О Павлодарском районном бюджете на 2014 - 2016 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 25 декабря 2013 года N 28/189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2014 года N 3667
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", решением Павлодарского областного маслихата от 13 декабря 2013 года N 198/26 "Об областном бюджете на 2014 - 2016 годы", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 29/210 (вводится в действие с 01.01.2014).
1. Утвердить бюджет Павлодарского района на 2014 - 2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 691 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 525 687 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 941 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 876 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 149 929 тысяч тенге;
2) затраты – 2 732 235 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 128 715 тысячи тенге, в том числе:
погашение бюджетных кредитов – 7 862 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 136 577 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -169 517 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 169 517 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 04.02.2014 N 29/210 (вводится в действие с 01.01.2014); от 27.02.2014 N 30/225 (вводится в действие с 01.01.2014); от 29.04.2014 N 33/243 (вводится в действие с 01.01.2014); от 30.07.2014 N 36/259 (вводится в действие с 01.01.2014); от 07.11.2014 N 40/294 (вводится в действие с 01.01.2014); от 26.12.2014 N 41/311 (вводится в действие с 01.01.2014).
2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2014 год в сумме 9 800 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 27.02.2014 N 30/225 (вводится в действие с 01.01.2014).

2014 - 2016 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы N 28/189 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 10 қаңтарда N 3667 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының 18-бабының 4-тармағына, Павлодар облыстық мәслихаттың 2013 жылғы 13 желтоқсандағы "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 198/26 шешіміне сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 29/210 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Павлодар аудан бюджетінің 2014 – 2016 жылдарға, соның ішінде 2014 жылға арналған 12 және 3 қосымшаларына сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 691 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 525 687 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8 941 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 876 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 149 929 мың теңге;
2) шығындар – 2 732 235 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 128 715 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 862 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 136 577 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -169 517 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 169 517 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 04.02.2014 N 29/210 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.02.2014 N 30/225 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.04.2014 N 33/243 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 30.07.2014 N 36/259 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.11.2014 N 40/294 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі); 26.12.2014 N 41/311 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Жергілікті атқарушы органның 2014 жылға арналған резерві 9 800 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 27.02.2014 N 30/225 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3. Учесть в бюджете Павлодарского района на 2014 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджете – 1 784 122 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2014 год согласно приложения 4.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов и сел на 2014 год согласно приложения 5.
6. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 09.04.2014 N 31/236 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).

3. 2014 жылға арналған Павлодар аудан бюджетінде – 1 784 122 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.
4. 2014 жылға арналған Павлодар аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауыл және ауылдық округтердің 2014 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 09.04.2014 N 31/236 (жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

7. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития и бюджету.
8. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии
Секретарь маслихата
Ж. Бейсембаев
Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
(28 очередная сессия,5 созыв)
от 25 декабря 2013 года N 28/189
О районном бюджете на 2014 год
(с изменениями и дополнениями)

7. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
8. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
Мәслихат хатшысы
Ж. Бейсембаев
Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының (5 сайланған 28
кезекті сессиясының)
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
N 28/189 шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет туралы
(өзгерістермен және толықтырулармен)

82 058
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
17 498
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17 132
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 366
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 174
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
35 888
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
600
037
Строительство и реконструкция объектов образования
600
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
117 465
2
Социальная помощь
100 794
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
13 896
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
13 896
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
86 898
002
Программа занятости
11 680
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10 259
005
Государственная адресная социальная помощь
490
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
48 540
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 227
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 762
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9 940
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
16 671
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
16 671
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 020
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
651
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101 025
1
Жилищное хозяйство
52 705
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
531
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

82 058
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17 498
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17 132
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
1 366
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
10 174
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
35 888
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
600
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
600
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
117 465
2
Әлеуметтік көмек
100 794
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
13 896
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
13 896
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
86 898
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
11 680
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10 259
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
490
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
48 540
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 227
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 762
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9 940
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
16 671
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
16 671
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 020
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
651
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
101 025
1
Тұрғын үй шаруашылығы
52 705
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
531
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру