Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел образования Баянаульского района"
Постановление акимата Баянаульского района Павлодарской области от 11 апреля 2013 года N 118/04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 апреля 2013 года N 3520. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18 июня 2013 года N 202/06
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Баянаульского района Павлодарской области от 18.06.2013 N 202/06.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых юридическим и физическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Баянаульского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству";
2) регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям";
3) регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям";
4) регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района (Абылгазин К.К.).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
И.о. акима района                          Рахметов Б.
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
от 11 апреля 2013 года N 118/04
Регламент государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству" (далее – государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).

"Баянауыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі N 118/04 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 сәуірде N 3520 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 маусымдағы N 202/06 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Баянауыл аудандық әкімдігінің 18.06.2013 N 202/06 қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2000 жылдың 27 қарашасындағы "Әкімшілік рәсімдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, Баянауыл ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
2) "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
3) "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттiк қызмет регламентi;
4) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттiк қызмет регламентi.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысына (Қ.Қ. Әбілғазин) жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа еңгiзiледi.
Аудан әкiмiнің м.а.                        Б. Рахметов
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 11 сәуірдегі
N 118/04 қаулысымен
бекітілді
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама
беру" мемлекеттік қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсету регламентінің атауы "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттік қызмет (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.

4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Ауезова, 19, через филиал Баянаульского района Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
5. Результатом оказания государственной услуги является выдача справки по опеке и попечительству (далее – справка) согласно приложению 3 к стандарту на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в центр:
1) с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается:
1) при обращении в центр – шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем государственной услуги неполного пакета документов, указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. При приеме центром обслуживания всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов указанных в пункте 14 стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - единицы):
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.

4. Мемлекеттік қызмет "Баянауыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Ауезов көшесі, 19, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Баянауыл ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 49, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Мемлекеттік қызмет көрсетудің аяқталу нысаны стандарттың 3-қосымшасына сәйкес қағаз тасымалдағышта қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама (бұдан әрі - анықтама) беру.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет алушыға) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Қызмет көрсету орталығына жүгінгенде:
1) орталыққа жүгінгенде алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап (құжаттарды қабылдау және беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) бес жұмыс күнін құрайды;
2) тиісті құжаттарды тапсыру кезіңде кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілетін қызмет көрсетудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
4) анықтаманы алу кезінде немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алу кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) орталыққа өтініш білдіргенде – аптасына алты күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.
10. Мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзуы бас тартудың себептерін жазбаша негіздеумен құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 14-тармағына сәйкес алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы мәліметтер көрсетіліп, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
1) уәкілетті орган маманы;
2) уәкілетті орган бастығы.

14. Последовательность действий единиц, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
Описание действий единицы
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из центра документов указанных в п.11 стандарта
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку справки либо мотивированного ответа об отказе
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписание справки
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе, предоставление услуги в центр
5
Срок исполнения
Не более 20 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
от 11 апреля 2013 года N 118/04
Регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные
фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних
детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной
полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
для оформления наследства несовершеннолетним детям"
1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям" (далее - государственная услуга).

