Об установлении квоты рабочих мест для отдельных категории граждан
Постановление акимата города Петропавловска от 30 апреля 2013 года N 860. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 мая 2013 года N 2292. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18 мая 2016 года N 974
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.05.2016 N 974 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктами 5-2), 5-5), 5-6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города Петропавловска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
1) для инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест;
2) для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также лиц освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест;
3) для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Байбактинова Н.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города К. Галеев

Жекелеген санаттағы азаматтар үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі N 860 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 28 мамырда N 2292 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 18 мамырдағы N 974 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 18.05.2016 N 974 қаулысымен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 5-2), 5-5), 5-6) тармақшаларына сәйкес Петропавл қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квотасы белгіленсін:
1) мүгедектер үшін жұмыс орындарының жалпы санының үш пайызы мөлшерінде;
2) қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының жалпы санының бір пайыз мөлшерінде;
3) интернаттық ұйымдардың кәмелетке толмаған түлектеріне жұмыс орындары жалпы санының бір пайызы мөлшерінде.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н.Б. Байбақтиновқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жариялаған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің м.а. Қ. Ғалеев