Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых государственным учреждением "Отдел образования Иртышского района"
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 04 февраля 2013 года N 75/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 марта 2013 года N 3473. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19 июня 2013 года N 295/5
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Иртышского района Павлодарской области от 19.06.2013 N 295/5.
В соответствии со статьей 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года N 745 "Об утверждении реестра государственных услуг, оказываемых физическим и юридическим лицам", в целях качественного предоставления государственных услуг акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) Регламент государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям";
2) Регламент государственной услуги "Выдача справок по опеке и попечительству";
3) Регламент государственной услуги "Выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан для оформления наследства несовершеннолетним детям";
4) Регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации".
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                Ж. Шугаев
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 4 февраля 2013 года N 75/1
Регламент государственной услуги "Выдача справок органов,
осуществляющих функции по опеке или попечительству для
оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве
собственности несовершеннолетним детям"
1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке или попечительству для оформления сделок с имуществом, принадлежащим на праве собственности несовершеннолетним детям" (далее - государственная услуга).

"Ертіс ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 04 ақпандағы N 75/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 06 наурызда N 3473 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 маусымдағы N 295/5 қаулысымен
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 19.06.2013 N 295/5 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2000 жылдың 27 қарашасындағы "Әкімшілік рәсімдері туралы" Заңының 9-1 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі "Жеке және заңды тұлғаларға көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің тізілімін бекіту туралы" N 745 қаулысына сәйкес, мемлекеттік қызметті сапалы көрсету мақсатында Ертіс ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берiлген:
1) "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" мемлекеттiк қызмет көрсетудің регламентi;
2) "Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру" мемлекеттiк қызмет көрсетудің регламентi;
3) "Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету үшін, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаларға мұраны ресімдеу үшін анықтамалар беру" мемлекеттiк қызмет көрсетудің регламентi;
4) "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою" мемлекеттiк қызмет көрсетудің регламентi.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкiмi                                Ж. Шұғаев
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 ақпандағы
N 75/1 қаулысымен
бекітілді
"Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен
мәмілелерді рәсімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық
жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың
анықтамаларын беру" мемлекеттік қызмет көрсету регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызметтің атауы "Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында тиесілі мүлікпен мәмілелерді ресімдеу үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдардың анықтамаларын беру" (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет).

2. Форма оказываемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Иртышского района" (далее – отдел образования), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14, через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
5. Результатом оказания государственной услуги является в центре обслуживания – выдача справок органов, осуществляющих функции по опеке и попечительству, на совершение сделок по отчуждению недвижимого имущества, являющихся собственниками жилища, в нотариальную контору, либо в банки для оформления ссуды под залог жилья, принадлежащего несовершеннолетнему (далее – справка), согласно приложению 3 к стандарту государственной услуги, на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр обслуживания:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается при обращении в центр – шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва.
Прием осуществляется в порядке "электронной" очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Ертіс ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - білім бөлімі) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қызмет көрсету орталығында – мемлекеттік қызмет стандартының 3-қосымшасына сәйкес қорғаншылық немесе қамқоршылық жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын органдармен анықтамалар беру, кәмелетке толмаған балаларға тиесілі тұрғын үй алаңын айырбастауға немесе банкке тұрғын үйді кепілдікке беріп несие алуға рұқсат беру үшін нотариалдық кеңсеге қағаз тасымалдағышта анықтамалар беру (бұдан әрі – анықтама) болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Қызмет көрсету орталығына жүгінгенде:
1) орталыққа жүгінгенде алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап (құжаттарды қабылдау және беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) бес жұмыс күнін құрайды;
2) тиісті құжаттарды тапсыру кезіңде кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілетін қызмет көрсетудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) анықтаманы алу кезіңде немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алу кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет орталыққа өтініш білдіргенде – аптасына алты күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.
Қабылдау "электрондық" кезек тәртібінде, алдын ала жазылусыз және жеделдетiп қызмет көрсету бойынша жүзеге асырылады.

