Об организации общественных работ по Щербактинскому району на 2014 год
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 23 декабря 2013 года N 441/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 января 2014 года N 3669. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 17 февраля 2015 года N 35/1-17/110)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 17.02.2015 N 35/1-17/110).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7 и статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года N 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях обеспечения содействия занятости безработным гражданам, акимат Щербактинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования, определить спрос и предложения на общественные работы согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Е. Аскаров
Приложение
к постановлению акимата
Щербактинского района
N 441/12 от 23 декабря 2013 года
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные
условия общественных работ, спрос предложения
и источники их финансирования

Шарбақты ауданы бойынша 2014 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 23 желтоқсандағы N 441/12 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 20 қаңтарда N 3669 болып тіркелді. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімі аппарат басшысының 2015 жылғы 17 ақпандағы N 35/1-17/110 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты ауданы әкімі аппарат басшысының 17.02.2015 N 35/1-17/110 хатымен).
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және 7 бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы" N 836 қаулысына сәйкес жұмыссыз азаматтарды жұмыспен қамтуға көмек көрсету мақсатында, Шарбақты ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайы, қатысушылардың еңбекақы көлемі және оларды қаржыландырудың көздерi, қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты анықтайтын қоғамдық жұмыстармен айналысатын мекемелердің тiзбесi қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е. Асқаров
Шарбақты аудан әкімдігінің
2013 жылғы 23 желтоқсандағы
N 441/12 қаулысына
қосымша
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі, нақты жағдайы,
сұраныстар, ұсыныстар және қаржыландыру
көздері, мекемелердің тізбесі

Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата Щербактинского района Павлодарской области от 04.12.2014 N 444/19 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Перечень организаций
Виды, объемы и конкретные условия общественных работ
Спрос (заявленная потребность) (человек)
Предложение (утверждено) (человек)
Размеры оплаты труда участников и источники их финансирования
1
2
3
4
5
6
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Александровского сельского округа Щербактинского района»

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 04.12.2014 N 444/19 (жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ р/с
Мекемелердің тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі және нақты жағдайы
Сұраныс(қажеттілігі туралы өтініші) (адам)
Ұсыны (бекітілді) (адам)
Қатысушылардың еңбекақы төлемінің көлемі және қаржыландыру көздері
1
2
3
4
5
6
1
«Шарбақты ауданының Александровка ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі

1) очистка снега – 1000 м2;
2) санитарная очистка территории – 6000 м2;
3) полив деревьев – 100 штук;
4) посадка, полив, уборка цветов – 15 клумб;
5) оказание помощи престарелым: рубка дров – 20 м3;
6) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 420 дворов.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
7
7
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
2
Государственное
учреждение «Аппарат акима Алексеевского сельского округа Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 8600 м2;
2) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 1700 м2;
3) полив деревьев – 300 штук;
4) весенняя обработка деревьев и кустарников – 750 штук;
5) посадка, полив, уборка цветов – 20 клумб;
6) благоустройство памятника и обелиска 300 м2;
7) оказание помощи в косметическом ремонте ясли – сада (побелка, покраска) – 200 м2;
8) очистка снега – 1000 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
22
22
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Галкинского сельского округа Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 19600 м2;
2) посадка и полив саженцев – 1000 штук;
3) побелка деревьев – 80 м2;
4) прополка травы – 2000 м2;
5) весенняя обработка деревьев – 100 штук;
6) разбивка и полив цветников – 200 м2;
7) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 398 дворов;
8) погрузка мусора – 100 тонн;
9) побелка и покраска объекта – 194 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
12
12
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Жылы –Булакского сельского округа Щербактинского района»
1) разбивка цветников – 100 м2;
2) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 210 м2;
3) весенняя обработка деревьев – 500 штук;
4) санитарная очистка территории – 20200 м2;
5) покраска ограждений – 200 м2;
6) благоустройство обелиска: покраска – 20 м2, побелка – 40 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
7
7
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Красиловского сельского округа Щербактинского района»
1) разбивка цветников – 81 м2;
2) погрузка мусора – 120 тонн;
3) обработка деревьев и саженцев – 1000 м2;
4) полив цветников – 81 м2;
5) санитарная очистка территории парка, аллеи – 5000 м2;
6) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
7) прополка травы– 480 м2;
8) санитарная очистка территории – 830 м2;

