Об организации оплачиваемых общественных работ в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2014 году
Постановление акимата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 19 декабря 2013 года N 406. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 16 января 2014 года N 2493. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111).
В соответствии с подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения» акимат Жамбылского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в Жамбылском районе Северо-Казахстанской области в 2014 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы общественных работ и источники финансирования на 2014 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
4. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности-180 рабочих мест;
в количестве утвержденной потребности -180 рабочих мест.
5. Оплату труда общественных работников производить из средств местного бюджета в размере минимальной заработной платы, в соответствии Законом Республики Казахстан от 03 декабря 2013 года «О республиканском бюджете на 2014-2016 годы».
6. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
7. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием производятся работодателями в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
8. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жамбылского района Северо-Казахстанской области Макенова З.Б.
9. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Управление юстиции Жамбылского
района Департамента юстиции
Северо-Казахстанской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»
23 декабря 2013 года
Директор коммунального
государственного учреждения
«Жамбылский районный архив»
управления культуры,
архивов и документации
Северо-Казахстанской области
акимата Северо-Казахстанской области
23 декабря 2013 года
Руководитель
государственного учреждения
«Департамент по исполнению
судебных актов
Северо-Казахстанской области»
комитета по исполнению
судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан
23 декабря 2013 года
О. Каппасов
С. Токужин
Н. Лазарева
Р. Базылов
Утвержден
постановлением акимата Жамбылского района
Северо-Казахстанской области
от 19 декабря 2013 года № 406
Перечень организаций, виды, объемы общественных работ
п/
п
Наименование организации
Вид общественных работ
Объем работы
Коли-
чес-
тво
рабо-
чих
мест
Про-
должи-
тель-
ность
об-
щест-
венных
работ
(меся-
цев)
Источник
финанси-
рования
1
Государственное учреждение «Аппарат акима Архангельского сельского округа».

2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 19 желтоқсандағы N 406 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 16 қаңтарда N 2493 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы әкімінің аппараты 29.12.2014 N 8.1.5-2/1111 хаты).
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы, 5 тармағы, 20-бабы 5) тармақшасы, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2014 жылы Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2014 жылы қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері мен ұйымдардың Тізімі және қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. «Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға жолдауын бекітілген Тізімге сәйкес жүзеге асырсын.
4. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс:
мәлімделген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны;
бекітілген қажеттілігінің саны-180 жұмыс орны.
5. Ақылы қоғамдық жұмыстардағы жұмыссыздардың еңбегінің төлемі «2014-2016 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 03 желтоқсанындағы № 148-V Заңына сәйкес ең аз айлық еңбекақы мөлшерінде жергілікті бюджет қаражатынан жүргізілсін.
6. Қоғамдық жұмыстардың жағдайлары екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) жұмыс аптасының ұзақтығы 5 күн болып анықталады, сегіз сағаттық жұмыс күні, түскі үзіліс 1 сағат, жұмысшылар мен жұмыс берушілер арасында жасалатын еңбек шартымен қарастырылатын еңбегінің жағдайларын есепке алумен жұмыс уақытын ұйымдастырудың икемді нысандары қолданылады.
7. Еңбекті қорғау және техника қауіпсіздігі бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құралдармен және жабдықтармен қамтамасыз ету Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жүргізіледі.
8. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудан әкімінің орынбасары З.Б.Мәкеновке жүктелсін.
9. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданының әкімі
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігі
Солтүстiк Қазақстан облысының
әдiлет Департаменті
Жамбыл ауданының әдiлет басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің басшысы
2013 жылдың 23 желтоқсаны
Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің Солтүстік Қазақстан
облысының мәдениет, мұрағаттар
және құжаттамалар басқармасының
«Жамбыл аудандық мұрағаты»
коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің директоры
2013 жылдың 23 желтоқсаны
Қазақстан Республикасы
әділет Министрлігі
«Солтүстік Қазақстан облысының
сот актілерін орындау департаменті»
мемлекеттік мекемесінің бастығы
2013 жылдың 23 желтоқсаны
О. Қаппасов
С.Тоққожин
Н. Лазарева
Р.Базылов
Солтүстік Қазақстан облысы
Жамбыл ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 406 қаулысына қосымша
Ұйымдардың, қоғамдық жұмыстардың түрлерінің, мөлшерлерінің тізімі
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрі
Жұмыстың көлемі
Жұмыс
орын-
дар
саны
Қо-
ғам-
дық
жұ-
мыс-
тар-
дың
ұзақ-
тығы
Қаржы-
ландыру
қөзі
1.
«Архангелка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.

