесении изменения и дополнения в постановление акимата города Аксу от 6 февраля 2013 года N 128/1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу"
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 ноября 2013 года N 820/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2013 года N 3620. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21 апреля 2016 года № 336/4
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 21.04.2016 № 336/4.
В соответствии с пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата города Аксу от 6 февраля 2013 года N 128/1 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Аксу" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3467, опубликовано в городских газетах "Новый путь" N 21 и "Ақсу жолы" N 21 от 16 марта 2013 года) внести следующие изменение и дополнение:
в преамбуле слова "подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" исключить;
пункт 1 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) лица старше 50 лет.".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Б. Бакауов

Ақсу қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" N 128/1 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 13 қарашадағы N 820/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 29 қарашада N 3620 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 21 сәуірдегі № 336/4 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 21.04.2016 № 336/4 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 5-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 6 ақпандағы "Ақсу қаласы халқының нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" N 128/1 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 3467 болып тіркелді, 2013 жылғы 16 наурызда N 21 "Новый путь" және N 21 "Ақсу жолы" қалалық газеттерінде жарияланды) мынадай өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына," кіріспе сөздері алып тасталсын;
1-тармақты мынадай мазмұндағы 7) тармақшамен толықтырылсын:
"7) 50 жастан асқан тұлғалар".
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің әлеуметтік мәселер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы ол алғаш рет ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Б. Бақауов