О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 30 сентября 2013 года N 19/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 9 сентября 2013 года N 2375
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктами 123 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2 743 178 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 444 446 тысяч тенге;
2) затраты – 2 850 460,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 20 896,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 24 105,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 209 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -130 883,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 130 883,9 тысяч тенге:
поступление займов – 23 368 тысяч тенге;
погашение займов – 3 209 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2013 год в сумме 320 тысяч тенге»;
приложения 156 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель                        Секретарь Жамбылского
ХІХ внеочередной сессии             районного маслихата
Жамбылского районного маслихата
Л. Шатохина                               Б. Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель ГУ «Отдел экономики
и бюджетного планирования
Жамбылского района»                     С. Садвокасова
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 30 сентября 2013 года № 19/1
Приложение 1
к решению маслихата Жамбылского района
от 20 декабря 2012 года № 11/1
Бюджет Жамбылского района на 2013 год
Категория
Класс
Под-
класс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі N 19/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 9 қыркүйекте N 2375 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 4-тармағы, 109-бабы 123-тармақтары, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес Жамбыл аудандық мәслихат сессиясы ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Ауыл арайы» газетінде, 2013 жылғы 1 ақпан «Сельская новь» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 743 178 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 444 446 мың теңге;
2) шығындар – 2 850 460,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 20 896,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 24 105,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 209 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -130 883,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 130 883,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 23 368 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 209 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«6. 2013 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 320 мың теңге сомасында бекітілсін»;
көрсетілген шешімнің 156-қосымшалары осы шешімнің 12,  3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық                            Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезектен тыс                   мәслихаттың хатшысы
ХІХ сессиясының төрайымы
Л. Шатохина                                Б. Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Жамбыл аудандық экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі»
ММ басшысы                                 С. Садвоқасова
2013 жылғы 30 қыркүйек
2013 жылғы 30 қыркүйектегі
Жамбыл аудандық мәслихатының № 19/1 шешіміне
1-қосымша
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
Жамбыл аудандық мәслихатының № 11/1 шешіміне
1-қосымша
2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы

Программа 451 007 – Социальная помощь отдельным категориям, нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Виды выплат
Сумма (тысяч тенге)
Социальная помощь: участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на посещение бань и парикмахерских;
103
Участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним на зубопротезирование (кроме драгоценных металлов, протезов из металлопластики, металлокерамики, металлоакрила);
573
На санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан: участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам войны; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; Героям Советского Союза; Кавалерам орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Советского Союза за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвеской "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; а также награжденных орденами «Материнская слава» первой и второй степени; лицам которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; инвалидам; лицам из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии.
1 932
Итого:

451 007 бағдарлама - жергілікті өкілді органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек
Төлем түрлері
Сомасы (мың теңге)
Әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне (монша және шаштараз қызметтеріне);
103
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеуге (бағалы металдардан, метал-пластикадан, метал-керамикадан, метал-акрил протездерден басқа);
573
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларға, жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша соғысқа қатысушыларға теңестірілген тұлғалардың басқа да санаттарына; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Кеңес Одағының Батырларына; үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек Даңқы ордендерінің иегерлеріне; Социалистік Еңбек Ері және «Халық Қаһарманы» атағын алған тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары тылдағы қайсарлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңес Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен марапатталған немесе бұрын «Батыр-ана» атағын, сондай-ақ бірінші және екінші дәрежелі «Ана даңқы» ордендерімен марапатталған көп балалы аналарға; Қазақстан Республикасы алдында айрықша еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға; саяси қуғын сүргіннен зардап шеккен зейнеткер болып табылатын тұлғаларға; мүгедектерге; 1988-1989 жылдары Чернобыль атом электр стансасындағы апаттың салдарын жоюға қатысушылар қатарынан тұлғаларға, көшіру күні құрсақта болған балаларды қоса алғанда Қазақстан Республикасындағы шеттеу және қоныс аудару аймағынан көшірілгендерге (өз еріктерімен шығып кеткендерге) азаматтардың санаторлық-курорттық емделуіне
1 932
Барлығы: