О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 5 июля 2013 года N 16/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 18 июля 2013 года N 2326
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года, Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь», следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2 700 674 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 420 442 тысяч тенге;
2) затраты – 2 807 956,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 896,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 105,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 209 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 883,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 130 883,9 тысяч тенге:
поступление займов – 23 368 тысяч тенге;
погашение займов – 3 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге»;
подпункты 4)7) пункта 13 изложить в новой редакции:
«4) 4191 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов;
7) 7 001 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей»;
пункт 15 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
«7) 613 тысяч тенге – на развитие сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 утвержденной Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2013 года № 636 «Об утверждении Дорожной карты занятости 2020»;

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі N 16/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 18 шілдеде N 2326 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасы, 109-бабы 5-тармағы, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Ауыл арайы» газетінде, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Сельская новь» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 700 674 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 420 442 мың теңге;
2) шығындар – 2 807 956,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 896,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 105,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -130 883,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 130 883,9 мың теңге
қарыздар түсімі – 23 368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 209 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
13-тармақтың 4)7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«4) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 4191 мың теңге;
7) жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қорғаншыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне – 7 001 мың теңге»;
15-тармақ келесі мазмұнда 7) тармақшасымен толықтырылсын:
«7) 613 мың теңге – ауылдық елді мекендерді дамытуға 2013 жылғы 19 маусымдағы Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Жұмыспен қамту 2020 Жол картасын бекіту туралы» № 636 Қаулысымен бекітілген Жұмыспен қамту 2020 Жол картасы шегінде»;