О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата от 20 декабря 2012 года N 10/1 "О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2013 года N 15/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 июля 2013 года N 2312. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15 января 2014 года N 9.2.1.29/08)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 15.01.2014 N 9.2.1.29/08)
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 10/1 «О Кызылжарском районном бюджете на 2013-2015 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2057 14 января 2013 года, опубликовано от 18 января 2013 года в газетах «Қызылжар», «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы - 3 033 427 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 429 924 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 5 032 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 39 448 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 559 023 тысяч тенге;
2) затраты - 3 179 649,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 86 134 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 90 878 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 4 744 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0, в том числе:  приобретение финансовых активов - 0;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0;
5) дефицит бюджета - - 232 356,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета - 232 356,6 тысяч тенге;»;
приложения 149 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
Кызылжарского районного
маслихата Северо-Казахстанской области     Г. Илюбаева
Секретарь
Кызылжарского районного маслихата
Северо-Казахстанской области               А. Молдахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель
государственного учреждения
«Кызылжарский районный отдел
экономики и бюджетного планирования»       А. Фролова
28 июня 2013 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 28 июня 2013 года № 15/1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 20 декабря 2012 года № 10/1
Кызылжарский районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

"2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы" Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 10/1 шешіміне өзгерістер ензігу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 15/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 шілдеде N 2312 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қаңтардағы N 9.2.1.29/08 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 15.01.2014 N 9.2.1.29/08 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2013-2015 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджет туралы» Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 10/1 шешіміне (2013 жылғы 14 қаңтардағы № 2057 Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2013 жылғы 18 қаңтардағы «Қызылжар», «Маяк» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
«1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет бекітілсін, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер - 3 033 427 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 429 924 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 5 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 448 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 2 559 023 мың теңге;
2) шығындар - 3 179 649,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 86 134 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер - 90 878 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 4 744 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялары бойынша сальдо - 0, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджеттік дефициті - -232 356,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитін қаржыландыру - 232 356,6 мың теңге;»;
осы шешімге 123-қосымшаларға сәйкес көрсетілген шешімінің 1, 49-қосымшалары жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г. Елубаева
Солтүстік Қазақстан облысының
Қызылжар аудандық мәслихат хатшысы         А. Молдахметова
«КЕЛIСIЛГЕН»
«Қызылжар аудандық
экономика және бюджеттiк
жоспарлау бөлiмi»
мемлекеттiк мекемесiнiң басшысы            А. Фролова
28 маусым 2013 жылы
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 28 маусымдағы
№ 15/1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 10/1 шешіміне 1-қосымша
2013 жылға Қызылжар ауданының бюджетi
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5