О бюджете Иртышского района на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 25 декабря 2013 года N 115-26-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3662
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, пункта 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года, Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Иртышского района на 2014-2016 годы согласно приложениям 123, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 794 475 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 363 177 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 503 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 984 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 404 811 тысячи тенге;
2) затраты – 3 838 892 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 32 450 тысяч тенге;
бюджетные кредиты - 36 114 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 664 тысяч тенге;;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нолю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -76 867 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 76 867 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 120-27-5 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.04.2014 N 133-30-5 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.07.2014 N 137-31-5 (вводится в действие с 01.01.2014); от 03.11.2014 N 171-32-5 (вводится в действие с 01.01.2014); от 24.12.2014 N 182-33-5 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Предусмотреть в бюджете Иртышского района на 2014 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2 032 846 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2014 год резерв местного исполнительного органа Иртышского района в сумме 3 018 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата Иртышского района Павлодарской области от 30.04.2014 N 133-30-5 (вводится в действие с 01.01.2014); от 03.11.2014 N 171-32-5 (вводится в действие с 01.01.2014).
4. Специалистам в области социального обеспечения, образования, культуры и спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить на 2014 год повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 115-26-5 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3662 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданының 2014 - 2016 жылдарға арналған бюджеті 123-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға арналған мына көлемдерге сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 3 794 475 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 363 177 мың теңге;
салық емес түсімдер – 25 503 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 984 мың теңге;
трансферттердің түсімі – 3 404 811 мың теңге;
2) шығындар – 3 838 892 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 32 450 мың теңге;
бюджеттік кредиттер - 36 114 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 3 664 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -76 867 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 76 867 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 120-27-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.04.2014 N 133-30-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2014 N 137-31-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.11.2014 N 171-32-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 24.12.2014 N 182-33-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен берілген 2 032 846 мың теңге сомасында субвенция көлемін Ертіс ауданының 2014 жылға арналған бюджеттен қарастырылсын.
3. 2014 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы орган қорынан 3 018 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 30.04.2014 N 133-30-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.11.2014 N 171-32-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда 2014 жылға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23.01.2014 N 120-27-5 (вводится в действие с 01.01.2014).
5. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2014 год согласно приложению 4 к настоящему решению.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ (подпрограмм) села и сельского округа, финансируемых из районного бюджета в 2014 году согласно приложению 5 к настоящему решению.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 23.01.2014 N 120-27-5 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2014 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. 2014 жылы Ертіс ауданы бюджетінен қаржыландырылатын ауыл және ауылдық округтері жергілікті бюджеттік бағдарламаларының (бағдарламашалар) тізбесі осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес бекітілсін.

7. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по экономике, бюджету и социальной политике.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь Иртышского районного
маслихата
Ж. Беспаев
Ж. Беспаев
Приложение 1
к решению Иртышского районного
маслихата (XXVI сессия, V созыв)
от 25 декабря 2013 года N 115-26-5
Бюджет Иртышского района на 2014 год
(с изменениями)

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының экономика, бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Ертіс аудандық мәслихатының
хатшысы
Ж. Беспаев
Ж. Беспаев
Ертіс аудандық мәслихатының
(V сайланған, XXVI сессиясы)
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
N 115-26-5 шешіміне
1-қосымша
2014 жылға арналған Ертіс ауданының бюджеті
(өзгерістермен)