1) қар тазарту – 1000 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 6000 м2;
3) ағаш суару – 100 дана;
4) гүлдерді отырғызу, суару, жинау – 15 клумба;
5) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 20 м3;
6) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 420 үй.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
7
7
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
2
«Шарбақты ауданының Алексеевка ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 8600 м2;
2) ауылдың ішіндегі жол
шұңқырларын жөндеу – 1700 м2;
3) ағаш суару – 300 дана;
4) көктемде
ағаштарды, бұталарды өңдеу – 750 дана;
5) гүлдерді отырғызу, суару, жинау – 20 клумба;
6) ескерткіштер мен обелискіні абаттандыру – 300 м2;
7) бала–бақша ғимаратын жөндеуге көмек көрсету (сырлау, әктеу) – 200 м2;
8) қар тазарту – 1000 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
22
22
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
3
«Шарбақты ауданының Галкино ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 19600 м2;
2) көшет отырғызу және суару – 1000 дана;
3) ағаштарды әктеу – 80 м2;
4) шөптерді жұлу – 2000 м2;
5) көктемде ағаштарды өңдеу – 100 дана;
6) гүлзарларды бөлу және суару – 200 м2;
7) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 398 үй;
8) қоқысты арту – 100 тонна;
9) объектіні сырлау және әктеу – 194 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
12
12
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
4
«Шарбақты ауданының Жылы – Бұлақ ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу – 100 м2;
2) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 210 м2;
3) көктемде ағаштарды өңдеу – 500 дана;
4) аумақты санитарлық тазарту – 20200 м2;
5) қоршауларды сырлау – 200 м2;
6) обелискіні аббаттандыру: сырлау – 20 м2, әктеу – 40 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
7
7
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
5
«Шарбақты ауданының Красиловка ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) гүлзарларды бөлу – 81 м2;
2) қоқысты арту – 120 тонна;
3) ағаштарды және көшеттерді өңдеу – 1000 м2;
4) гүлзарларды суару – 81 м2;
5) саябақ және саяжол аумақтарын санитарлық тазарту – 5000 м2;
6) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
7) шөптерді жұлу – 480 м2;
8) аумақты санитарлық тазарту – 830 м2;

9) очистка снега – 600 м2;
10) оказание помощи престарелым: побелка, покраска в доме – 128 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
6
6
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
6
Коммунальное государственное учреждение «Аппарат акима Сынтасовского сельского округа Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 28240 м2;
2) весенняя обработка деревьев – 300 штук;
3) погрузка мусора – 26 тонн;
4) обрезка кустарников – 200 штук;
5) побелка, покраска здания – 1000 м2;
6) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
7) покос травы – 500 м2;

9) қар тазарту – 600 м2;
10) қарттарға көмек көрсету: үйдің ішінде әктеу, сырлау – 128 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
6
6
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
6
«Шарбақты ауданының Сынтас селолық округі әкімінің
аппараты» коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 28240 м2;
2) көктемде ағаштарды өңдеу – 300 дана;
3) қоқысты арту – 26 тонна;
4) бұталарды кесу – 200 дана;
5) ғимаратты әктеу, сырлау – 1000 м2;
6) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
7) шөпті жұлу – 500 м2;

