О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы"
Решение ХVI сессии Маслихата города Алматы V созыва от 22 мая 2013 года N 106. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 7 июня 2013 года за N 980. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106, пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы ақшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решением XIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 92 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 14 марта 2013 года в газете "Алматы акшамы" № 34 и 14 марта 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 35), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "284 499 115" заменить цифрами "300 243 087,6";
в подпункте 2):
цифры "292 783 139" заменить цифрами "311 348 567,4";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифры "-88 560" заменить цифрами "-21 888";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифры "88 560" заменить цифрами "21 888";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "10 827 317" заменить цифрами "11 298 122";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "10 827 317" заменить цифрами "11 298 122";
в подпункте 5):
цифры "-19 022 781" заменить цифрами "-22 381 713,8";
в подпункте 6):
цифры "19 022 781" заменить цифрами "22 381 713,8";
в пункте 6 цифры "3 946 169" заменить цифрами "4 847 834";

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХVІ сессиясының 2013 жылғы 22 мамырдағы N 106 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 07 маусымда N 980 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабына, 108 бабының 1 тармағына, Казақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Казақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына, сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 970 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 34 санында және 2013 жылғы 14 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 35 санында жарияланған), шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"284 499 115" сандары "300 243 087,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"292 783 139" сандары "311 348 567,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"таза бюджеттік кредит беру" деген жол бойынша "-88 560" сандары "-21 888" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" деген жол бойынша "88 560" сандары "21 888" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "10 827 317" сандары "11 298 122" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "10 827 317" сандары "11 298 122" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-19 022 781" сандары "-22 381 713,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"19 022 781" сандары "22 381 713,8" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "3 946 169" сандары "4 847 834" сандарымен ауыстырылсын;

в пункте 7 цифры "1 282 577" заменить цифрами "1 921 472";
в пункте 8 цифры "13 511 535" заменить цифрами "14 216 585";
в пункте 9 цифры "57 762 766" заменить цифрами "58 558 954,2";
в пункте 10 цифры "38 537 706" заменить цифрами "40 046 822";
в пункте 11 цифры "8 650 925" заменить цифрами "8 823 115";
в пункте 12 цифры "34 029 671" заменить цифрами "37 500 513,1";
в пункте 13 цифры "9 059 881" заменить цифрами "10 205 457";
в пункте 14 цифры "12 830 041" заменить цифрами "13 291 363";
в пункте 15 цифры "4 848 134" заменить цифрами "7 120 974";
в пункте 16 цифры "2 645 875" заменить цифрами "3 064 916";
в пункте 17 цифры "43 045 405" заменить цифрами "48 689 942,3";
в пункте 18 цифры "18 273 364" заменить цифрами "19 150 441,8";
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Секретарю маслихата города Алматы Мукашеву Т.Т. произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года и распространяется на отношения, возникшие до введения его в действие.
Председатель XVI-й сессии
маслихата города Алматы
V-го созыва
А. Моргунов
Секретарь маслихата
города Алматы V-го созыва
Т. Мукашев
Приложение 1
к решению XVI-й
сессии маслихата
города Алматы V-го созыва
от 22 мая 2013 года № 106
БЮДЖЕТ ГОРОДА АЛМАТЫ НА 2013 ГОД
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс Наименование
Подкласс
Специфика
1
2
3
I. ДОХОДЫ

7-тармақтағы "1 282 577" сандары "1 921 472" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "13 511 535" сандары "14 216 585" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "57 762 766" сандары "58 558 954,2" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "38 537 706" сандары "40 046 822" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 650 925" сандары "8 823 115" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "34 029 671" сандары "37 500 513,1" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "9 059 881" сандары "10 205 457" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "12 830 041" сандары "13 291 363" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "4 848 134" сандары "7 120 974" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "2 645 875" сандары "3 064 916" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "43 045 405" сандары "48 689 942,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "18 273 364" сандары "19 150 441,8" сандарымен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т.Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.
4. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және оның қолданысқа енгізілуіне дейін, туындаған қатынастарға қолданылады.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XVІ сессиясының
төрағасы
А. Моргунов
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Т. Мұқашев
V сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
XVI сессиясының
2013 жылғы 22 мамырдағы
№ 106 шешіміне 1 қосымша
АЛМАТЫ ҚАЛАСЫНЫҢ 2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН БЮДЖЕТІ
Санаты
Сыныбы Атауы
Iшкi сыныбы
Специфика
Барлығы
(мың теңге)
1
2
3
I. КІРІСТЕР