10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит предоставление получателем неполного пакета документов, указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в копиях и подлинниках для сверки, после чего подлинники документов возвращаются получателю государственной услуги.
12. При приеме центром обслуживания всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов указанных в пункте 14 стандарта.
13. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел образования:
1) специалист отдела образования;
2) начальник отдела образования.
14. Последовательность действий структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок органов, осуществляющих
функции по опеке или попечительству
для оформления сделок с имуществом,
принадлежащим на праве собственности
несовершеннолетним детям"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее – СФЕ)
Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Специалист отдела образования
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из центра документов, указанных в п. 11 стандарта
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку справки либо мотивированного ответа об отказе
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписание справки
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе, предоставление услуги в центр
5
Срок исполнения
Не более 20 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок органов, осуществляющих
функции по опеке или попечительству
для оформления сделок с имуществом,
принадлежащим на праве собственности
несовершеннолетним детям"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел образования
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 4 февраля 2013 года N 75/1
Регламент государственной услуги
"Выдача справок по опеке и попечительству"

10. Мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзуы бас тартудың себептерін жазбаша негіздеумен құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы үшін білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
Құжаттар көшірмелерімен және түпнұсқаларымен салыстыру үшін беріледі, кейін түпнұсқалар мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 14-тармағына сәйкес алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы мәліметтер көрсетіліп, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер қатысады:
1) білім бөлімінің маманы;
2) білім бөлімінің бастығы.
14. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің жүйелілігі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және құрылымдық функционалдық бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында
тиесілі мүлікпен мәмілелерді рәсімдеу
үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық
жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын
органдардың анықтамаларын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктiң
(бұдан әрi-ҚФБ) әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы
Білім бөлімінің маманы
3
Іс-әрекеттердің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан алынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, қарарға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Келіп түскен құжаттарды анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауға беру
Анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдау, қызметті Орталыққа ұсыну
5
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
6
Іс-әрекеттің келесі нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Кәмелетке толмағандарға меншік құқығында
тиесілі мүлікпен мәмілелерді рәсімдеу
үшін қорғаншылық немесе қамқоршылық
жөніндегі функцияларды жүзеге асыратын
органдардың анықтамаларын беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бiлiм беру бөлiмiне жүгінген кезде мемлекеттiк
қызметтi ұсыну схемасы
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 ақпандағы
N 75/1 қаулысымен
бекітілді
"Қорғаншылық және қамқоршылық жөнінде анықтама беру"
мемлекеттік қызмет регламенті

11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
12. При приеме центром обслуживания всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанных в пункте 14 стандарта.
13. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - Единицы):
1) специалист отдела образования;
2) начальник отдела образования.
14. Последовательность действий структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

11. Мемлекеттік қызметті алушы мемлекеттік қызметті алу үшін білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
12. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 14-тармағына сәйкес алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы мәліметтер көрсетіліп, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – Бірліктер) қатысады:
1) білім бөлімінің маманы;
2) білім бөлімінің бастығы.
14. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің жүйелілігі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және құрылымдық функционалдық бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі

4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Иртышского района" (далее – отдел образования), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14, через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
5. Результатом оказания государственной услуги является в центре обслуживания – выдача справок в пенсионные фонды, банки для распоряжения вкладами несовершеннолетних детей (уступка прав и обязательств, расторжение договоров), согласно приложениям 3 и 4 к стандарту государственной услуги, в территориальные подразделения Комитета дорожной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан на осуществление действий с имуществом, принадлежащим несовершеннолетним (далее – справка), согласно приложению 5 к стандарту государственной услуги либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в центр обслуживания:
1) сроки оказания государственной услуги с момента обращения получателя государственной услуги составляют пять рабочих дней (день приема и день выдачи документов не входит в срок оказания государственной услуги);
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 20 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 20 минут;
4) максимально допустимое время ожидания в очереди при получении справки или мотивированного ответа об отказе – не более 20 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
9. Государственная услуга оказывается:
При обращении в центр – шесть дней в неделю, за исключением выходных и праздничных дней, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00, без перерыва.
10. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит нарушение требований указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
11. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются получателю государственной услуги.

