О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы"
Решение внеочередной ХХ сессии маслихата города Алматы V созыва от 22 октября 2013 года N 179. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 ноября 2013 года за N 1010. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 959, опубликовано 29 декабря 2012 года в газете "Алматы ақшамы" № 157 и 29 декабря 2012 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решениями XIII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 15 февраля 2013 года № 92 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 970, опубликовано 14 марта 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 34 и 14 марта 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 35), XVI-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 22 мая 2013 года № 106 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013 - 2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 980, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 74-75 и 15 июня 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 75-76), XVII-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 27 июня 2013 года № 135 "О внесении изменений в решение XI-й сессии маслихат города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 986, опубликовано 18 июля 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 87 и 18 июля 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 89), XIX-й сессией маслихата города Алматы V-го созыва от 28 августа 2013 года № 152 "О внесении изменений и дополнения в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 74 "О бюджете города Алматы на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 996, опубликовано 21 сентября 2013 года в газете "Алматы ақшамы" № 115 и 21 сентября 2013 года в газете "Вечерний Алматы" № 119) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" N 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
V сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХХ сессиясының 2013 жылғы 22 қазандағы N 179 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 қарашада N 1010 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 108-бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7-баптарына сәйкес, V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы XI сессиясының "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 959 рет санымен тіркелген, 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 157 санында және 2012 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 15 ақпандағы № 92 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 970 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 14 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 34 санында және 2013 жылғы 14 наурыздағы "Вечерний Алматы" газетінің № 35 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 22 мамырдағы № 106 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 980 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 15 маусымдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 74-75 санында және 2013 жылғы 15 маусымдағы "Вечерний Алматы" газетінің № 75-76 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XVII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 27 маусымдағы № 135 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 986 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 18 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 87 санында және 2013 жылғы 18 шілдедегі "Вечерний Алматы" газетінің № 89 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының XIX сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихаты XI сессиясының 2012 жылғы 12 желтоқсандағы "2013-2015 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы" № 74 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2013 жылғы 28 тамыздағы № 152 (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 996 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 21 қыркүйектегі "Алматы ақшамы" газетінің № 115 санында және 2013 жылғы 21 қыркүйектегі "Вечерний Алматы" газетінің № 119 санында жарияланған) шешімдерімен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "333 349 012,6" заменить цифрами "335 395 905,3";
в строке "поступления трансфертов" цифры "99 271 268" заменить цифрами "98 475 887";
в подпункте 2):
цифры "344 351 441,2" заменить цифрами "346 352 168,4";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифры "11 396 173" заменить цифрами "11 444 269";
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "11 468 893" заменить цифрами "11 516 989";
в подпункте 5):
цифры "-22 376 713,6" заменить цифрами "-22 378 644,1";
в подпункте 6):
цифры "22 376 713,6" заменить цифрами "22 378 644,1";
в пункте 6 цифры "5 306 042" заменить цифрами "5 239 799";
в пункте 7 цифры "2 814 560" заменить цифрами "2 943 794";
в пункте 8 цифры "15 131 516" заменить цифрами "15 180 019";
в пункте 9 цифры "59 600 749,2" заменить цифрами "60 195 870,2";
в пункте 10 цифры "39 777 636" заменить цифрами "40 401 602";
в пункте 11 цифры "8 965 011" заменить цифрами "8 644 510";
в пункте 12 цифры "39 412 503,1" заменить цифрами "39 441 423,1";
в пункте 13 цифры "19 611 948" заменить цифрами "20 059 807";
в пункте 14 цифры "15 891 104" заменить цифрами "15 792 682";
в пункте 15 цифры "7 162 071" заменить цифрами "7 209 041";
в пункте 16 цифры "5 314 034" заменить цифрами "5 347 234";
в пункте 17 цифры "56 722 704,3" заменить цифрами "56 718 183,3";
в пункте 18 цифры "24 867 054,8" заменить цифрами "25 451 791,8";
в пункте 19 цифры "2 012 160" заменить цифрами "2 015 229,5";
в пункте 20 цифры "4 100 000" заменить цифрами "5 000 000".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы М. Кудышеву (по согласованию).
4. Секретарю маслихата города Алматы Т. Мукашеву произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.

"333 349 012,6" сандары "335 395 905,3" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттердің түсімдері" деген жол бойынша "99 271 268" сандары "98 475 887" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"344 351 441,2" сандары "346 352 168,4" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо" деген жол бойынша "11 396 173" сандары "11 444 269" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жол бойынша "11 468 893" сандары "11 516 989" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-22 376 713,6" сандары "-22 378 644,1" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"22 376 713,6" сандары "22 378 644,1" сандарымен ауыстырылсын;
6-тармақтағы "5 306 042" сандары "5 239 799" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "2 814 560" сандары "2 943 794" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "15 131 516" сандары "15 180 019" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "59 600 749,2" сандары "60 195 870,2" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "39 777 636" сандары "40 401 602" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "8 965 011" сандары "8 644 510" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "39 412 503,1" сандары "39 441 423,1" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "19 611 948" сандары "20 059 807" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "15 891 104" сандары "15 792 682" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "7 162 071" сандары "7 209 041" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "5 314 034" сандары "5 347 234" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "56 722 704,3" сандары "56 718 183,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "24 867 054,8" сандары "25 451 791,8" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "2 012 160" сандары "2 015 229,5" сандарымен ауыстырылсын;
20-тармақтағы "4 100 000" сандары "5 000 000" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Құдышевқа жүктелсін (келісім бойынша).
4. Алматы қаласы мәслихатының хатшысы Т. Мұқашевқа нормативтік құқықтық актіні Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткізу жүктелсін.