О бюджете Баянаульского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 25 декабря 2013 года N 137/27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3661. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" и решением Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" Баянаульский районный Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 1, 2, 3 в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) Доходы - 4486471 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1012383 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 9930 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 19341 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3444817 тысяч тенге;
2) Затраты – 4553729 тысяч тенге;
3) Чистое бюджетное кредитование – 65933 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 75007;
погашение бюджетных кредитов – 9074 тысяч тенге;
4) Сальдо по операциям с финансовыми активами – 411 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 411 тысяч тенге;
5) Дефицит (профицит) бюджета – -133602 тысяч тенге;
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133602 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 03.02.2014 N 146/29 (вводится в действие с 01.01.2014); от 06.05.2014 N 169/33 (вводится в действие с 01.01.2014); от 02.06.2014 N 171/34 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.07.2014 N 187/36 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.11.2014 N 220/39 (вводится в действие с 01.01.2014); от 12.12.2014 N 233/41 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Объем субвенции выделенного из областного бюджета на 2014 год учесть в объеме 2069010 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа района в объеме 15291 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 30.07.2014 N 187/36 (вводится в действие с 01.01.2014); от 05.11.2014 N 220/39 (вводится в действие с 01.01.2014).

Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 137/27 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3661 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына және Павлодар облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014 - 2016 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес Баянауыл аудандық Мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Баянауыл ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға арналған бюджет мына көлемдерде бекітілсін:
1) Кірістер – 4486471 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1012383 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 9930 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19341 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3444817 мың теңге;
2) Шығындар – 4553729 мың теңге;
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 65933 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 75007;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9074 мың теңге;
4) Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 411 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 411 мың теңге;
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -133602 мың теңге;
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133602 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 03.02.2014 N 146/29 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 06.05.2014 N 169/33 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 02.06.2014 N 171/34 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2014 N 187/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2014 N 220/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 12.12.2014 N 233/41 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2014 жылға арналған облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 2069010 мың теңге көлемінде ескерілсін.
3. Аудандық жергілікті атқарушы органының 2014 жылға арналған резерві 15291 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 30.07.2014 N 187/36 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.11.2014 N 220/39 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

4. Утвердить на 2014 год перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 4.
5. Утвердить на 2014 год перечень бюджетных программ сельских округов района и поселка Майкаин, согласно приложению 5.
6. В соответствии с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 06.05.2014 N 169/33 (вводится в действие с 01.01.2014).
7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного Маслихата по вопросам социально – экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь районного
маслихата
Т. Абиев
Т. Касен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного Маслихата
(внеочередная ХХVІІ сессия
V созыва) от 25 декабря
2013 года N 137/27
Бюджет Баянаульского района на 2014 год
(с изменениями)

4. 2014 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу үрдісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. 2014 жылға арналған Майқайың кенті мен аудандық ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 06.05.2014 N 169/33 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық Мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Аудандық Мәслихаттың
хатшысы
Т. Әбиев
Т. Касен
Баянауыл аудандық
Мәслихатының (V сайланған
кезектен тыс XXVII сессия)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
N 137/27 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының 2014 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)

20906
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4641
012
Капитальные расходы государственного органа
417
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8470
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
66081
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2278
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
166134
2
Социальная помощь
143300
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
143300
002
Программа занятости
27375
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9808
005
Государственная адресная социальная помощь
3479
006
Оказание жилищной помощи
2263
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
65892
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
423
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
18757
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
7958
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7345
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22834
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
22834
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21489
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
929
021
Капитальные расходы государственного органа
416
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
535614
1
Жилищное хозяйство
47815
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7507
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7507
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
33801
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

20906
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
4641
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
417
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8470
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
66081
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2278
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
166134
2
Әлеуметтiк көмек
143300
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
143300
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
27375
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9808
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3479
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2263
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
65892
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
423
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
18757
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
7958
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7345
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22834
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
22834
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21489
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
929
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
416
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
535614
1
Тұрғын үй шаруашылығы
47815
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7507
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
7507
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
33801
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

67270
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
67270
13
Прочие
64393
9
Прочие
64393
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
25588
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
25588
452
Отдел финансов района (города областного значения)
18167
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
18167
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
10973
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, сельского хозяйства
10973
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9665
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
9539
013
Капитальные расходы государственного органа
126
14
Обслуживание долга
10
1
Обслуживание долга
10
452
Отдел финансов района (города областного значения)
10
013
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
10
ІІІ. Чистое бюджетное кредитование
-10045
Бюджетные кредиты
0
5
Погашение бюджетных кредитов
10045
01
Погашение бюджетных кредитов
10045
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
10045
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
10045
VІ. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
-10045
Приложение 4
к решению Баянаульского
районного Маслихата
(внеочередная ХХVІІ сессия
V созыва) от 25 декабря
2013 года N 137/27
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2014 год
Функциональная группа
Под функция
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
4
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Баянаульского
районного Маслихата
(внеочередная ХХVІІ сессия
V созыва) от 25 декабря
2013 года N 137/27
Перечень бюджетных программ сельских округов
и п. Майкаин на 2014 год
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аксанский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Баянаульский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Бирликский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Жанажолский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Жанатлекский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Каратомарский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Кундыкольский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Куркелинский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Кызылтауский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
поселок Майкаин
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Сатпаевский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Торайгырский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Узынбулакский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
Шоптыкольский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне

67270
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
67270
13
Басқалар
64393
9
Басқалар
64393
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
25588
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
25588
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
18167
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
18167
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
10973
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10973
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9665
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9539
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
126
14
Борышқа қызмет көрсету
10
1
Борышқа қызмет көрсету
10
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
10
013
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
10
ІІІ. Таза бюджеттік кредиттеу
-10045
Бюджеттік кредиттер
0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10045
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
10045
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
10045
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
10045
VІ. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
-10045
Баянауыл аудандық
Мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс
XXVII сессия) 2013 жылғы
25 желтоқсандағы
N 137/27 шешіміне
4-қосымша
2014 - 2016 жылдарға арналған аудан
бюджетінің атқарылу үрдісінде секвестрге
жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
4
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Баянауыл аудандық
Мәслихатының
(V сайланған кезектен тыс
XXVII сессия) 2013 жылғы
25 желтоқсандағы
N 137/27 шешіміне
5-қосымша
2014 жылға арналған Майқайың кенті мен аудандық
ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ақсан ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Баянауыл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Бірлік ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
Жаңажол ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Жаңатілек ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Қаратомар ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Құндыкөл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Күркелі ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Қызылтау ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Майқайың кенті
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Сәтбаев ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Торайғыр ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Ұзынбұлақ ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмысын қолдау
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға
Шөптікөл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық шараларды жүзеге асыруға