4. Мемлекеттік қызмет "Ертіс ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - білім бөлімі) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан, "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі қызмет көрсету орталығында – стандартының 3 және 4 қосымшаларына сәйкес зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке толмағандардың салымдарына иелік ету, мемлекеттік қызмет стандартының 5-қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне кәмелетке толмаған балаға тиесілі мүлікпен әрекетті жүзеге асыру үшін қағаз тасымалдағышта анықтамалар (бұдан әрі – анықтама) беру немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап беру болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Қызмет көрсету орталығына жүгінгенде:
1) орталыққа жүгінгенде алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап (құжаттарды қабылдау және беру күндері мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді) бес жұмыс күнін құрайды;
2) тиісті құжаттарды тапсыру кезіңде кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
3) өтініш берген күні мемлекеттік қызмет алушыға көрсетілетін қызмет көрсетудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды;
4) анықтаманы алу кезіңде немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап алу кезек күтудің ең көп шектi уақыты – 20 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
9. Мемлекеттік қызмет:
Орталыққа өтініш білдіргенде – аптасына алты күн, демалыс және мереке күндерінен басқа, белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 20.00-ге дейін, түскі үзіліссіз.
10. Мемлекеттік қызметті алушы стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзуы бас тартудың себептерін жазбаша негіздеумен құжаттарды қабылдаудан бас тартуға негіз болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі әрекеттер
(өзара әрекеттер) тәртібінің сипаттамасы
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы білім беру ұйымына стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды тапсырады.
Құжаттар көшірмелерімен және түпнұсқаларымен салыстыру үшін беріледі, кейін түпнұсқалар мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.

12. При приеме центром обслуживания всех необходимых документов получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов указанных в пункте 14 стандарта.
13. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел образования (далее - Единицы):
1) специалист отдела образования;
2) начальник отдела образования.
14. Последовательность действий структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 1 к настоящему регламенту.
15. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
16. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды, банки для
распоряжения вкладами несовершеннолетних детей,
в территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее – СФЕ)
1
N действия (хода, потока работ) 1 2 3 4 5
2
Наименование СФЕ
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования
Специалист отдела образования
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация полученных из центра документов, указанных в п. 11 стандарта
Рассмотрение документов, подписание резолюции
Подготовка справки либо мотивированного ответа об отказе
Рассмотрение справки либо мотивированного ответа об отказе
Регистрация в журнале
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Регистрация документов
Передача поступивших документов на подготовку справки либо мотивированного ответа об отказе
Проект справки либо мотивированного ответа об отказе
Подписание справки
Направление справки либо мотивированного ответа об отказе, предоставление услуги в центр
5
Срок исполнения
Не более 20 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
Не более 20 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Выдача справок в пенсионные фонды, банки для
распоряжения вкладами несовершеннолетних детей,
в территориальные подразделения Комитета
дорожной полиции Министерства внутренних
дел Республики Казахстан для оформления
наследства несовершеннолетним детям"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел образования
Утвержден
постановлением акимата
Иртышского района
Павлодарской области
от 4 февраля 2013 года N 75/1
Регламент государственной услуги "Постановка на очередь детей
дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские
дошкольные организации"

12. Мемлекеттік қызметті алу үшін стандарттың 14-тармағына сәйкес алушыға қажетті құжаттарды қабылдау туралы мәліметтер көрсетіліп, қолхат беріледі.
13. Мемлекеттік қызмет көрсету үрдісінде мына құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі – Бірліктер) қатысады:
1) білім бөлімінің маманы;
2) білім бөлімінің бастығы.
14. Құрылымдық-функционалдық бірліктердің жүйелілігі осы регламенттің 1-қосымшасында көрсетілген.
15. Мемлекеттік қызмет көрсету және құрылымдық функционалдық бірліктер үрдісінде әкімшілік әрекетінің ой-түйіндік тәртібі арасындағы өзара байланысты көрсететін сызбасы осы регламенттің 2-қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
16. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке
толмағандардың салымдарына иелік ету үшін,
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу
үшін анықтамалар беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктiң (бұдан әрi - ҚФБ)
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (барысының, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (барысының, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы
Білім бөлімінің маманы
3
Іс-әрекеттердің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Орталықтан алынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Құжаттарды қарастыру, қарарға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап қарау
Журналда тіркеу
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Келіп түскен құжаттарды анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап дайындауға беру
Анықтама немесе бас тарту туралы дәлелді жауап жобасы
Анықтамаға қол қою
Анықтама немесе қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап жолдау, қызметті Орталыққа ұсыну
5
Орындау мерзімдері
20 минуттан аспайды
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
20 минуттан аспайды
6
Іс-әрекеттің келесі нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Зейнетақы қорларына, банктерге кәмелетке
толмағандардың салымдарына иелік ету үшін,
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі
Жол полициясы комитетінің аумақтық бөлімшелеріне
кәмелетке толмаған балаларға мұраны рәсімдеу
үшін анықтамалар беру"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Бiлiм беру бөлiмiне жүгінген кезде мемлекеттiк
қызметтi ұсыну схемасы
Павлодар облысы
Ертіс ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 4 ақпандағы
N 75/1 қаулысымен
бекітілді
"Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жіберу үшін мектепке
дейінгі (7 жасқа дейін) жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттік қызмет көрсету регламенті

1. Общие положения
1. Наименование регламента государственной услуги "Постановка на очередь детей дошкольного возраста (до 7 лет) для направления в детские дошкольные организации" (далее - регламент).
2. Форма предоставляемой государственной услуги: частично автоматизированная.
3. Государственная услуга осуществляется в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2012 года N 1119 "Об утверждении стандартов государственных услуг, оказываемых Министерством образования и науки Республики Казахстан, местными исполнительными органами в сфере образования и науки" (далее – стандарт).
4. Государственная услуга оказывается государственным учреждением "Отдел образования Иртышского района" (далее – отдел образования), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14, аппаратами акимов сел и сельских округов, адреса которых указаны в приложении 1 к настоящему регламенту и через филиал Иртышского района Республиканского государственного учреждения "Центр обслуживания населения Павлодарской области" (далее – центр обслуживания), место оказания располагается по адресу: Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица И. Байзакова, 14.
5. Результатом оказываемой государственной услуги являются выдача направления в детскую дошкольную организацию, согласно приложению 4 к стандарту, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомления о постановке на очередь, согласно приложению 5 к стандарту с указанием номера очередности в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью уполномоченного лица уполномоченного органа либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в форме электронного документа.
6. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания государственной услуги
7. Сроки оказания государственной услуги:
При обращении в отдел образования:
1) с момента обращения получателя государственной услуги составляет 3 рабочих дня;
2) максимально допустимое время ожидания в очереди при сдаче необходимых документов – не более 30 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги в день обращения – не более 30 минут.
8. Государственная услуга оказывается бесплатно.
График работы отдела образования с 09.00 часов до 18.30 часов, с перерывом на обед c 13.00 часов до 14.30 часов, за исключением выходных и праздничных дней; прием осуществляется в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания.

