О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 2 "О бюджете города Петропавловска на 2013-2015 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2013 года N 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 мая 2013 года N 2278
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 2 «О бюджете города Петропавловска на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2052 от 11 января 2013 года, опубликовано в газетах от 25 января 2013 года «Қызылжар-Нұры», от 25 января 2013 года «Проспект СК»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 13015859 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6842163 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 50806 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 1019731 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 5103159 тысячи тенге;
2) затраты – 14117813,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1101954,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1101954,8 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 737967 тысяч тенге;
погашение займов – 282828 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 646815,8 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть в городском бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3183089 тысяч тенге, согласно приложению 5»;
приложение 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                              Секретарь
сессии Петропавловского              Петропавловского
городского маслихата               городского маслихата
А. Казанцев                             Л. Жолмуханова
Приложение 1
к решению городского маслихата

"2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2013 жылғы 29 сәуірдегі N 2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 14 мамырда N 2278 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына, «Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 2 шешіміне (2013 жылғы 11 қаңтардағы № 2052 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы «Қызылжар-Нұры», 2013 жылғы 25 қаңтардағы «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2013-2015 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13015859 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6842163 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50806 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1019731 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 5103159 мың теңге;
2) шығындар – 14117813,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1101954,8 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 1101954,8 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 737967 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 282828 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 646815,8 мың теңге»;
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«7. 2013 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджеттен 3183089 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер 5-қосымшаға сәйкес ескерілсін.»;
аталған шешімнің 15-қосымшасы осы шешімнің 12-қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                     А. Казанцев
Петропавл
қалалық мәслихат
хатшысы                                 Л. Жолмұқанова
Қалалық мәслихаттың

3 183 089
4
Образование
647 551
464
Отдел образования района (города областного значения)
647 551
003
Общеобразовательное обучение
127 038
в том числе:
на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
30 688
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ
96 350
009
Обеспечение дошкольного воспитания и обучения
10 773
в том числе:
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
10 773
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей за счет трансфертов из республиканского бюджета
45 288
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому за счет трансфертов из республиканского бюджета
2 400
в том числе:
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей инвалидов, обучающихся на дому
2 400
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
433 373
в том числе:
реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
431 999
на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям дошкольных организаций образования
1 374
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
28 679
в том числе:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
28 679
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
12 061
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12 061
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
4844
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7217
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 521 999
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 272 799
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
1 008 482
в том числе:
на строительство жилья для очередников
538 482
на строительство жилья для молодых семей
470 000
004
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 264 317
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
249 200
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
249 200
в том числе:
реконструкция открытой ливневой канализации по ул. Казахстанской правды на участке от ул. Шажимбаева по ул. Ишимская на участке от ул. Казахстанской правды до ул. Пушкина

3 183 089
4
Бiлiм беру
647 551
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
647 551
003
Жалпы бiлiм беру
127 038
оның ішінде:
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдер еңбегін төлеуді арттыруға
30 688
мектеп мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
96 350
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуды қамтамасыз ету
10 773
оның ішінде:
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілі санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
10 773
015
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
45 288
020
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 400
оның ішінде:
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге
2 400
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
433 373
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
431 999
мектеп дейінгі білім ұйымдарының тәрбиешілеріне біліктілі санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға
1 374
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
28 679
оның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта білімнің мемлекеттік мекемелерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
28 679
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
12 061
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
12 061
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
4 844
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 217
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 521 999
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 272 799
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
1 008 482
оның ішінде:
кезекте тұрғандарға тұрғын үй құрылысына
538 482
жас отбасылар үшін тұрғын ұй құрылысына
470 000
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 264 317
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
249 200
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
249 200
оның ішінде:
Казахстанская правда көшесінен Шәжімбаев көш. Есіл көш. дейінгі учаскедегі Пушкин көшесіне дейін ашық нөсер кәрізін қайта құру

50 313
реконструкция закрытой ливневой канализации по ул. Г.Мусрепова
33 045
устройство сетей ливневой канализации микрорайона "Юбилейный" с подключением в существующий коллектор по ул. Шухова
165 842
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
1 478
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
1 478
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
1 478

50 313
Ғ.Мүсірепов көшесіндегі жабық нөсер кәрізін қайта құру
33 045
"Юбилейный" шағын ауданының нөсер кәрізі желілерін Шухов көш. тиісті коллекторына қосумен орнату
165 842
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
1 478
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
1 478
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
1 478