О бюджете города Экибастуза на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 26 декабря 2013 года N 170/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3664
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
На основании статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпункта 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решения маслихата Павлодарской области от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" и в целях определения централизованного денежного фонда города, источников его формирования и расходов Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый бюджет города Экибастуза на 2014-2016 годы согласно приложениям 123 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 839 169 тысяч тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям – 9 553 976 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 111 248 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 66 185 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3 107 760 тысяча тенге;
2) затраты – 12 977 581 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 759 тысяча тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты – 53 890 тысяч тенге; погашение бюджетных кредитов - 1 131 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 205 005 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых активов - 223 505 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 18 500 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -396 176 тысяча тенге;
6) использование профицита бюджета – 396 176 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 31.01.2014 N 182/24 (вводится в действие с 01.01.2014); от 27.03.2014 N 197/25 (вводится в действие с 01.01.2014); от 11.05.2014 N 218/28 (вводится в действие с 01.01.2014); от 19.06.2014 N 225/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 23.09.2014 N 260/32 (вводится в действие с 01.01.2014); от 28.10.2014 N 283/33 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 298/34 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Учесть на 2014 год норматив отчислений в областной бюджет по социальному налогу в размере 100 процентов.

2014 - 2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы N 170/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3664 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) - тармақшасы, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағы, Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешімі негізінде және қаланың орталықтандырылған ақшалай қорын, оны құру көздерін және шығыстарын анықтау мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қоса беріліп отырған 2014-2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті 123 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 839 169 мың теңге,
соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 9 553 976 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 111 248 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 66 185 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 107 760 мың теңге;
2) шығындар – 12 977 581 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52 759 мың теңге,
соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 890 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 131 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 205 005 мың теңге,
соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 223 505 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 18 500 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы - -396 176 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 396 176 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 31.01.2014 N 182/24 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.03.2014 N 197/25 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 11.05.2014 N 218/28 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 19.06.2014 N 225/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.09.2014 N 260/32 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 28.10.2014 N 283/33 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2014 N 298/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға облыстық бюджетке аударым нормативі әлеуметтік салық бойынша 100 пайыз мөлшерде ескерілсін.

3. Предусмотреть в бюджете города на 2014 год бюджетные изъятия в областной бюджет в сумме 2 028 089 тысяч тенге.
4. Учесть на 2014 год норматив отчислений в городской бюджет по индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов.
5. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов установить в 2014 году повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 27.03.2014 N 197/25 (вводится в действие с 01.01.2014).
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 9 205 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 19.06.2014 N 225/30 (вводится в действие с 01.01.2014); от 25.12.2014 N 298/34 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2014 год согласно приложению 4.
8. Утвердить перечень бюджетных программ поселков, сел, сельских округов на 2014 год согласно приложению 5.
9. Учесть в бюджете города Экибастуза на 2014-2016 годы целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов согласно приложению 6.
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по экономике и бюджету.

3. 2014 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлар 2 028 089 мың тенге сомада қарастырылсын.
4. 2014 жылға қалалық бюджетке аударым нормативі жеке табыс салығы бойынша 100 пайыз мөлшерде ескерілсін.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2014 жылы жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 27.03.2014 N 197/25 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Қаланың жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 9 205 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 19.06.2014 N 225/30 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.12.2014 N 298/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 4-қосымшаға сәйкес қаланың 2014 жылға арналған бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі бекітілсін.
8. 5-қосымшаға сәйкес кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламаларының тізбесі бекітілсін.
9. 6-қосымшаға сәйкес 2014-2016 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер ескерілсін.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

27417
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1569
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
58710
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
54816
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
51593
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1973
021
Капитальные расходы государственного органа
1080
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
170
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3894
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3894
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1641166
1
Жилищное хозяйство
226462
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3182
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
1726
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
1456
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3665
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3665
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
169776
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
152479
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
1381
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11979
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
3937
464
Отдел образования района (города областного значения)
5031
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5031
467
Отдел строительства района (города областного значения)
20351
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
20308
074
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
43
479
Отдел жилищной инспекции района (города областного значения)

27417
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1569
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
58710
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
54816
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51593
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1973
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1080
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
170
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
3894
07
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3894
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1641166
1
Тұрғын үй шаруашылығы
226462
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3182
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1726
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
1456
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3665
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
3665
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлiгi және автомобиль жолдары бөлiмi
169776
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
152479
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
1381
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11979
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
3937
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бiлiм бөлiмi
5031
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5031
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
20351
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
20308
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
43
479
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй инспекциясы бөлімі

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Поселок Шидерты
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
1
Деятельность в области культуры
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Экибастузский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Шідерті кенті
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi абаттандыру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiк
1
Мәдениет саласындағы қызмет
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
006
Жергiлiктi деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Екібастұз ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар

2 926 844
1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
1 311 319
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
298 123
- на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
18 875
- на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
18 600
- на введение стандартов специальных социальных услуг
2 765
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 670
- текущее обустройство моногородов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
555 952
- субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
140 000
- предоставление грантов на развитие новых производств в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
24 000
- на выплату государственной адресной социальной помощи
1 800
- на выплату государственных пособий на детей до 18 лет
1 200
- на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
246 334
2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
1 615 525
- на развитие системы водоснабжения и водоотведения
722 955
- на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в рамках Программы развития моногородов на 2012 - 2020 годы
673 574
- на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций
218 996
Приложение 7
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная ХХIII
сессия, V созыв)
от 26 декабря 2013 года N 170/23
Распределение сумм бюджетных кредитов
по администраторам бюджетных программ на 2014 год
Сноска. Решение дополнено приложением 7 решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 31.01.2014 N 182/24 (вводится в действие с 01.01.2014); в редакции решения маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 25.12.2014 N 298/34 (вводится в действие с 01.01.2014).
№ п/п
Наименование администраторов программ/назначение бюджетных кредитов
Сумма (тыс. тенге)
1
2
3
ВСЕГО
53890
1
Отдел экономики и бюджетного планирования
13890
для реализации мер социальной поддержки специалистов
13890
2
Отдел предпринимательства
40000
на содействие развитию предпринимательства в моногородах
40000

2 926 844
0
0
1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
1 311 319
0
0
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
298 123
- негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
18 875
- үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге жалақыны ұлғайтуға
18 600
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
2 765
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға
3 670
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде моноқалаларды ағымдағы жайластыру
555 952
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
140 000
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
24 000
- мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
1 800
- 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге
1 200
- мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
246 334
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 615 525
0
0
- сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
722 955
- моноқалаларды дамытудың 2012 - 2020 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға
673 574
- мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайту
218 996
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2013 жылғы
26 желтоқсандағы (V
шақырылған кезекті
ХХIII сессия)
N 170/23 шешіміне
7-қосымша
2014 жылға арналған бюджеттік кредиттердің сомаларын
бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне үлестіру
Ескерту. Шешім 7-қосымшамен толықтырылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 31.01.2014 N 182/24 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.; жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 25.12.2014 N 298/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
№ қ/н
Бағдарламалар әкімшілерінің атауы/ бюджеттік кредиттердің мақсаты
Сомасы (мың теңге)
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
53890
1
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
13890
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
13890
2
Кәсіпкерлік бөлiмi
40000
моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге
40000