1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттік қызмет көрсетудің атауы "Мектепке дейінгі балалар ұйымдарына жолдама беру үшін мектеп жасына дейінгі (7 жасқа дейінгі) балаларды тіркеу" мемлекеттік қызмет көрсетудің регламенті (бұдан әрі - регламент).
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің түрі: ішінара автоматтандырылған.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 тамыздағы "Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігімен, білім және ғылым саласындағы жергілікті атқарушы органдармен көрсетілетін мемлекеттік қызмет көрсету стандарттарын бекіту туралы" N 1119 қаулысына сәйкес (бұдан әрі - стандарт) жүзеге асырылады.
4. Мемлекеттік қызмет "Ертіс ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесімен (бұдан әрі - білім бөлімі) көрсетіледі, қызмет көрсету орны: Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан, осы регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген ауыл және ауылдық округ әкімдерінің аппараттарымен көрсетіледі және "Павлодар облысының халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің Ертіс ауданының филиалы арқылы (бұдан әрі – қызмет көрсету орталығы), қызмет көрсету орны: Ертіс ауданы, Ертіс ауылы, И.Байзақов көшесі, 14, мекенжайы бойынша орналасқан.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі стандартқа 4-қосымшаға сәйкес мектепке дейінгі балалар ұйымына жолдама беру, мектепке дейінгі ұйымдарда орын болмаған жағдайда стандартқа 5-қосымшаға сәйкес уәкілетті органның уәкілетті тұлғасының электрондық цифрлы қолы қойылған электрондық құжат нысанында кезектіліктің нөмірі көрсетілген кезекке қою туралы хабарлама немесе электрондық құжат нысанында мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі — мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі
7. Мемлекеттiк қызмет көрсету мерзiмдерi:
Білім бөліміне өтініш жасағанда:
1) мемлекеттік қызметті алушымен тиісті құжаттар тапсырылған сәттен бастап – үш күнді құрайды;
2) қажетті құжаттарды тапсырған кезде кезекте күтудің ең көп шекті уақыты – 30 минуттан аспайды;
3) өтініш иесінің өтiнiш жасаған күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алғанға дейiн күтудiң ең көп шектi уақыты - 30 минуттан аспайды.
8. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
Білім бөлімінің жұмыс кестесі: демалыс және мереке күндерін қоспағанда, сағат 13.00-ден 14.30-ге дейін түскі үзіліспен белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін; қабылдау алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек күту тәртібімен жүзеге асырылады.

9. Основанием для отказа в предоставлении государственной услуги служит нарушение требований, указанных в пункте 16 стандарта, с письменным обоснованием причин отказа.
3. Описание порядка действий (взаимодействия) в
процессе оказания государственной услуги
10. Для получения государственной услуги получатель государственной услуги или по доверенности его уполномоченный представитель представляет необходимые документы, определенные в пункте 11 стандарта.
Документы представляются в оригиналах и копиях для сверки, после чего оригиналы документов возвращаются получателю государственной услуги.
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается направление в детскую дошкольную организацию, в случае отсутствия мест в дошкольной организации, уведомление о постановке на очередь с указанием номера очередности государственной услуги.
12. Структурно-функциональные единицы, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги при обращении в отдел образования (далее - единицы):
1) специалист отдела образования;
2) начальник отдела образования.
13. Последовательность действий структурно-функциональных единиц приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью действий и структурно-функциональных единиц, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу

9. Мемлекеттік қызмет көрсетуді тоқтатуға немесе бас тартуға негіз бас тарту себебін көрсетумен жазбаша негіздемелі жауап стандарттың 16-тармағында көрсетілген талаптарды бұзу болып табылады.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету үдерісіндегі іс-әрекет
(өзара іс-қимыл) тәртібі
10. Мемлекеттік қызметті алу үшін мемлекеттік қызметті алушы немесе сенімхат бойынша оның уәкілетті өкілі стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарды ұсынады.
Құжаттар көшірмелерімен және түпнұсқаларымен салыстыру үшін беріледі, кейін түпнұсқалар мемлекеттік қызметті алушыға қайтарылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға: балалардың мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына жолдама, мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында орын болмаған жағдайда мемлекеттік қызмет көрсетудің кезек нөмірін көрсету туралы хабарлама беріледі.
12. Білім бөліміне өтініш білдіргенде мемлекеттік қызмет көрсету үдерісінде келесі құрылымдық-функционалдық бірліктер (бұдан әрі - бірліктер):
1) білім бөлімінің маманы:
2) білім бөлімінің бастығы.
13. Құрылымдық-функционалдық бірліктің іс-әрекетінің реті осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес келтірілген.
14. Іс-әрекеттің және құрылымдық-функционалдық бірлігінің логикалық реті арасындағы өзара байланысты көрсететін сызба осы регламенттің 3-қосымшасына келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметті көрсететін лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі

15. Должностные лица уполномоченного органа несут ответственность за принимаемые ими решения и действия (бездействия) в ходе оказания государственной услуги в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления в
детские дошкольные организации"
Перечень аппаратов акимов сельских округов Иртышского района
N Наименование акимата Юридический адрес Телефон Адрес сайта
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима села Голубовка"
Павлодарская область, Иртышский район, село Голубовка, улица Целинная, 20

