О бюджете города Аксу на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 25 декабря 2013 года N 171/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 09 января 2014 года N 3658
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 7949450 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4880061 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82852 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 507 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2986030 тысяч тенге;
2) затраты – 8081296 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 167693 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 11464 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 179157 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 124146 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 124146 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -423685 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 423685 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 04.02.2014 N 193/27 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.05.2014 N 225/31 (вводится в действие с 01.01.2014); от 17.06.2014 N 235/33 (вводится в действие с 01.01.2014); от 31.07.2014 N 244/35 (вводится в действие с 01.01.2014); от 29.10.2014 N 280/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 10.12.2014 N 283/40 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Аксу на 2014 год, согласно приложению 4.
3. Утвердить перечень городских бюджетных программ на 2014 год по аппаратам акимов сельских округов, согласно приложению 5.
4. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2014 - 2016 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 171/25 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 09 қаңтарда N 3658 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына, облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қаланың 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті 123-қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2014 жылға арналған келесі көлемдерде:
1) кірістер – 7949450 мың теңге:
салық түсімдері – 4880061 мың теңге;
салық емес түсімдер – 82852 мың теңге;
негізгі капиталды сатқаннан түсетін түсімдер – 507 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2986030 мың теңге;
2) шығындар – 8081296 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 167693;
бюджеттік несиелерді өтеу – 11464 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 179157 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 124146 мың теңге:
қаржы активтерін стып алу – 124146 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -423685 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 423685 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 04.02.2014 N 193/27 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.05.2014 N 225/31 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.06.2014 N 235/33 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 31.07.2014 N 244/35 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.10.2014 N 280/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2014 N 283/40 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Ақсу қаласының 2014 жылдарға арналған бюджеттін орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізімдемесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. 2014 жылдарға арналған селолық округтер әкімдерінің аппараттары бойынша қалалық бюджеттік бағдарламалардың тізімдемесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгiленсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата города Аксу Павлодарской области от 27.03.2014 N 200/29 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
5. Утвердить в городском бюджете 2014 год бюджетные изъятия в областной бюджет из бюджета города Аксу в сумме 299376 тысяч тенге.
6. Учесть на 2014 год норматив отчислений социального налога в размере 30 процентов.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 27.03.2014 N 200/29 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте Ақсу қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 299376 мың теңге сомасында өндіріп алу бекітілсін.
6. 2014 жылда әлеуметтік салық аударымдарының нормативі 30 пайыз мөлшерінде есептелсін.

7. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа города Аксу в сумме 7386 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Аксу Павлодарской области от 31.07.2014 N 244/35 (вводится в действие с 01.01.2014); от 29.10.2014 N 280/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 10.12.2014 N 283/40 (вводится в действие с 01.01.2014).
8. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.

7. Ақсу қаласының жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 7386 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 31.07.2014 N 244/35 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.10.2014 N 280/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2014 N 283/40 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в аульной (сельской) местности
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах

004
Мектепке дейінгі тәрбие және оқытуды үйымдастыруды қолдау
005
Ауылдық (селолық) жерлерде оқушыларды мектепке дейін және кері тегін тасымалдауды ұйымдастыру
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
2
Әлеуметтік көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйге барып әлеуметтік көмек көрсету
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
2
Коммуналдық шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елді мекендерді көріктендіру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердің көшелерін жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
1
Мәдениет облысындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
006
Жергілікті деңгейде мәдени-сауықтыру жұмыстарын қолдау
12
Көлік және коммуникация
1
Автомобиль көлігі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңыздағы қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңыздағы қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының қызмет етуін қамтамасыз ету