Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 18 июля 2013 года N 246. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 августа 2013 года N 2343. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20 июля 2015 года N 256
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 20.07.2015 N 256 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 3) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения.

Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 18 шілдедегі N 246 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 1 тамызда N 2343 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 20 шілдедегі N 256 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 20.07.2015 N 256 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңының 10-бабының 2-тармағы 3) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.

2. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области С. Ескендиров
Утвержден
постановлением акимата области
от 18 июля 2013 года № 246
Перечень
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков местного значения
Водоем и (или) участок
Площадь, гектар
Месторасположение
Айыртауский район
1
Пруд № 1 на реке Аралтобе
4
юго-восточнее села Карловка
2
Озеро Баян

2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі С. Ескендіров
Облыс әкімдігінің 2013 жылғы
18 шілдедегі № 246 қаулысымен бекітілген
Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі
Cу тоғаны және (немесе) учаскесі
Алаңы, гектар
Орналасқан жері
Айыртау ауданы
1
Аралтөбе өзендегі № 1 тоған
4
Новосветловка селосының оңтүстік-шығысына қарай
2
Баян көлі

35,6
северо-западнее села Повозочное
Итого: 384 водоемов и участков
Приложение
к постановлению акимата
Северо-Казахстанской области
от 18 июля 2013 года № 246
Перечень
утративших силу некоторых постановлений акимата
Северо-Казахстанской области
1. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 23 января 2008 года № 15 (опубликовано 18 февраля 2008 года в газете "Северный Казахстан" № 22, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1665);
2. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 10 июня 2008 года № 164 (опубликовано 14 июля 2008 года в газете "Северный Казахстан" № 83, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1678);
3. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 16 февраля 2009 года № 33 (опубликовано 11 марта 2009 года в газете "Северный Казахстан" № 29, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1701);
4. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 1 октября 2009 года № 245 (опубликовано 23 ноября 2009 года в газете "Северный Казахстан" № 143, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1727);
5. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 2 ноября 2011 года № 340 (опубликовано 8 декабря 2011 года в газете "Северный Казахстан" № 150, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1788);
6. Постановление акимата Северо-Казахстанской области "О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 23 января 2008 года № 15 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов областного значения" от 3 апреля 2012 года № 91 (опубликовано 9 мая 2012 года в газете "Северный Казахстан" № 55, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1800).

35,6
Повозочное селосының солтүстік-батысына қарай
Барлығы: 384 су тоғаны және учаскелері
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің
2013 жылғы 18 шілдедегі № 246 қаулысына
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 18 ақпандағы № 22 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1665 тіркелді);
2. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 10 маусымдағы № 164 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2008 жылғы 14 шілдедегі № 84 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1678 тіркелді);
3. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" облыс әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 16 ақпандағы № 33 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2009 жылғы 11 наурыздағы № 29 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1701 тіркелді);
4. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс және толықтырулар енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 1 қазандағы № 245 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2009 жылғы 23 қарашадағы № 143 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1727 тіркелді);
5. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 2 қарашадағы № 340 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № 149 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1788 тіркелді);
6. "Облыстық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы № 15 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2012 жылғы 3 сәуірдегі № 91 қаулысы ("Солтүстік Қазақстан" газетінің 2012 жылғы 9 мамырдағы № 54 санында жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1800 тіркелді).