О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (V созыв, XI сессия) от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 13 июня 2013 года N 69/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 июня 2013 года N 3553. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23 января 2014 года N 105/26)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 105/26).
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решения Павлодарского областного маслихата N 161/18 от 31 мая 2013 года "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов 7 июня 2013 года за N 3548), Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 19 декабря 2012 года N 46/11 "О бюджете Актогайского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрированное в государственном Реестре нормативных правовых актов 27 декабря 2012 года за N 3304, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 12 января 2013 года N 2), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2023136" заменить цифрами "2030551";
цифры "1814639" заменить цифрами "1822054";
в подпункте 2) цифры "2044558" заменить цифрами "2051973";
в подпункте 4) цифры "7750" заменить цифрами "21550";
цифры "7750" заменить цифрами "21550";
дополнить пунктом 3-3 следующего содержания:
"3-3. Предусмотреть в бюджете района целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
13800 тысяч тенге - на развитие коммунального хозяйства.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың (V шақырылған, кезекті XI сессиясы) 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 - 2015 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2013 жылғы 13 маусымдағы N 69/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 маусымда N 3553 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 қаңтардағы N 105/26 шешімімен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 105/26 шешімімен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Павлодар облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 31 мамырдағы N 161/18 "Облыстық мәслихаттың (V шақырылған, ХІ сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 7 маусымда N 3548 тіркелген) сәйкес, Ақтоғай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 19 желтоқсандағы N 46/11 "2013 – 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2012 жылғы 27 желтоқсанда N 3304 болып тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтардағы  N 2 "Ауыл тынысы" және "Пульс села" газеттерінде жарияланған), келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2023136" деген сандар "2030551" деген сандармен ауыстырылсын;
"1814639" деген сандар "1822054" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2044558" деген сандар "2051973" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында "7750" деген сандар "21550" деген сандармен ауыстырылсын;
"7750" деген сандар "21550" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұнда 3-3 тармағымен толықтырылсын:
"3-3. Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер аудандық бюджетте келесі мөлшерде қарастырылсын:
13800 мың теңге – коммуналдық шаруашылықты дамытуға.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.