О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2013 года № 10-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 февраля 2013 года № 2696
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат на очередной X сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированный в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликовано в газете "Кең Жылыой" № 4 от 24 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 241 856" заменить цифрами "10 117 908";
цифры "1 183 710" заменить цифрами "1 193 552";
цифры "10 241 856" заменить цифрами "10 184 319";
в строке погашение бюджетных кредитов цифры "133 790" заменить цифрой "0";
в строке дефицит (профицит) бюджета цифры "-133 790" заменить цифрами "-200 201";
в строке финансирование дефицита (использование профицита) бюджета цифры "133 790" заменить цифрами "200 201";

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 07 ақпандағы № 10-3 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 27 ақпанда № 2696 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат кезекті X сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2674 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы № 4 "Кең Жылыой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"10 241 856" деген сандар "10 117 908" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 183 710" деген сандар "1 193 552" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 241 856" деген сандар "10 184 319" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджеттік несиелерді өтеу деген жолдағы "133 790" деген сандар "0" деген санмен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығы (профициті) деген жолдағы "-133 790" деген сандар "-200 201" деген сандармен ауыстырылсын;
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) деген жолдағы "133 790" деген сандар "200 201" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке используемые остатки бюджетных средств цифру "0" заменить цифрами "66 411".
2. Приложения 14 изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель X сессии
районного маслихата:                       Абдрахманов Б.
Секретарь районного маслихата:             Кенганов М.
Приложение 1 к решению
X сессии районного маслихата
от 7 февраля 2013 года № 10-3
Уточненный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма, тысяча тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары деген жолдағы "0" деген сан "66 411" деген сандармен ауыстырылсын;
2. Көрсетілген шешімге 14 қосымшалар осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың X
сессиясының төрағасы:                      Б. Абдрахманов
Аудандық мәслихат хатшысы:                 М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы
7 ақпандағы Х сессиясының № 10-3
шешіміне 1 қосымша
2013 жылға нақтыланған бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер

367664
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
13934
037
Строительство и реконструкция объектов образования
13934
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
203669
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
177911
002
Программа занятости
79528
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3055
005
Государственная адресная социальная помощь
3908
006
Оказание жилищной помощи
4007
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13941
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2247
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
19712
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
33239
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5550
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
12724
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25758
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
24662
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1096
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
351734
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9480
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2300
033
Проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
7180
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
41227
026
Ремонт объектов в рамках развития сельских населенных пунктов по Программе занятости 2020
41227
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51400
003
Проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда
51400
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
76257
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
8799
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

367664
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
13934
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
13934
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
203669
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
177911
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
79528
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3055
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
3908
006
Тұрғын үй көмегі
4007
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13941
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2247
014
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
19712
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
33239
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5550
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12724
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
25758
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24662
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1096
07
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылығы
351734
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9480
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2300
033
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
7180
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
41227
026
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы бойынша ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
41227
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51400
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алу
51400
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
76257
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
8799
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру