О внесении изменений в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области № 16-1 от 30 сентября 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 09 октября 2013 года № 2783
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат на XVІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 20 декабря 2012 года № 9-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2674, опубликованное в газете "Кең Жылой" от 24 января 2013 года) следующие изменения:
в пункте 1:
цифры "10 198 694" заменить цифрами "10 225 071";

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 16-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 09 қазанда № 2783 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат XVІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 20 желтоқсандағы № 9-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 2674 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Кең Жылой" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
"10 198 694" деген сандар "10 225 071" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "966 220" заменить цифрами "965 597";
цифры "10 265 105" заменить цифрами "10 291 482";
2. Приложения 1, 4 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель XVІ сессии
районного маслихата
Султанов Б.
Секретаря районного маслихата Кенганов М.
Приложение № 1 к решению XVІ сессии районного маслихата от 30 сентября года № 16-1

"966 220" деген сандар "965 597" деген сандармен ауыстырылсын;
"10 265 105" деген сандар "10 291 482" деген сандармен ауыстырылсын;
2. 1, 4 қосымшалар осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың XVІ
сессиясының төрағасы
Б. Сұлтанов
Аудандық мәслихат хатшысы М. Кенғанов
Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 30 қыркүйектегі ХVІ сессиясының № 16-1 шешіміне 1 қосымша