О внесении изменений и дополнений в решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 29 ноября 2013 года N 111-24-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 декабря 2013 года N 3631. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18 марта 2014 года N 2-10-55)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Иртышского района Павлодарской области от 18.03.2014 N 2-10-55).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением областного маслихата (XXIV (внеочередная) сессия, V созыв) от 21 ноября N 194/24 "О внесении изменений в решение областного маслихата (XI сессия, V созыв) от 6 декабря 2012 года N 116/11 "Об областном бюджете на 2013 - 2015 годы", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В решение Иртышского районного маслихата (XIV сессия, V созыв) от 20 декабря 2012 года N 53-14-5 "О бюджете Иртышского района на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3317, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Иртыш" и "Ертіс нұры") внести следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 842 433" заменить цифрами "2 812 701";
цифры "336 618" заменить цифрами "330 798";
цифры "6 039" заменить цифрами "9 781";
цифры "520" заменить цифрами "2 598";
цифры "2 499 256" заменить цифрами "2 469 524";
в подпункте 2) цифры "2 869 989" заменить цифрами "2 840 256";
в подпункте 3) цифры "21 262" заменить цифрами "20 376";
в подпункте 5) цифры "-48 818" заменить цифрами "-47 931";
в подпункте 6) цифры "48 818" заменить цифрами "47 931";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылдың 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 29 қарашадағы N 111-24-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 10 желтоқсанда N 3631 болып тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы N 2-10-55 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 18.03.2014 N 2-10-55 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, облыстық мәслихат сессиясының (V сайланған, XXIV кезектен тыс сессиясы) 2013 жылғы 21 қарашадағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған, XI сессиясы) 2012 жылғы 6 желтоқсандағы "2013 - 2015 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 116/11 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 194/24 шешіміне сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының (V сайланған, XIV сессиясы) 2012 жылғы 20 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2013 - 2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" N 53-14-5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3317 тіркелген, 2012 жылғы 12 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
"2 842 433" деген сандары "2 812 701" деген сандарымен ауыстырылсын;
"336 618" деген сандары "330 798" деген сандарымен ауыстырылсын;
"6 039" деген сандары "9 781" деген сандарымен ауыстырылсын;
"520" деген сандары "2 598" деген сандарымен ауыстырылсын;
"2 499 256" деген сандары "2 469 524" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "2 869 989" деген сандары "2 840 256" деген сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "21 262" деген сандары "20 376" деген сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "- 48 818" деген сандары "- 47 931" деген сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "48 818" деген сандары "47 931" деген сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.