1) побелка деревьев – 100 штук;
2) разбивка и полив цветников – 130 м2;
3) санитарная очистка территории парка, аллеи – 47000 м2;
4) обрезка деревьев, кустарников –
1450 штук;
5) побелка бордюров – 1000 м2;
6) побелка столбов – 100 м2;
7) посадка саженцев – 500 штук;
8) полив саженцев – 1100 штук.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
9
9
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Татьяновского сельского округа Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 41000 м2;
2) обрезка деревьев и кустарников – 100 штук;
3) посадка и полив деревьев – 100 штук;
4) благоустройство памятников и обелиска – 800 м2;
5) погрузка мусора – 150 тонн;
6) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 2000 м2;
7) оказание помощи престарелым: рубка дров – 2 м3, уборка снега – 2 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
20
20
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Хмельницкого сельского округа Щербактинского района»
1) посадка саженцев – 1500 штук;
2) разбивка и полив цветников – 150 м2;
3) благоустройство
обелиска – 1000 м2;
4) ямочный ремонт внутрипоселковых дорог – 3000 м2;
5) погрузка мусора – 100 тонн;
6) побелка деревьев – 225 штук;
7) весенняя обработка деревьев - 225 штук;
8) побелка и покраска объекта – 1000 м2;
9) покраска уличного ограждения – 200 м2;
10) санитарная очистка территории – 53000 м2;
11) очистка снега – 4500 м2.

1) ағаштарды әктеу – 100 дана;
2) гүлзарларды бөлу және суару – 130 м2;
3) саябақ және саяжол аумақтарын санитарлық тазарту – 47000 м2;
4) ағаштарды, бұталарды кесу – 1450 дана;
5) жол жиектерін әктеу – 1000 м2;
6) бағаналарды әктеу – 100 м2;
7) көшеттерді отырғызу – 500 дана;
8) көшеттерді суару – 1100 дана.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
9
9
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
9
«Шарбақты ауданының Татьяновка ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 41000 м2;
2) ағаш және бұталарды кесу – 100 дана;
3) ағаш отырғызу және суару – 100 дана;
4) ескерткіштер мен обелискілерді абаттандыру – 800 м2;
5) қоқысты арту – 150 тонна;
6) ауыл ішіндегі жол шұңқырларын жөндеу – 2000 м2;
7) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 2 м3, қар тазарту – 2 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
20
20
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
10
«Шарбақты ауданының Хмельницкий ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) көшет отырғызу – 1500 дана;
2) гүлбақшаларды бөлу және суару – 150 м2;
3) обелискіні аббаттандыру – 1000 м2;
4) ауылдың ішіңдегі жол шұңқырларын жөндеу – 3000 м2;
5) қоқысты арту – 100 тонна;
6) ағаштарды әктеу – 225 дана;
7) көктемде ағаштарды өңдеу - 225 дана;
8) объектіні әктеу және сырлау - 1000 м2;
9) көшедегі қоршауларды сырлау – 200 м2;
10) аумақты санитарлық тазарту – 53000 м2;
11) қар тазарту - 4500 м2.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
31
31
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Чигириновского сельского округа Щербактинского района»
1) полив деревьев – 50 штук;
2) разбивка и полив цветников – 50 м2;
3) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 333 двора;
4) обрезка деревьев и кустарников – 100 штук;
5) погрузка мусора – 60 тонн;
6) санитарная очистка территории – 47000 м2.

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
31
31
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
11
Шарбақ
ты ауданын Чигириновка ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) ағаш суару – 50 дана;
2) гүлбақшаларды бөлу және суару – 50 м2;
3) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 333 үй;
4) ағаштарды және бұталарды кесу – 100 дана;
5) қоқысты арту – 60 тонна;
6) аумақты санитарлық тазарту – 47000 м2.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
5
5
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Шалдайского сельского округа Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 39600 м2;
2) обработка деревьев и кустарников – 100 штук;
3) разбивка и полив цветников – 220 м2;
4) побелка бордюров – 60 м2;
5) оказание помощи в обработке документов – 36 штук;
6) весенняя побелка деревьев – 180 штук;
7) оказание помощи в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 550 дворов.

