О дополнительном предоставлении лекарственных средств
Решение ХIХ сессии маслихата города Алматы V созыва от 28 августа 2013 года N 154. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 сентября 2013 года за N 1000. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18 сентября 2021 года № 94
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 18.09.2021 № 94 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Дополнительно предоставить лекарственные средства: силденафил, траклир (бозентан), деферазирокс отдельным категориям граждан больных орфанными заболеваниями при амбулаторном лечении бесплатно.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии маслихата города Алматы по социальным вопросам и общественному согласию И. Ли и заместителя акима города Алматы З. Аманжолову.
3. Маслихату города Алматы (Т. Мукашев) произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XIX-й сессии маслихата
города Алматы V-го созыва,
секретарь маслихата
Т. Мукашев

Қосымша дәрі-дәрмектер беру туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІХ сессиясының 2013 жылғы 28 тамыздағы N 154 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қыркүйекте N 1000 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2021 жылғы 18 қыркүйектегі № 94 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 18.09.2021 № 94 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орфандық аурулармен ауыратын науқастарды амбулаториялық емделу кезінде азаматтардың жекелеген санаттарына қосымша: силденафил, траклир (бозентан), деферазирокс дәрілік заттары тегін берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік мәселелер және қоғамдық келісім жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы И. Лиге және Алматы қаласы әкімінің орынбасары З. Аманжоловаға жүктелсін.
3. Алматы қаласының мәслихаты (Т.аМұқашев) нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
V сайланған Алматы қаласы
мәслихаты XIX сессиясының
төрағасы, мәслихат хатшысы
Т. Мұқашев