1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 5 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 100 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 200 метров, спиливание сухих деревьев и веток 20 штук.
3
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
25000 квадратных метров.
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде.
Обход 282 дворов, внесение данных в 32 похозяйственные книги
2
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ -5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 400 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
2
6
Районный
бюджет
6.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села 8 штук
2
2
Районный
бюджет
2
Государственное учреждение «Аппарат акима Благовещенского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 40 километров, посадка деревьев 40 штук, разбивка цветников 300 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 500 метров, спиливание сухих деревьев и веток 60 штук.
10
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
800 квадратных метров.
3
6
Районный бюджет
3. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 2000 штук размером 20x30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 10 штук.
3
1
Районный бюджет
4. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и государственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП исемей, имеющих детей до 18 лет - 550 дел
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 1080 дворов, внесение данных в 68 похозяйственных книг
4
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 300 квадратных метров, наклейка обоев 400 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук.
2
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села 16 штук, рытье траншей 30 штук
3
2
Районный бюджет

1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
5 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 100 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 200 метр шіліктерді суару және кесу, 20 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
3
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
25000 шаршы метр.
2
6
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуде және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
282 ауланы аралау. 32 шаруашылық кітап бойынша
2
6
Аудандық бюджет
4.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метрлік зират, 1000 шаршы метр қоқыс үйінділері.
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
400 шаршы метр әктеу, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
6
Аудандық бюджет
6.Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек.
Ауыл ішіндегі 8 дана су жіберілетін трубаларды тазалау.
2
2
Аудандық бюджет
2.
«Благовещенка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
40 шақырым көшелерді жинау, 40 дана ағаш отырғызу, 300 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 500 метр шіліктерді суару және кесу, 60 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
10
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
800 шаршы метр.
3
6
Аудандық бюджет
3. Мұз қалашықтарын салуда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу - 2000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 10 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын және оларды қармен тығыздау.
3
1
Аудандық бюджет
4. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы ағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру-550 іс.
1
6
Аудандық бюджет
5. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
1081 ауланы аралау 68 шаруашылық кітап бойынша.
4
6
Аудандық бюджет
6. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
7. Селолық округнің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
300 шаршы метр әктеу, 400 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 21 дана әйнектерді тығындау және сырлау
2
6
Аудандық бюджет
8. Қаңғырған иттерді аулауда көмек көрсету.
25 дана, 16 дана ауыл ішіндегі су құбырларын жөндеу
3
2
Аудандық бюджет

9. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа, малообеспеченных граждан, одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 150 кубических метров.
2
6
Районный бюджет
3
Государственное учреждение «Аппарат акима Жамбылского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 4 километров, посадка деревьев 15 штук, разбивка цветников 110 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 150 метров, спиливание сухих деревьев и веток 50 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
430 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 12 кубических метров.
1
2
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде электроном виде
Обход 275 дворов, внесение данных в 17 похозяйственных книг
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 6 штук.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 3000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
4
Государственное учреждение «Аппарат акима Казанского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 4 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 50 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 120 метров, спиливание сухих деревьев и веток 30 штук.
2
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
300 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Помощь в переписи домашних хозяйств и в составления похозяйственных книг в электроном вид
Обход 360 дворов, внесение данных в 22 похозяйственныекниги.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
5.Оказание помощи в паводковый период
Очистка водопропускных труб внутри села и на дороге районного значения 7 штук
1
5
Государственное учреждение «Аппарат акима Кайранкольского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 8 километров, посадка деревьев 35 штук, разбивка цветников 180 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 140 метров, спиливание сухих деревьев и веток 40 штук.
2
6
Районный бюджет

9. Жалғыз тұратын қарттарға, аз қамтылған азаматтарға, селолық округ әкімдігінің ғимаратының жылуға арналған отын дайындауға көмек көрсету.
150 метр куб отын дайындалды.
2
6
Аудандық бюджет
3.
«Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтге көмек көрсету.
4 шақырым көшелерді жинау, 15 дана ағаш отырғызу, 110 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 150 метр шіліктерді суару және кесу, 50 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
430 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округінің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
12 метр куб отын жарылып дайындалды.
1
2
Аудандық бюджет
4 Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көрсету.
275 ауланы аралау 17 шаруашылық кітап бойынша.
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округнің әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
200 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 6 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
6 Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
25000 шаршы метр зират, 3000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
4.
«Казанка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
4 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 50 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 120 метр шіліктерді суару және кесу, 30 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
300 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
360 ауланы аралау, 22 шаруашылық кітабына енгізілді.
1
6
Аудандық бюджет
4. Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек.
Ауыл ішіндегі су жіберілетін құбырларды тазалау және 7 дана аудандық мәні баро жолдарды тазалау.
1
Аудандық бюджет
5.
«Қайранкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1.Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
8 шақырым көшелерді жинау, 35 дана ағаш отырғызу, 180 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 140 метр шіліктерді суару және кесу, 40 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
2
6
Аудандық бюджет

2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
2
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 12 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок
Кладбищ 5000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг электроном виде.
Обход 501 двора, внесение данных в 34 похозяйственные книги
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и госу-
дарственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 45 дел Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 160 дел
1
6. Оказа-
ние
помощи
в бла-
гоу-
строй-
стве
клад-
бищ,
свалок
Кладбищ

2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
1000 шаршы метр.
2
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
12 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
5000 шаршы метр зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
5. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы ағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 45 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі қалыптастыру-160 іс.
1
6. Зи-
рат-
тар-
ды,
қоқыс
жи-
най-
тын
жер-
лерді
кө-
гал-
дан-
дыру-
ға
көмек

4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 470 двора, внесение данных в 33 похозяйственные книги
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 6000 квадратных метров, свалок 125000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук.
1
6
Районный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима
Озерного сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 7 километров, посадка деревьев 30 штук, разбивка цветников 92 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 100 метров, спиливание сухих деревьев и веток 25 штук.
2
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 10 кубических метров.
1
2
Районный бюджет
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде.
Обход 281 дворов, внесение данных в 16 похозяйственных книг.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 3000 квадратных метров, свалок 1700 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 200 квадратных метров, наклейка обоев 240 квадратных метров, утепление и покраска окон 8 штук, дверей 7 штук.
1
6
Районный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Первомайского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 8 километров, посадка деревьев 20 штук, разбивка цветников 150 квадратных метров, подрезка кустарников 100 метров, спиливание сухих деревьев и веток 25 штук, вырубка поросли кустарников вдоль трассы из села Буденного 8 километров.
2
6
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
500 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 15 кубических метров.
1
2
Районный бюджет
4.Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде
Обход 333 дворов, внесение данных в 20 похозяйственных книг.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 7000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет

4. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
470 ауланы аралау, 33 шаруашылық кітап бойынша.
1
6
Аудандық бюджет
5.Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
6000 шаршы метр зират, 125000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
200 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
9
«Озерный селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
7 шақырым көшелерді жинау, 30 дана ағаш отырғызу, 92 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 100 метр шіліктерді суару және кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
2
6
Аудандық бюджет
2. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
10 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
2
Аудандық бюджет
3. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
281 ауланы аралау, 16 шаруашылық кітап бойынша.
1
6
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
3000 шаршы метр зират, 1700 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
5. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
200 шаршы метр әктеу, 240 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 8 дана әйнектерді тығындау және 7 дана сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
10
«Первомай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
8 шақырым көшелерді жинау, 20 дана ағаш отырғызу, 150 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 100 метр шіліктерді суару және кесу, 25 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу, Буденное селосынан трасса жанынан 8 метр шіліктерді кесу.
2
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
500 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
15 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудандық бюджет
4. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
333 ауланы аралау, 20 шаруашылық кітап бойынша.
1
6
Аудандық бюджет
5. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
7000 шаршы метр зират, 1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет

6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 400 квадратных метров, наклейка обоев 200 квадратных метров, утепление и покраска окон 20 штук.
1
6
Районный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Пресновского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 54 километров, посадка деревьев 55 штук, разбивка цветников 510 квадратных метров, поливка, подрезка кустарников 650 метров, спиливание сухих деревьев и веток 60 деревьев.
21
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в паводковый период
Очистка водосточных труб, дренажных канав 30 километров
6
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
450 квадратных метров.
5
6
Районный бюджет
4. Выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков.
Строительство ледовых городков из ледовых кирпичей 6000 штук размером 20x30x40 сантиметров, установка каркасов и утрамбовка их снегом для строительства ледовых фигур 20 штук.
6
1
Районный бюджет
5. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении адресной социальной помощи и госу-
дарственного пособия семьям, имеющих детей до 18 лет.
Формирование дел получателей АСП - 200 дел
Формирование дел семей, имеющих детей до 18 лет - 460 дел
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйственных книг.
Обход 2268 дворов.
6
6
Районный бюджет
7. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа, малообеспеченных граждан, одиноко проживающих престарелых, вновь прибывших оралманов.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 120 кубических метров.
3
6
Районный бюджет
8. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 25000 квадратных метров, свалок 5000 квадратных метров.
4
6
Районный бюджет
9. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 400 квадратных метров, наклейка обоев 500 квадратных метров, утепление и покраска окон 12 штук.
4
6
Районный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима Пресноредут-
ского сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 8 километра, посадка деревьев 40 штук, разбивка цветников 90 квадратных метров, подрезка кустарников 25 метров, спиливание сухих деревьев и веток 40 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
400 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для аппарата акима сельского округа.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 16 кубических метров.
1
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и в составлении похозяйственных книг в электроном виде.

6. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
400 шаршы метр әктеу, 200 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 20 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
11
«Преснов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
54 шақырым көшелерді жинау, 55 дана ағаш отырғызу, 510 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 650 метр шіліктерді суару және кесу, 60 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
21
6
Аудандық бюджет
2. Тасқын кезеңінде көрсетілетін көмек.
Су құбырларды тазалау 30 километр
6
6
Аудандық бюджет
3. Жолдарды жөндеу үстінде көмек көрсету
450 шаршы метр.
5
6
Аудандық бюджет
4. Мұз қалашықтарын жасауда қосалқы жұмыстарды орындау.
Мұз кірпіштерінен мұз қалашықтарын салу 6000 дана, 20х30х40 сантиметр көлемінде, 20 дана мұз мүсіндерін жасау үшін қорабын орнату және оларды қармен тығындау.
6
1
Аудандық бюджет
5. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы ағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
АӘК алушылардан істі қалыптастыру - 200 іс.
18 жасқа дейінгі балалары бар отбасыларға істі 460 ісқалыптастыру-с.
1
6
Аудандық бюджет
6. Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.
2268 ауланы аралау.
6
6
Аудандық бюджет
7. Халықтың аз қамтамасыз етілген жіктері және жалғыз басты қарттарға, қоныс аударған оралмандарға, селолық окруіг әкім аппаратының ғимараты үшін отын дайындауға көмек көрсету.
120 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
3
6
Аудандық бюджет
8. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
25000 шаршы метрлі зират,5000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
4
6
Аудандық бюджет
9. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
400 шаршы метр әктеу, 500 шаршы метр түс қағаз жапсыру, 12 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
4
6
Аудандық бюджет
12
«Пресноредут селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
8 шақырым көшелерді жинау, 40 дана ағаш отырғызу, 90 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 25 метр шіліктерді суару және кесу,40 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
400 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратын жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
16 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
1
6
Аудандық бюджет
4.Үй шаруашылығын тіркеуге және шаруашылық кітаптарын құрастыруға көмек көрсету.

Обход 314 дворов, внесение данных в 22 похозяйственных книгах.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи в благоустройстве свалок.
Свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
6. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 412 квадратных метров, наклейка обоев 412 квадратных метров, утепление и покраска окон 21 штук.
1
6
Районный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого сельского округа».
1. Оказание помощи в благоустройстве и озеленении территорий.
Уборка улиц 7 километра, посадка деревьев 25 штук, разбивка цветников 50 квадратных метров, подрезка кустарников 20 метров, спиливание сухих деревьев и веток 10 штук.
1
6
Районный бюджет
2. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
400 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в заготовке дров для отопления здания аппарата акима сельского округа, малообеспеченных граждан, одиноко проживающих престарелых.
Заготовка дров, распиловка, колка и складирование 45 кубических метров.
2
6
Районный бюджет
4. Оказание помощи в благоустройстве кладбищ, свалок.
Кладбищ 4000 квадратных метров, свалок 1000 квадратных метров.
1
6
Районный бюджет
5. Оказание помощи по подготовке к зиме и текущему ремонту в здании аппарата акима сельского округа.
Побелка 150 квадратных метров,, утепление и покраска окон 7 штук.
1
6
Районный бюджет
14
Государственное учреждение «Управление юстиции Жамбылского района» Департамента юстиции Северо-
Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан.
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
Формирование 3000 дел
5
6
Районный бюджет
15
Коммунальное государственное учреждение «Жамбылский районный архив» управления культуры, архивов и документации Северо-
Казахстанской области акимата Северо-
Казахстанской области.
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации.
2000 дел
2
6
Районный бюджет
16
Государственное учреждение «Отдел занятости и социальных программ Жамбылского района».
1. Оказание помощи по вопросам занятости и сбору необходимых документов при назначении государственной адресной социальной помощи и государственных пособий семьям. имеющим детей до 18 лет.
Формирование 3100 дел.
1
6
Районный бюджет
2.Оказание помощи в работе с информационной системой центрального банка данных инвалидов.
1200 человек.
1
6
Районный бюджет
3. Оказание помощи в ведении картотеки по учету безработных.
Формирование 800 карточек персонального учета безработных
1
6
Районный бюджет
17
Филиал Государственное учреждение «Жамбылский территориальный отдел Департамента по исполнению судебных актов Северо Казахстанской области» комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан
Оказание помощи в формирования базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания.оказание помощи в обработке документации
2500 дел
2
6
Районный бюджет