15. Мемлекеттік қызмет көрсететін лауазымды тұлғалар мемлекеттік қызмет көрсету барысында қабылданатын шешімдерге, әрекеттерге (әрекетсіздікке) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген тәртіппен жауапты болады.
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
1-қосымша
Ертіс ауданның ауыл және ауылдық округтері
әкімдері аппараттарының тізімі
N Әкімдік атауы Заңды мекенжайы Телефон Сайт мекенжайы
1
2
3
4
5
1
"Голубовка ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Голубовка ауылы, Целинная көшесі, 20

(871832)25333
нет
2
Государственное учреждение "Аппарат акима села Амангельды"
Павлодарская область, Иртышский район, село Амангельды, улица Юрия Половых, 2
(871844)29630
нет
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Агашорынского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Агашорын, улица Богенбая, 7
(871844)29334
нет
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Байзаковского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Байзаково, улица Николаева, 9
(871832)24277
нет
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Косагашского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Косагаш, улица, Аблайхана, 1
(871832)41430
нет
6
Государственное учреждение "Аппарат акима села Иртышск"
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Богенбая, 97
(871832)21182, 22782, 21271
нет
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылжарского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Иртышск, улица Комсомольская, 17
(871832)27130
нет
8
Государственное учреждение "Аппарат акима села Косколь"
Павлодарская область, Иртышский район, село Косколь, улица Мира, 1
(871832)40143
нет
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Каракудукского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Каракудук, улица Багустар Рамазанова, 27
(871832) 27541
нет
10
Государственное учреждение "Аппарат акима села Кызылкак"
Павлодарская область, Иртышский район, село Кызылкак, улица Ленина, 12
(871844)26517
нет
11
Государственное учреждение "Аппарат акима села Ленино"
Павлодарская область, Иртышский район, село Ленино, улица Целинная, 1
(871844) 29132
нет
12
Государственное учреждение "Аппарат акима Луговского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Луговое, улица Жамбыла, 1
(871832)27749
нет
13
Государственное учреждение "Аппарат акима села Майконыр"
Павлодарская область, Иртышский район, село Майконыр, улица Дзержинского, 12
(871832)29223
нет
14
Государственное учреждение "Аппарат акима села Панфилово"
Павлодарская область, Иртышский район, село, улица Горобца, 1а
(871832)27330
нет
15
Государственное учреждение "Аппарат акима Северного сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Северное, улица Садовая, 60
(871832)29444
нет
16
Государственное учреждение "Аппарат акима Селетинского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Селета, улица Школьная, 2

(871832) 25333
жоқ
2
"Амангелді ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Амангелді ауылы, Юрий Половых көшесі, 2
(871844) 29630
жоқ
3
"Ағашорын ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Агашорын ауылы, Богенбай көшесі, 7
(871844) 29334
жоқ
4
"Байзақов ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Байзақов ауылы, Николаева көшесі, 9
(871832) 24277
жоқ
5
"Қосағаш ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қосағаш ауылы, Аблайхан көшесі, 1
(871832) 41430
жоқ
6
"Ертіс ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауылы, Богенбай көшесі, 97
(871832) 21182, 22782, 21271
жоқ
7
"Қызылжар ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Кызылжар ауылы, Комсомольская көшесі, 17
(871832) 27130
жоқ
8
"Қоскөл ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қоскөл ауылы, Мира көшесі, 1
(871832) 40143
жоқ
9
"Қарақұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қарақұдық ауылы, Багустар Рамазанов көшесі, 27
(871832) 27541
жоқ
10
"Қызылқақ ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Қызылқақ ауылы, Ленина көшесі, 12
(871844) 26517
жоқ
11
"Ленин ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ленин ауылы, Целинная көшесі, 1
(871844) 29132
жоқ
12
"Луговой ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Луговой ауылы, Жамбыл көшесі, 1
(871832) 27749
жоқ
13
"Майконыр ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Майконыр ауылы, Дзержинский көшесі, 12
(871832) 29223
жоқ
14
"Панфилов ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Панфилов ауылы, Горобца көшесі, 1а
(871832) 27330
жоқ
15
"Северный ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Северный ауылы, Садовая көшесі, 60
(871832) 29515
жоқ
16
"Сілеті ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Сілеті ауылы, Школьная көшесі, 2

(871832)26369
нет
17
Государственное учреждение "Аппарат акима села Тохта"
Павлодарская область, Иртышский район, село Тохта, улица Центральная, 5
(871832)40034
нет
18
Государственное учреждение "Аппарат акима Узынсуского сельского округа"
Павлодарская область, Иртышский район, село Узынсу, улица Ленина, 4
(871832)41317
нет
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления в
детские дошкольные организации"
Таблица. Описание действий структурно-функциональной
единицы (далее – СФЕ)
N Действие основного процесса (хода, потока работ)
1
N действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
2
Наименование СФЕ
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования, либо аким
Специалист отдела образования
Начальник отдела образования, либо аким
Специалист отдела образования
3
Наименование действий (процесса, процедуры операции) и их описание
Прием и регистрация представленных получателем государственной услуги документов, указанных в п. 11 стандарта
Рассмотрение представленных получателем государственной услуги документов
Подготовка направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Рассмотрение направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении услуги
Выдача направления или уведомления, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
4
Форма завершения (данные документ, организационно-распорядительное решение)
Выдача направления
Передача поступивших документов на подготовку направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе
Проект направления или уведомления, либо мотивированного ответа об отказе
Подписание документа
Направление или уведомление, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги
5
Срок исполнения
Не более 30 минут
1 рабочий день
Не более 30 минут
6
Номер следующего действия
2 колонка
3 колонка
4 колонка
5 колонка
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
"Постановка на очередь детей дошкольного
возраста (до 7 лет) для направления в
детские дошкольные организации"
Схема предоставления государственной услуги при
обращении в отдел образования

(871832) 26369
жоқ
17
"Тоқта ауылы әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Тоқта ауылы, Центральная көшесі, 5
(871832) 40034
жоқ
18
"Ұзынсу ауылдық округі әкімінің аппараты" Мемелекетік мекемесі
Павлодар облысы, Ертіс ауданы, Ұзынсу ауылы, Ленина көшесі, 4
(871832) 41317
жоқ
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
2-қосымша
Кесте. Құрылымдық-функционалдық бiрлiктiң (бұдан әрi-ҚФБ)
әрекеттерінің сипаттамасы
Негізгі үдерістің (жүрістің, жұмыс легінің) іс-әрекеті
1
Іс-әрекеттің (жүрістің, жұмыс легінің) N
1
2
3
4
5
2
ҚФБ атауы
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы немесе әкім
Білім бөлімінің маманы
Білім бөлімінің бастығы немесе әкім
Білім бөлімінің маманы
3
Іс-әрекеттің (үдерістің, рәсімнің, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынған стандарттың 11-тармағында көрсетілген құжаттарды қабылдау және тіркеу
Мемлекеттік қызметті алушымен ұсынған құжаттарды қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден н бас тарту туралы дәлелді жауап дайындау
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты қарастыру
Жолдаманы немесе хабарламаны, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауапты беру
4
Аяқталу нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімші шешім)
Құжаттарды тіркеу
Жолдаманы немесе хабарламаны, не бас тарту туралы дәлелді жауапты дайындауға түскен құжаттарды ұсыну
Жолдаманың немесе хабарламаның, не бас тарту туралы дәлелді жауаптың жобасы
Құжатқа қол қою
Жолдама немесе хабарлама, не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап
5
Орындау мерзімі
30 минуттан артық емес
1 жұмыс күні
30 минуттан артық емес
6
Келесі іс-әрекеттің нөмірі
2 баған
3 баған
4 баған
5 баған
"Мектепке дейінгі балалар
ұйымдарына жіберу үшін
мектепке дейінгі (7 жасқа дейін)
жастағы балаларды кезекке қою"
мемлекеттiк қызмет регламентiне
3-қосымша
Бiлiм беру бөлiмiне жүгінген жағдайда мемлекеттiк
қызметтi ұсыну схемасы