14. Бірліктердің жүйелілігі регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Бiрлiктiң әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктiң атауы
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті орган маманы
3
Іс-әрекеттердің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан алынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, қарарға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Келіп түскен құжаттарды анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауға беру
Анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдау, қызметті Орталыққа ұсыну
5
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
6
Іс-әрекеттің келесі нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Қорғаншылық және қамқоршылық
жөнінде анықтама беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кезде
мемлекеттiк қызмет ұсыну схемасы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 11 сәуірдегі
N 118/04 қаулысымен
бекітілді
"Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың
салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу үшін анықтамалар
беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Ауезова, 19, через филиал Баянаульского района Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
5. Результатом оказания государственной услуги является в центре обслуживания – выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей (уступка прав и обязательств, расторжение договоров), согласно приложениям 3 и 4 к стандарту государственной услуги, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее – справка), согласно приложению 5 к стандарту государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается:
1) при обращении в центр – шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Баянауыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Ауезов көшесі, 19, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Баянауыл ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтпаев көшесі, 49, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қызмет көрсету орталығында – стандартының 3 және 4 қосымшаларына сәйкес зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету, мемлекеттік қызмет стандартының 5-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаға тиесілі мүлікпен әрекетті жүзеге асыру үшін қағаз тасымалдағышта анықтамалар (бұдан әрі – анықтама) беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Қызмет көрсету орталығына жүгінгенде:
1) орталыққа жүгінгенде алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап (құжаттарды қабылдау және беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) бес жұмыс күнін құрайды;
2) тиісті құжаттарды тапсыру кезіңде кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілетін қызмет көрсетудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
4) анықтаманы алу кезінде немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алу кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
1) орталыққа өтініш білдіргенде – аптасына алты күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.

10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит нарушение требований указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются получателю государственной услуги.
12. При приеме центром обслуживания всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов указанных в пункте 14 стандарта.
13. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
14. Последовательность действий единиц, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
банки для распоряжения вкладами
несовершеннолетних детей, в
территориальные подразделения
Комитета дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
для оформления наследства
несовершеннолетним детям"
Описание действий единицы
Основные действия (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из центра документов, указанных в п. 11 стандарта
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку справки либо мотивированного ответа об отказе
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписание справки
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе, предоставление услуги в центр
5
Срок исполнения
Не более 20 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды,
банки для распоряжения вкладами
несовершеннолетних детей, в
территориальные подразделения
Комитета дорожной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
для оформления наследства
несовершеннолетним детям"
Схема предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган
Утвержден
постановлением акимата
Баянаульского района
от 11 апреля 2013 года N 118/04
Регламент государственной услуги "Выдача справок органов,
осуществляющих функции по опеке или попечительству для
оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве
собственности несовершеннолетним детям"

10. Мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзуы бас тартудың себептерін жазбаша негіздеумен құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
Құжаттар көшірмелерімен және түпнұсқаларымен салыстыру үшін беріледі, кейін түпнұсқалар мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 14-тармағына сәйкес алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы мәліметтер көрсетіліп, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – бірліктер) қатысады:
1) уәкілетті орган маманы;
2) уәкілетті орган бастығы.
14. Бірліктердің жүйелілігі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Зейнетақы қорларына, банктерге
кәмелетке толмағандардың салымдарына
иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы
комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны
рәсімдеу үшін анықтамалар беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Бiрлiктiң әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктiң атауы
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы
Уәкілетті орган маманы
3
Іс-әрекеттердің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан алынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, қарарға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Келіп түскен құжаттарды анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауға беру
Анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдау, қызметті Орталыққа ұсыну
5
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
6
Іс-әрекеттің келесі нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Зейнетақы қорларына, банктерге
кәмелетке толмағандардың салымдарына
иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі Жол полициясы
комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны
рәсімдеу үшін анықтамалар беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Уәкілетті органға жүгінген кезде
мемлекеттiк қызметтi ұсыну схемасы
Баянауыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 11 сәуірдегі
N 118/04 қаулысымен
бекітілді
"Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен
мәмілелерді рәсімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық
жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям" (далее - государственная услуга).
2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Ауезова, 19, через филиал Баянаульского района Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
5. Результатом оказания государственной услуги является в центре обслуживания – выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке и попечительству, на совершение сделок по отчуждению недвижимого имущества, являющихся собственниками жилища, в нотариальную контору, либо в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (далее – справка), согласно приложению 3 к стандарту государственной услуги, на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается при обращении в центр – шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Баянауыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - уәкілетті орган) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Ауезов көшесі, 19, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Баянауыл ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 49, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қызмет көрсету орталығында – мемлекеттік қызмет стандартының 3-қосымшасына сәйкес қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдармен анықтамалар беру, кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе банкке тұрғын үйді кепілдікке беріп несие алуға рұқсат беру үшін нотариалдық кеңсеге қағаз тасымалдағышта анықтамалар беру (бұдан әрі – анықтама) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Қызмет көрсету орталығына жүгінгенде:
1) орталыққа жүгінгенде алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап (құжаттарды қабылдау және беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) бес жұмыс күнін құрайды;
2) тиісті құжаттарды тапсыру кезіңде кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілетін қызмет көрсетудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
4) анықтаманы алу кезінде немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алу кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет орталыққа өтініш білдіргенде – аптасына алты күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.
Қабылдау "электрондық" кезек тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсету бойынша жүзеге асырылады.