314 ауланы аралау, 22 шаруашылық кітап бойынша енгізілді.
1
6
Аудандық бюджет
5. қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.
1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округ әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
412 шаршы метр әктеу, 412 аршы метр обой жапсыру, 21 ана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
13
«Троицкий селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі.
1. Аумақтарды көгалдандыруға және көркейтуге көмек көрсету.
7 шақырым көшелерді жинау, 25 дана ағаш отырғызу, 50 шаршы метрлік гүлзарлар бөлу, 20 метр шіліктерді суару және кесу, 10 дана бұтақтарды және ағаштарды арамен кесу.
1
6
Аудандық бюджет
2. Жолдарды ағымдағы жөндеуге көмек көрсету.
400 шаршы метр.
1
6
Аудандық бюджет
3. Селолық округі әкім аппаратының ғимаратына, азқамтылған азаматтарға, жалғыз тұратын қарттарға жылыту үшін отын дайындауға көмек көрсету.
45 текше метрлік отын дайындау, үю, тасу, жару.
2
6
Аудандық бюджет
4. Зираттарды, қоқыс жинайтын жерлерді көгалдандыруға көмек көрсету.көмек көрсету.
4000 шаршы метрлі зират,1000 шаршы метр қоқыс жинайтын жерлер.
1
6
Аудандық бюджет
6. Селолық округі әкім ғимаратын жөндеу және қысқа дайындалу бойынша көмек көрсету.
150 шаршы метр әктеу, 7 дана әйнектерді тығындау және сырлау.
1
6
Аудандық бюджет
14
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі Солтүстік Қазақстан облысының әділет Департаменті “Жамбыл ауданының Әділет басқармасы” мемлекеттік мекемесі.
Жылжымалы мүліктерді тіркеуде көмек көрсету.
3000 істі қалыптастыру.
5
6
Аудандық бюджет
15
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің Солтүстік Қазақстан облысының мәдениет, мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының “Жамбыл аудандық мұрағаты” коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Құжаттарды өңдеуге және сақтауға даярлауға көмектесу.
2000 іс.
2
6
Аудандық бюджет
16
«Жамбыл ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Атаулы әлеуметтік көмек және 18 жасқа даейінгі балалары бар отбасыларға мемлекеттік жәрдемақы тағайындау кезінде қажетті құжаттарды жинау және жұмыспен қамту мәселесі бойынша көмек көрсету
3100 істі қалыптастыру
1
6
Аудандық бюджет
2. Мүгедектер-
дің орталық-
тандырылған ақпараттық жүйе банкі қоры жұмысына көмек көрсету.
1200 адам.
1
6
Аудандық бюджет
3. Жұмыссыз-
дарды есепке алудағы мәліметтерді енгізудегі көмек көрсету.
800 жұмыссыздарды есепке алудағы картотекалар.
1
6
Аудандық бюджет
17
Қазақстан Республикасы әділет Министрлігі «Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аумақтық бөлімі сот актілерін орындау бойынша» мемлекеттік мекемесі филиалы
Құжаттарды өңдеуде тез қызмет түрін көрсету және қазіргі базаның сапасын жақсарту
2500 іс
2
6
Аудандық бюджет