Об определении мест размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в акимы города, поселка и сельских округов
Постановление акимата Жылыойского района Атырауской области от 22 июля 2013 года № 366. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 24 июля 2013 года № 2754. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19 октября 2022 года № 265
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жылыойского района Атырауской области от 19.10.2022 № 265 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
На основании пункта 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Жылыойского района Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Жылыойской районной территориальной избирательной комиссией (по согласованию) места для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов в акимы города, поселка и сельских округов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жылыойского района" обеспечить опубликование настоящего постановления в местных средствах массовой информации и на интернет-ресурсах акимата Жылыойского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Жылыойского района Шакирова А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, и вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Избасов
Приложение к постановлению районного акимата № 366 от 22 июля 2013 года
Места для размещения агитационных печатных материалов по Жылыойскому району для кандидатов акимы города, поселка и сельских округов
Населенный пункт
Место расположения
1
город Кульсары
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 15 имени Сулеймена Карабалина"
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 1"
2
поселок Жана Каратон
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 22"
3
село Тургызба
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 4 имени М. Ауэзова"
4
село Шокпартогай
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 3"
5
село Косчагил
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 2"
6
село Аккизтугай
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 10"
7
село Майкумген
Стенд на передней площаде государственного учреждения "Общеобразовательная средняя школа № 17"

Жылыой ауданы бойынша қала, поселке және селолық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын белгілеу туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 366 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 24 шілдеде № 2754 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қазандағы № 265 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігінің 19.10.2022 № 265 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабы 6 тармағы негізінде және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабын басшылыққа алып Атырау облысы Жылыой ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Жылыой аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен (келісім бойынша) бірлесіп, Жылыой ауданы бойынша қала, поселке және селолық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары белгіленсін.
2. "Жылыой ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Жылыой ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында және жергілікті бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Жылыой ауданы әкімі аппаратының басшысы Ә. Шәкіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне еніп және алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Ізбасов
Келісілді:
Жылыой аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрайымы
22 шілде 2013 жыл
З. Қалмұқанова
Жылыой ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 22 шілдедегі № 366 қаулысына қосымша
Жылыой ауданы бойынша қала, поселке және селолық округ әкімдеріне кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен
Орналасатын жері
1
Құлсары қаласы
"№ 15 Сүлеймен Карабалин атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
"№ 1 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
2
Жаңа Қаратон поселкесі
"№ 22 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
3
Тұрғызба селосы
"№ 4 М. Әуезов атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
4
Шоқпартоғай селосы
"№ 3 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
5
Қосшағыл селосы
"№ 2 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
6
Ақкиізтоғай селосы
"№ 10 Амангелді атындағы жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд
7
Майкөмген селосы
"№ 17 жалпы орта білім беретін мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдыңғы алаңындағы стенд