Об определении перечня социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 22 января 2013 года N 12/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 22 февраля 2013 года N 2191. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29 августа 2018 года № 24/5
Сноска. Утратило силу решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 29.08.2018 № 24/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", в целях обеспечения доступного уровня тарифов и возможности свободного передвижения населения по территории Северо-Казахстанской области, Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата,
секретарь областного маслихата
К. Едресов
Приложение к решению Северо-Казахстанского областного маслихата от 22 января 2013 года № 12/3
Перечень социально значимых сообщений по Северо-Казахстанской области
Сноска. Приложение в редакции решения маслихата Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 14/17 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Сообщения
Айыртауский район
Новосветловка - Саумалколь
Акчок - Куспек - Нижний Бурлук - Саумалколь
Имантау - Лобаново - Саумалколь
Заря - Шалкар - Лобаново - Саумалколь
Орлиногорский лесхоз - Саумалколь
Светлое - Даукара - Сырымбет
Саумалколь - Арыкбалык
Всеволодовка - Саумалколь
Аксеновка - Саумалколь
10
Саумалколь - Шалкар
11
Нижний Бурлук - Саумалколь
12
Саумалколь: сообщение 1 "Панфилова - Поисковая съҰмочная партия - Горем"
13
Саумалколь: сообщение 2 "Поисковая съҰмочная партия – Садовое - Геолого-разведочная партия - Конечная"
Аккайынский район
14
Лесные поляны - Борки - Смирново
15
Сенное - Южное - Степное - Смирново
16

Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін анықтау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы N 12/3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 ақпанда N 2191 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 29 тамыздағы № 24/5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 29.08.2018 № 24/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Автомобиль көлігі туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі Заңының 14-бабының 1-тармағы 5) тармақшасына сәйкес қолжетiмдi тарифтер деңгейiн әрi Солтүстік Қазақстан облысы аумағы бойынша халықтың еркiн қозғалуына мүмкiндiктi қамтамасыз ету мақсатында Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының тiзбесі қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң күшіне енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихатының
ХII сессиясының төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 22 қаңтардағы № 12/3 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың тiзбесі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 27.06.2017 № 14/17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2017 бастап пайда болған құқықтық қатынастарға таралады).
№ р/с
Қатынастар
Айыртау ауданы
Новосветловка - Саумалкөл
Ақшоқ - Құспек - Төменгі Бұрлық - Саумалкөл
Имантау - Лобанов - Саумалкөл
Заря - Шалқар - Лобанов - Саумалкөл
Орлиногор лесхозы - Саумалкөл
Светлый - Дауқара - Сырымбет
Саумалкөл - Арықбалық
Всеволодовка - Саумалкөл
Аксеновка - Саумалкөл
10
Саумалкөл - Шалқар
11
Нижний Бурлук - Саумалкөл
12
Саумалкөл: 1-шi қатынас "Панфилова – Іздеу түсіру партиясы – Горем"
13
Саумалкөл: 2-шi қатынас "Іздеу түсіру партиясы - Садовое - Геологиялық-барлау партиясы – Соңғы аялдама"
Аққайың ауданы
14
Лесные поляны - Борки - Смирново
15
Сенной - Южный - Степной - Смирново
16