О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 10 апреля 2013 года N 66-17-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2013 года N 3507. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликовано 12 января 2013 года в районной газете "Иртыш" N 2, опубликовано 12 января 2013 года в районной газете "Ертіс нұры" N 2) внести следующие  изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 789 834" заменить цифрами "2 942 451";
цифры "301 318" заменить цифрами "317 618";
цифры "4 039" заменить цифрами "5 039";
цифры "2 483 957" заменить цифрами "2 619 274";
в подпункте 2) цифры "2 803 969" заменить цифрами "2 970 007";
в подпункте 5) цифры "-34 861" заменить цифрами "-48 282";
в подпункте 6) цифры "34 861" заменить цифрами "48 282";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 сәуірдегі N 66-17-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 сәуірде N 3507 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 53-14-5 (V сайланған, XIV сессиясы) "2013 - 2015 жылдарға Ертіс ауданының бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерде мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 тіркелген, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Ертіс нұры" газетінің N 2 жарияланған, 2013 жылғы 12 қаңтарда "Иртыш" газетінің N 2 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 789 834" деген сандары "2 942 451" деген сандарымен ауыстырылсын;
"301 318" деген сандары "317 618" деген сандарымен ауыстырылсын;
"4 039" деген сандары "5 039" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 483 957" деген сандары "2 619 274" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 803 969" деген сандары "2 970 007" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-34 861" деген сандары "-48 282" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "34 861" деген сандары "48 282" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.