О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 20 декабря 2012 года № 8-1 "О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 10 сентября 2013 года N 17-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 13 сентября 2013 года N 2356. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 января 2014 года N 10.2.1-15/7)
В оответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области «О бюджете района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы» от 20 декабря 2012 года № 8-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2059, опубликовано 18 января 2013 года в районных газетах «Мағжан Жұлдызы», «Вести» № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 251 114 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 369 092 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 170 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 852 552 тысячи тенге;
2) затраты – 3 286 297,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 653,1 тысячи тенге;
бюджетные кредиты – 7 995,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 342 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета - (- 41 836,5) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 836,5 тысяч тенге;
поступления займов – 7 789 тысяч тенге;
погашение займов – 1 342 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 35 389,5.»;

"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы N 8-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2013 жылғы 10 қыркүйектегі N 17-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 қыркүйекте N 2356 болып тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2014 жылғы 16 қаңтардағы N 10.2.1-15/7 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы» Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 8-1 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2059 тіркелген, аудандық «Мағжан жұлдызы», «Вести» газеттерінің 2013 жылғы 18 қаңтардағы № 3 сандарында жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті сәйкесінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 251 114 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 369 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 170 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 300 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 852 552 мың теңге;
2) шығындар – 3 286 297,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6 653,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 7 995,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 342 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 41 836,5) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 41 836,5 мың теңге;
қарыз түсімдері – 7 789 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 342 мың теңге;
бюджеттік қаражаттардың пайдаланылатын қалдықтары – 35 389,5.»;

пункт 6 дополнить подпунктом 12) следующего содержания:
«12) 4870,0 тысяч тенге – на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
пункт 7 дополнить подпунктом 4) следующего содержания:
«4) 423,0 тысячи тенге - на увеличение штатной численности местных исполнительных органов.»;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2013 год в сумме 5 043 тысячи тенге.».
Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии
маслихата района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                В. Чернышов
Секретарь маслихата района
Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области             Т. Абильмажинов
«СОГЛАСОВАНО»
Руководитель отдела экономики и финансов
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области                     М.Омарова
Приложение № 1
к решению маслихата района
от 10 сентября 2013 года № 17-1
Приложение № 1
к решению маслихата района
от 20 декабря 2012 года № 8-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2013 год
Ка-
те-
го-
рия
Кл.
Под-
класс
Наименование
тыс. тенге
Доходы

6-тармақ келесі мазмұнды 12) тармақшамен толықтырылсын:
«12) 4 870,0 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.»;
7-тармақ келесі мазмұнды 4) тармақшамен толықтырылсын:
«4) 423,0 мың теңге жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға.»;
10-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«10. 2013 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 5 043 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Нұсқалған шешімнің 15-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихаты сессиясының төрағасы             В. Чернышов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының хатшысы                       Т. Әбілмәжінов
«КЕЛІСІЛДІ»
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
экономика және қаржы
бөлімінің басшысы                          М.И. Омарова
2013 жыл 10 қыркүйек
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 17-1 шешіміне 1-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 8-1 шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2013 жылға арналған бюджеті
Са-
на-
ты
Сы-
ны-
бы
Iшкi
сы-
ныбы
Атауы
Сомасы мың теңге
1) Кірістер

4 501,5
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22 477,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
19 922,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
346,9
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
875,0
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
650,0
015
Капитальные расходы государственного органа
683,1
2
Оборона
8 667,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 667,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 667,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
700,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
300,0
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3 104,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3 104,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3 104,0
4
Образование
2 015 881,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 883,9
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3 883,9
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 011 998,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 984,9
003
Общеобразовательное обучение
1 768 097,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
6 182,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
12 357,0
006
Дополнительное образование для детей
28 227,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
62 398,0
012
Капитальные расходы государственного органа
76,1
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 154,0
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому

4 501,5
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22 477,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 922,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
346,9
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
875,0
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
650,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
683,1
2
Қорғаныс
8 667,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8 667,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 667,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
700,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
300,0
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3 104,0
458
Аудан (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3 104,0
021
Елді мекендерде жол жүрісі қауіпсіздігін қамтамасыз ету
3 104,0
4
Бiлiм беру
2 015 881,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 883,9
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3 883,9
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 011 998,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 984,9
003
Жалпы білім беру
1 768 097,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
6 182,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
12 357,0
006
Балаларға қосымша білім беру
28 227,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
62 398,0
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
76,1
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
9 154,0
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету