О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы"
Решение Атырауского районного маслихата Атырауской области от 06 февраля 2013 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 01 марта 2013 года № 2704. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03 февраля 2014 года № 179
Сноска. Утратило силу - решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 03.02.2014 № 179.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 14 декабря 2012 года № 82 "О бюджете города на 2013-2015 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2675, опубликовано 24 января 2013 года в газете "Прикаспийская коммуна" № 8) следующие изменения и дополнение:
1) в пункте 1:
цифры "54 045 205" заменить цифрами "54 738 254";
цифры "9 044 446" заменить цифрами "9 731 350";
цифры "56 625 205" заменить цифрами "57 939 916";
2) в подпункте 3 пункта 1:
цифры "30 000" заменить цифрами "104 985";
3) в подпункте 4 пункта 1:
цифры "-2 610 000" заменить цифрами "-3 306 647";
4) подпункт 5 пункта 1 изложить в следующей редакции:
"Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  3 306 647 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 2 610 000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 696 647 тысяч тенге";
4) в пункте 7:
цифры "61 000" заменить цифрами "58 778";цифры "12 489"
заменить цифрами "9 115";
5) дополнить пунктом 17 следующего содержания:
"17. Учесть, что в городском бюджете на 2013 год предусмотрены целевые текущие трансферты на капитальный и средний ремонт дорог из областного бюджета в сумме 692 500 тысяч тенге».
2. Приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 06 ақпандағы № 92 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 01 наурызда № 2704 тіркелді. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 179 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау қалалық мәслихатының 03.02.2014 № 179 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9 бабына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 82 "2013-2015 жылдарға арналған қала бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 2675 рет санымен тiркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Атырау" газетiнде № 8 жарияланған) келесi өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
1) 1 тармақта:
"54 045 205" цифрасы "54 738 254" цифрасымен ауыстырылсын;
"9 044 446" цифрасы "9 731 350" цифрасымен ауыстырылсын;
"56 625 205" цифрасы "57 939 916" цифрасымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 3 тармақшасында:
"30 000" цифрасы "104 985" цифрасымен ауыстырылсын;
3) 1 тармақтың 4 тармақшасында:
"-2 610 000" цифрасы "-3 306 647" цифрасымен ауыстырылсын;
4) 1 тармақтың 5 тармақшасы келесi редакцияда мазмұндалсын:
"Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 306 647 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі –2 610 000 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 696 647 мың теңге";
5) 7 тармақта:
"61 000" цифрасы "58 778" цифрасымен ауыстырылсын;
"12 489" цифрасы "9 115" цифрасымен ауыстырылсын;
6) келесі мазмұндағы 17 тармақпен толықтырылсын:
"17. 2013 жылға арналған қалалық бюджет құрамында жолдарды күрделі және орташа жөндеу жұмыстарына облыстық бюджеттен 692 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферті қаралғаны ескерілсін".
2. 1 қосымша осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам экономики, развития предпринимательства, индустрии, торговли, налогов и бюджета (С. Ерубаев).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Атырауской области и вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель Х сессии                      А. Исмагулов
Секретарь городского маслихата             Б. Казиманов
Приложение к решению
Атырауского городского Маслихата
от 6  февраля 2013 года № 92
Приложение № 1 к решению
Атырауского городского Маслихата
от 14 декабря  2012 года № 82
БЮДЖЕТ ГОРОДА НА 2013 ГОД
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

3. Осы шешiмнiң орындалуын бақылау экономика, кәсіпкерлікті дамыту, индустрия, сауда, салық және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына жүктелсiн (С. Ерубаев).
4. Осы шешiм Атырау облысының әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Х сессия төрағасы                          Ә. Ысмағұлов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Б. Қазиманов
Атырау қалалық Мәслихатының
2013 жылғы 6 ақпандағы
№ 92 шешіміне 1 қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының
2012 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 82 шешіміне 1 қосымша
2013 ЖЫЛҒА АРНАЛҒАН ҚАЛАЛЫҚ БЮДЖЕТ
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер