О ставках платы за эмиссии в окружающую среду 2014 год
Решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 28 декабря 2013 года N 23/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 24 января 2014 года N 2513. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Северо-Казахстанской области от 06.01.2015 N 2.1-11/05).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2014 год по Северо-Казахстанской области согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
С. Тимофеев
К. Едресов
Приложение к решению
XXIII сессии Северо-Казахстанского
областного маслихата
от 28 декабря 2013 года № 23/4
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду на 2014 год

2014 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 28 желтоқсандағы N 23/4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 24 қаңтарда N 2513 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 06.01.2015 N 2.1-11/05 хаты).
«Салық және бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 495-бабы 9-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 5-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТI:
1. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша 2014 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары қосымшаға сәйкес бекітілсiн.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәслихаттың
ХХІІІ сессиясының төрағасы
Солтүстік Қазақстан
облыстық мәлихаттың
хатшысы
С. Тимофеев
Қ. Едіресов
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаттың ХХІІІ сессиясының
2013 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 23/4 шешіміне қосымша
2014 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкалары

пунктом 2, - 0,3;
пунктом 5, - 0,43;
строкой 1.3.5. пункта 6, - 0,05;
2) для полигонов, осуществляющих размещение коммунальных отходов, за объем твердо-бытовых отходов, образуемый физическими лицами по месту жительства, к ставке платы, установленной строкой 1.1. пункта 6, - 0,2.
8. Коэффициенты, предусмотренные пунктом 7, не распространяются на платежи за сверхнормативный объем эмиссий в окружающую среду.

2-тармақта, - 0,3;
5-тармақта, - 0,43;
6-тармақтың 1.3.5. жолында, - 0,05;
2) коммуналды қалдықтарды орналастыруды атқаратын полигондар үшін, тұтас-тұрмыстық қалдықтардың көлемі үшін, тұратын орны бойынша жеке тұлғалармен құрылатын төлемақы ставкаларына, 6-тармақтың 1.1. жолында - 0,2.
8. 7-тармақпен көзделген коэффициенттер қоршаған ортаға эмиссиялардың нормадан тыс көлемдерінің төлемдеріне жатпайды.