О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 11/1 "О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы"
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 октября 2013 года N 20/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 октября 2013 года N 2382
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 21 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Жамбылский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жамбылского районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 11/1 «О районном бюджете Жамбылского района на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2066 от 16 января 2013 года, опубликовано 1 февраля 2013 года в газете «Ауыл арайы», 1 февраля 2013 года в газете «Сельская новь»), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2013-2015 годы, согласно приложениям 1237 и 8 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
«1) доходы – 2 715 433 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 273 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 615 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 19 385 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 416 701 тысяч тенге;
2) затраты – 2 822 715,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 482,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 13 720,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 238 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 705 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 705 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -121 469,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 121 469,9 тысяч тенге:
поступление займов – 12 983 тысяч тенге;
погашение займов – 2 238 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 110 724,9 тысяч тенге».
подпункт 4) пункта 13 изложить в новой редакции:
«4) 3 880 тысячи тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов»;
подпункт 13) исключить;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«14. Учесть в районном бюджете на 2013 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 12 983 тысяч тенге»;
подпункт 4) пункта 15 изложить в новой редакции:
«4) 150 377 тысяч тенге – на строительство школы на 80 мест в селе Айтуар Жамбылского района»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

"2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы" аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 11/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 21 қазандағы N 20/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда N 2382 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағы, Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-бабына сәйкес, Жамбыл аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы» Жамбыл аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 11/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылғы 16 қаңтар № 2066 тіркелген, 2013 жылғы 1 ақпандағы «Ауыл арайы» газетінде, 2013 жылғы 1 ақпан «Сельская новь» газетінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 1237 және 8-қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға, соның ішінде 2013 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
«1) кірістер – 2 715 433 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 273 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 615 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 19 385 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 416 701 мың теңге;
2) шығындар – 2 822 715,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 482,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 13 720,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 238 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 705 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 2 705 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 121 469,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 121 469,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 12 983 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 238 мың теңге;
бюджет қаражатының қолданылатын қалдықтары – 110 724,9 мың теңге»;
13-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«4) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 3 880 мың теңге»;
13) тармақшасы алынып тасталынсын;
14-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«14. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттер есептелсін – 12 983 мың теңге»;
15-тармақтың 4) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
«4) Жамбыл ауданы Айтуар селосында 80 орынға арналған мектеп құрылысына – 150 377 мың теңге»;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.