О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 20 декабря 2012 года N 10-1 "О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 21 октября 2013 года N 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2389. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 июня 2014 года N 6.2.1-37/102)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 05.06.2014 N 6.2.1-37/102)
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан 23 января  2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10-1 «О бюджете района имени Габита Мусрепова на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2047 от 10 января 2013 года, опубликовано в районных газетах от 21 января 2013 года «Есіл өңірі», от 21 января 2013 года «Новости Приишимья») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы, согласно  приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 327 884,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 709 956,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 29 134,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 017,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 546 776,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 355 800,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82 973,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 90 879,1 тысяч тенге,
погашение бюджетных кредитов – 7 906,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 391,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 391,0 тысяч тенге,
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -115 279,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 115 279,7 тысяч тенге:
поступление займов – 90 878,0 тысяч тенге,
погашение займов – 13 078,0 тысяч тенге,
используемые остатки бюджетных средств – 37 479,7 тысяч тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10-1 "Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы N 19-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2389 болып тіркелді. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 5 маусымдағы N 6.2.1-37/102 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық мәслихатының 05.06.2014 N 6.2.1-37/102 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10-1 «Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 10 қаңтарда № 2047 тіркелген, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Есіл өңірі» газетінде, 2013 жылғы 21 қаңтардағы «Новости Приишимья» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
« 1. 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджеті 12 және сәйкесінше 3-қосымшаларға сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға арналғаны келесі көлемде:
1) кірістер - 3 327 884,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 709 956,9 мың теңге;
салыққа жатпайтын түсімдер – 29 134,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсім - 42 017,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 546 776,0 мың теңге;
2) шығыстар - 3 355 800,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 82 973,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет несиесі - 90 879,1 мың теңге;
бюджет несиесін өтеу - 7 906,0 мың теңге;
4) қаржы активтері бойынша операциялар сальдосы - 4 391,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 391,0 мың теңге,
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсім – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -115 279,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 115 279,7 мың теңге»:
қарыздардың түсімі – 90 878,0 мың теңге,
қарыздарды өтеу – 13 078,0 мың теңге,
пайдаланылатын бюджеттік қаражат қалдықтары – 37 479,7 мың теңге»;
7-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

«7. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
1) 36 625 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2) 11 884 тысяч тенге – для  реализации мер социальной поддержки специалистов;
3) 5 468 тысяч тенге – на предоставление специальных социальных услуг, нуждающимся гражданам на дому;
4) 58 310 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
5) 16 388 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
6) 800 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому;
7) 14 105 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных   средство опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;
8) 21 984 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
9) 10 372 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
10) 34 989 тысяч тенге – на реализацию мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов», утвержденной постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2011 года № 862 «Об утверждении Программы «Развитие регионов»;
11) 81 619 тысяч тенге – на реконструкцию локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье;
12) 40 000 тысяч тенге - проектирование, строительство и (или) приобретение жилья  коммунального жилищного фонда;
13) 6 630 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«9. Учесть в районном бюджете на 2013 год целевые трансферты из областного бюджета в размерах:
1) 3 559 тысяч тенге – на реконструкцию локального водоснабжения из подземных вод в селе Чистополье;
2) 3 473 тысяч тенге – на земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов;
3) 3 403 тысяч тенге – на установление границ населенных пунктов;
4) 1 000 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации  для  объектов образования;
5) 300 тысяч тенге – на приобретение и установку аппаратуры для видеонаблюдения в организациях образования;
6) 703 тысяч тенге – на приобретение электронных учебников;
7) 18 586 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство теплотрассы в селе Новоишимское;

«7. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджет есебінен нысаналы трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 36 625 мың теңге - эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу;
2) 11 884 мың теңге - мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын енгізу үшін;
3) 5 468 мың теңге - мұқтаж азаматтарға үйлерінде арнайы әлеуметтік көмек көрсетуге;
4) 58 310 мың теңге - мектепке дейінгі білім мекемелерінде мемлекеттік білім тапсырысын жүзеге асыруға;
5) 16 388 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жабдықтауға;
6) 800 мың теңге - үйде білім алатын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамсыздандырумен қамтамасыз етуге;
7) 14 105 мың теңге – жетім баланы (балаларды), ата-анасының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) асырауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақы төлеуге;
8) 21 984 мың теңге - білікті санаты бар мұғалімдердің және мектепке дейінгі білім мекемелерінің тәрбиешілеріне қосымша төлемдердің көлемін көтеруге;
9) 10 372 мың теңге - үш бағаналы жүйе бойынша біліктіліктерін жоғарылатудан өткен мұғалімдерге төлем ақысын көтеруге;
10) 34 989 мың теңге - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 26 шілдедегі «Аймақтың дамуы» Бағдарламасын бекіту туралы» № 862 қаулысымен "Аймақтың дамуы" бағдарламасы аясында аймақтардың экономикалық дамуын қолдау бойынша шараларды жүзеге асыруға;
11) 81 619 мың теңге - Чистопол селосын жер асты су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға»;
12) 40 000 мың теңге – мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу;
13) 6 630 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге;
9-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«9. 2013 жылға арналған аудан бюджетінде облыс бюджет есебінен мақсатты трансферттер келесі көлемде есепке алынсын:
1) 3 559 мың теңге - Чистопол селосы жер астындағы су арқылы жергілікті сумен қамтамасыз ету жүйесін құруға;
2) 3 473 мың теңге – елді мекендерде жер шаруашылығына;
3) 3 403 мың теңге – елді мекендердің шекараларын белгілеуге;
4) 1 000 мың теңге - білім объектілерінде өртке қарсы дабылдағыш орналастыруға;
5) 300 мың теңге - білім мекемелерінде бейне байқау жабдықтарын сатып алу және орналастыруға;
6) 703 мың теңге – электронды оқу құралын алуға;
7) 18 586 мың теңге – Новоишим селосында жылу трассасының құрылысына жобалық сметалық құжат әзірлеуге;

8) 681 тысяч тенге – софинансирование на капитальный ремонт объектов образования;
9) 1 958 тысяч тенге – софинансирование на средний ремонт дорог в селе Новоишимское;
10) 1 323 тысяч тенге - софинансирование на капитальный ремонт объектов культуры;
11) 423 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель ХIХ сессии                      Cекретарь
маслихата района имени              маслихата района имени
Габита Мусрепова                       Габит Мусрепова
Северо-Казахстанской области     Северо-Казахстанской области
К. Мукажанова                                Б. Искакова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель  государственного
учреждения «Отдел экономики
и бюджетного  планирования
района имени Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области»              М. Баймульдина
Приложение
к  решению районного маслихата

8) 681 мың теңге – білім объектеріне күрделі жөндеу жасауға бірлесіп қаржыландыру;
9) 1 958 мың теңге - Новоишим селосында жолды орташа жөндеу жасауға бірлесіп қаржыландыру;
10) 1 323 мың теңге - мәдениет объектеріне күрделі жөндеу жасауға бірлесіп қаржыландыру
11) 423 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге»;
осы шешімнің қосымшасына сәйкес (қоса беріледі), көрсетілген шешімге 1-қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХІХ сессиясының төрайымы                   К. Мұқажанова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының хатшысы                Б. Ысқақова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            М. Баймолдина
21 қазан 2013 жыл
«Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданның экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің басшысы            М. Баймолдина
29 маусым 2013 жыл
Аудандық мәслихаттың