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні
5
5
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
12
«Шарбақты ауданының Шалдай ауылдық округі әкімінің
аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 39600 м2;
2) ағаштарды және бұталарды өңдеу –
100 дана;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 220 м2;
4) жол жиектерін әктеу – 60 м2;
5) құжаттарды өңдеуге көмек көрсету – 36 дана;
6) көктемде ағаштарды әктеу – 180 дана;
7) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 550 үй.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
4
4
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима села Шарбакты Щербактинского района»
1) санитарная очистка территории – 220000 м2;
2) очистка снега – 50000 м2;
3) разбивка и полив цветников – 2000 м2;
4) помощь в проведении общественных кампаний (перепись скота) – 2528 дворов;
5) оказание помощи в обработке документов – 2526 штук;
6) оказание помощи престарелым: рубка дров – 80 м3, уборка снега – 440 м2 , уборка территории – 3200 м2, занос воды – 49 м3.

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
4
4
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
13
«Шарбақты ауданы Шарбақты ауыл әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1) аумақты санитарлық тазарту – 220000 м2;
2) қар тазарту – 50000 м2;
3) гүлзарларды бөлу және суару – 2000 м2;
4) қоғамдық науқанды өткізуге көмек көрсету (мал санағы) – 2528 үй;
5) құжаттарды өңдеуге көмек көрсету – 2526 дана;
6) қарттарға көмек көрсету: ағаш жару – 80 м3, қар тазарту – 440 м2, аумақты тазарту – 3200 м2, су тасу – 49 м3.

8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
103
103
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
14
Государственное казенное коммунальное предприятие «Щербактинская центральная районная больница»
1) ремонт, побелка покраска здания – 530 м2;
2) санитарная очистка территории – 6084м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
1
1
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
15
Государственное казенное коммунальное предприятие «Ясли–сад «Айголек»
1) ремонт, побелка покраска здания – 717 м2;
2) санитарная очистка территории – 404 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
8
8
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
16
Государственное учреждение «Щербактинская общеобразовательная средняя школа № 3»
1) ремонт, побелка, покраска, здания – 1857 м2;
2) санитарная очистка территории – 1045 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
2
2
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
17
Коммунальное государственное учреждение «Щербактинское медико-социальное учреждение общего типа для престарелых и инвалидов»
1) ремонт, побелка, покраска, здания – 230 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
2
2
19 966 тысяч тенге, районный бюджет
18
Государственное казенное коммунальное предприятие «Детская музыкальная школа отдела образования Щербактинского района»

Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
103
103
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
14
«Шарбақты орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау – 530 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 6084 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
1
1
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
15
«Айгөлек» бала – бақшасы» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау – 717 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 404 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
8
8
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
16
«Шарбақты
№ 3 жалпы орта білім беру мектебі» мемлекеттік мекемесі
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау – 1857 м2;
2) аумақты санитарлық тазарту – 1045 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
2
2
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
17
«қарттар және мүгедектерге арналған жалпы үлгідегі Шарбақты медициналық-әлеуметтік мекемесі» коммуналдық мемлекеттік
мекемесі
1) ғимаратты жөндеу, әктеу, сырлау – 230 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
2
2
19 966 мың теңге, аудандық бюджет
18
«Шарбақты ауданының оқу бөлімінің балалар музыка мектебі» мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

1) покраска и мытье окон – 11 штук;
2) побелка здания – 59 м2;
3) покраска пола – 27,1 м2.
8 часовой рабочий день, 5 дней в неделю.
1
1
19 966 тысяч тенге, районный бюджет

1) терезелерді сырлау, жуу – 11 дана;
2) ғимаратты әктеу – 59 м2;
3) еденді сырлау – 27,1 м2.
Аптасына 5 күн, 8 сағаттық жұмыс күні.
1
1
19 966 мың теңге, аудандық бюджет