1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее – государственная услуга).
2. Форма предоставляемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Баянаульского района" (далее – уполномоченный орган), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Ауезова, 19, аппаратами акимов сел и сельских округов, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту и через филиал Баянаульского района Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Баянаульский район, село Баянаул, улица Сатпаева, 49.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача направления в детскую дошкольную организацию, согласно приложению 4 к стандарту, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомления о постановке на очередь, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера очередности в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью уполномоченного лица уполномоченного органа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
при обращении в уполномоченный орган:
1) с момента обращения получателя государственной услуги составляет 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
График работы уполномоченного органа с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед c 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней; прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына дейінгі (7 жасқа дейінгі) балаларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Баянауыл ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі – уәкілетті орган) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Ауезов көшесі, 19, мекенжайы бойынша орналасқан, осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген ауыл және ауылдық округ әкімдерінің аппараттарымен көрсетіледі және "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік кәсіпорны Баянауыл ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – орталық), қызмет көрсету орны: Баянауыл ауданы, Баянауыл ауылы, Сәтбаев көшесі, 49, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі стандарттың 4-қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама беру, мектепке дейінгі ұйымдарда орын болмаған жағдайда стандарттың 5-қосымшасына сәйкес уәкілетті органның уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлы қолы қойылған электрондық құжат нысанында кезектіліктің нөмірі көрсетілген кезекке қою туралы хабарлама немесе электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі — мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
уәкілетті органға өтініш жасағанда:
1) мемлекеттік қызметті алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап – үш күнді құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің ең көп шекті уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің өтiнiш жасаған күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң ең көп шектi уақыты - 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
Уәкілетті органның жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін; қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.

9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит нарушение требований, указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги или по доверенности его уполномоченный представитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются получателю государственной услуги.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается направление в детскую дошкольную организацию, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомление о постановке на очередь с указанием номера очередности государственной услуги.
12. Структурно-функциональные единицы (далее - единицы), которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в уполномоченный орган:
1) специалист уполномоченного органа;
2) начальник уполномоченного органа.
13. Последовательность действий единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации"
Перечень аппаратов акимов сел и
сельских округов Баянаульского района
N п/п Наименование сельского округа Адрес аппарата акима сельского округа Телефон Адрес сайта
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Аксанского сельского округа Баянаульского района"
с. Аксан
8 (71840) - 90498
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Баянаульского сельского округа Баянаульского района"
ул. Сатпаева 49, с. Баянаул
8 (71840) - 91445
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Бирликского сельского округа Баянаульского района"
с. Бирлик
8 (71840) - 98645
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанажольского сельского округа Баянаульского района"
с. Жанажол
8 (71840) - 95624
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Жанатлекского сельского округа Баянаульского района"
с. Жанатлек

9. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтатуға немесе бас тартуға негіз бас тарту себебін көрсетумен жазбаша негіздемелі жауап стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзу болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі
іс-әрекет (өзара іс-қимыл) тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы немесе сенімхат бойынша оның уәкілетті өкілі стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды ұсынады.
Құжаттар көшірмелерімен және түпнұсқаларымен салыстыру үшін беріледі, кейін түпнұсқалар мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға: балалардың мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына жолдама, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында орын болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетудің кезек нөмірін көрсету туралы хабарлама беріледі.
12. Уәкілетті органға өтініш білдіргенде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) Уәкілетті орган маманы;
2) Уәкілетті орган бастығы.
13. Бірліктің іс-әрекетінің реті осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
14. Іс-әрекеттің және бірлігінің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасына келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Баянауыл ауданының ауыл және ауылдық округтері
әкімдері аппараттарының тізімі
N Әкімдік атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайт мекенжайы
1
2
3
4
5
1
"Ақсан ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ақсан ауылы
8(71840) - 90498
жоқ
2
"Баянауыл ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Сәтпаев көшесі 49, Баянауыл ауылы
8(71840) - 91445
жоқ
3
"Бірлік ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Бірлік ауылы
8(71840) - 98645
жоқ
4
"Жанажол ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жанажол ауылы

8 (71840) 65039
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Каратомарского сельского округа Баянаульского района"
с. Каратомар
8 (71840) 66041
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Куркелинского сельского округа Баянаульского района"
с. Куркели
8 (71840) - 91387
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Кундыкольского сельского округа Баянаульского района"
с. Кундыколь
8 (71840) - 64117
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылтауского сельского округа Баянаульского района"
с. Жуантобе
8 (71840) - 41479
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Лекерского сельского округа Баянаульского района"
с. Лекер
8 (71840) - 90830
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Майкаин Баянаульского района"
ул. Ленина 35, п. Майкаин
8 (71840) - 21739
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Сатпаевского сельского округа Баянаульского района"
с. Караащи
8(71840) - 61221
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района"
с. Торайгыр

8(71840) - 65039
жоқ
5
"Жанатілек ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жанатілек ауылы
8 (71840) 95624
жоқ
6
"Қаратомар ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қаратомар ауылы
8(71840) - 66041
жоқ
7
"Қүркелі ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қүркелі ауылы
8(71840) - 91387
жоқ
8
"Құндыкөл ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Құндыкөл ауылы
8 (71840) - 64117
жоқ
9
"Қызылтау ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Жуантөбе ауылы
8 (71840) - 41479
жоқ
10
"Лекер ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Лекер ауылы
8 (71840) - 90830
жоқ
11
"Майқайын кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ленин көшесі 35, Майқайын кенті
8 (71840) - 21739
жоқ
12
"Сәтбаев ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қараашы ауылы
8(71840) - 61221
жоқ
13
"Торайғыр ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Торайғыр ауылы

8 (71840) 61344
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынбулакского сельского округа Баянаульского района"
с. Узынбулак
8 (71840) - 50225
нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Шоптыкольского сельского округа Баянаульского района"
с. Шоптыколь
8 (71840) - 40200
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации"
Таблица 1. Описание действий единицы
N
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование единицы
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа, либо аким
Специалист уполномоченного органа
Начальник уполномоченного органа, либо аким
Специалист уполномоченного органа
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов, указанных в п.11 стандарта
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов
Подготовка направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления или уведомления, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача направления
Передача поступивших документов на подготовку направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе
Проект направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Направление или уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Срок исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления
в детские дошкольные организации"
Таблица 2. Схема предоставления государственной
услуги при обращении в уполномоченный орган

8 (71840) - 61344
жоқ
14
"Ұзынбұлақ ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Ұзынбұлақ ауылы
8 (71840) - 50225
жоқ
15
"Шөптікөл ауылдық округ әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шоптікөл ауылы
8 (71840) - 40200
жоқ
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
1-кесте. Бiрлiктiң әрекеттерінің сипаттамасы
N
Негізгі үдерістің (жүрістің, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (жүрістің, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
Бiрлiктiң атауы
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы немесе әкім
Уәкілетті орган маманы
Уәкілетті орган бастығы немесе әкім
Уәкілетті орган маманы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынған құжаттарды қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден н бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Жолдаманы немесе хабарламаны, не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
Жолдаманың немесе хабарламаның, не бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжатқа қол қою
Жолдама немесе хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
2 кесте. Уәкілетті органға жүгінген жағдайда
мемлекеттiк қызметтi ұсыну схемасы