О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 20 марта 2012 года N 19/4 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Экибастуза"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 12 апреля 2013 года N 115/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 мая 2013 года N 3527. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21 августа 2014 года № 258/31
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 21.08.2014 № 258/31
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 20 Закона Республики Казахстан "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" от 28 апреля 1995 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, и в целях оказания социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан, маслихат города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 20 марта 2012 года N 19/4 "О назначении социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-3-325, опубликовано в газете "Отарқа" от 19 апреля 2012 года N 16, газете "Голос Экибастуза" от 19 апреля 2012 года N 16) следующие изменения:
в абзаце третьем пункта 3 цифру "10000" заменить на "75000";
по всему тексту слова "регистрационного номера налогоплательщика (далее - РНН),", "РНН," исключить.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам социального, культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Куспеков

Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы "Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 19/4 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 12 сәуірдегі N 115/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 03 мамырда N 3527 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2014 жылғы 21 тамыздағы N 258/31 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 21.08.2014 N 258/31 шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 56-бабы 1-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер мен оларды әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 20-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес және жекеленген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында Екібастұз қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2012 жылғы 20 наурыздағы "Екібастұз қаласы мұқтаж азаматтарының жекеленген санаттарына әлеуметтік көмек тағайындау туралы" N 19/4 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 12-3-325 болып тіркелген, 2012 жылғы 19 сәуірдегі "Отарқа" N 16 газетінде, 2012 жылғы 19 сәуірдегі "Голос Экибастуза" N 16 газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
үшінші абзацтың 3-тармағындағы "10000" саны "75000" санымен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі - СТН)", "СТН," сөздері алынып тасталсын.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының әлеуметтік, мәдени дамыту мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Құспеков