434 250
003
Капитальные расходы государственного органа
1 930 777
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
876 771
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
658 594
022
Капитальные расходы государственного органа
218 177
379
Ревизионная комиссия города республиканского значения, столицы
106 646
001
Услуги по обеспечению деятельности ревизионной комиссии города республиканского значения, столицы
106 646
356
Управление финансов города республиканского значения
502 973
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
395 478
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
62 505
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
6 984
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
30 000
014
Капитальные расходы государственного органа
3 361
033
Проведение мероприятий по ликвидации государственного учреждения, проводившего работу по выдаче разовых талонов и обеспечению полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
4 645
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения
231 173
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения
219 575
004
Капитальные расходы государственного органа
11 598
373
Управление строительства города республиканского значения
130 600
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
130 600
02
Оборона
1 921 472
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы
116 654
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
113 069
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения, столицы
3 585
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения, столицы
1 804 818
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий

434 250
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 930 777
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
876 771
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
658 594
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
218 177
379
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясы
106 646
001
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың тексеру комиссиясының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
106 646
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
502 973
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
395 478
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
62 505
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
6 984
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
30 000
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 361
033
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру және біржолғы талондарды сатудан түскен сомаларды толық алынуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізген мемлекеттік мекемені тарату бойынша іс-шаралар өткізу
4 645
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
231 173
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қаланы, астананы басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
219 575
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
11 598
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
130 600
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
130 600
02
Қорғаныс
1 921 472
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
116 654
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
113 069
007
Аумақтық қорғанысты даярлау және республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумақтық қорғанысы
3 585
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
1 804 818
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

188 960
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
188 960
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
6 037 524
018
Организация профессионального обучения
16 993
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
6 020 531
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
80 000
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
80 000
360
Управление образования города республиканского значения
419 227
038
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
419 227
360
Управление образования города республиканского значения
4 764 945
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
154 660
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
216 769
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
1 480 890
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
306 630
011
Капитальные расходы государственного органа
1 800
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
94 543
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
110 922
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
183 342
026
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
34 400
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
2 180 989
373
Управление строительства города республиканского значения
5 053 418,2
006
Сейсмоусиление объектов образования в городе Алматы
2 868 857
037
Строительство и реконструкция объектов образования
2 184 561,2
05
Здравоохранение
40 046 822
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
673 251
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
673 251
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы

188 960
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
188 960
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
6 037 524
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
16 993
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
6 020 531
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
80 000
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
80 000
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
419 227
038
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
419 227
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім беру басқармасы
4 764 945
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
154 660
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
216 769
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
1 480 890
009
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
306 630
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 800
013
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-
педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 543
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
110 922
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
183 342
026
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
34 400
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
2 180 989
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
5 053 418,2
006
Алматы қаласындағы білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
2 868 857
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
2 184 561,2
05
Денсаулық сақтау
40 046 822
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
673 251
004
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілеріне стационарлық және стационарлықты ауыстыратын медициналық көмек көрсету
673 251
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы

846 543
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
389 558
006
Услуги по охране материнства и детства
262 902
007
Пропаганда здорового образа жизни
191 870
012
Реализация социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках Государственной программы "Саламатты Қазақстан" на 2011-2015 годы
1 255
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
958
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
12 675 582
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 890 726
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
331 500
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
478 007
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
551 685
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
463 801
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
1 031 966
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
877 375
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
127 711
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
2 922 811
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
13 232 512
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета, в медицинских организациях
11 198 974
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 469 046
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
564 492
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
4 643 689
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
4 625 126
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы

846 543
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және препараттарды өндіру
389 558
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
262 902
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
191 870
012
2011-2015 жылдарға арналған "Саламатты Қазақстан" Мемлекеттік бағдарламалар аясында бостандықтан айыру орындарында отырған және босап шыққан тұлғалар арасында АҚТҚ инфекцияларының алдын алу әлеуметтік жобаларын іске асыру
1 255
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
958
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
12 675 582
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 890 726
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
331 500
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
478 007
021
Онкогемотологиялық ауруларды химиялық препараттармен қамтамасыз ету
551 685
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
463 801
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
1 031 966
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
877 375
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
127 711
046
Ақысыз медициналық көмектің кепілдендірілген көлемі шеңберінде қатерлі ісік ауруларымен ауыратындарға медициналық көмек көрсету
2 922 811
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
13 232 512
010
Республикалық бюджет қаражатынан тұрғын халыққа, аудандық маңызы бар және село денсаулық сақтау субъектілерінен басқа, медициналық ұйымдарда амбулаториялық-емханалық көмек көрсету
11 198 974
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 469 046
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдікті жағдайларда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
564 492
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
4 643 689
011
Республикалық бюджеттің қаражаты есебінен көрсетілетінді қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
4 625 126
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары