О внесении изменений и дополнений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 11 декабря 2013 года № XX-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 12 декабря 2013 года № 2809. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25 июля 2014 года № XХV-3
Сноска. Утратило силу решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 25.07.2014 № XХV-3.
Примечание РЦПИ:
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и рассмотрев постановление районного акимата от 10 декабря 2013 года № 313 районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № Х-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2668, опубликованное в районной газете "Кызылкога" 31 января 2012 года № 5 (616)) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "4 176 495" заменить цифрами "4 127 396";
цифры "3 392 827" заменить цифрами "3 317 659".
2) в пункте 4:
в подпункте 2):
цифры "5 927" заменить цифрами " 7 139";
в подпункте 3):
цифры "12 981" заменить цифрами "12 651";
в подпункте 4):
цифры "31 512" заменить цифрами "30 580";
в подпункте 6):
цифры "5 000" заменить цифрами "2 590";
в подпункте 10):
цифры "24 499" заменить цифрами "22 767".
3) в пункте 5:
в подпункте 13):
цифры "26 853" заменить цифрами "14 786";
в подпункте 16):
цифры "31 000" заменить цифрами "29 864".
4) в подпункте 1) пункта 6:
цифры "110 000" заменить цифрами "138 000".
5) в пункте 7:
в подпункте 1):

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013 - 2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 желтоқсандағы № XX-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 желтоқсанда № 2809 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № XХV-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 25.07.2014 № XХV-3 шешімімен.
РҚАО ескертпесі:
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігінің 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 313 қаулысын қарай келіп, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № Х-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 2668 тіркелген, 2013 жылы 31 қаңтарда аудандық "Қызылқоға" газетінің № 5 (616) жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақтың 1) тармақшасында:
"4 176 495" деген сандар "4 127 396" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 392 827" деген сандар "3 317 659" деген сандармен ауыстырылсын.
2) 4-тармақта:
2) тармақшасында:
"5 927" деген сандар "7 139" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"12 981" деген сандар "12 651" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"31 512" деген сандар "30 580" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"5 000" деген сандар "2 590" деген сандармен ауыстырылсын;
10) тармақшасында:
"24 499" деген сандар "22 767" деген сандармен ауыстырылсын.
3) 5-тармақта:
13) тармақшасында:
"26 853" деген сандар "14 786" деген сандармен ауыстырылсын;
16) тармақшасында:
"31 000" деген сандар "29 864" деген сандармен ауыстырылсын.
4) 6-тармақтың 1) тармақшасында:
"110 000" деген сандар "138000" деген сандармен ауыстырылсын.
5) 7-тармақта:
1) тармақшасында:

цифры "107 068" заменить цифрами "103 145";
подпункт "2) на привязку проектно-сметной документаций для строительства жилья врачам семейной врачебной амбулатории – 800 тысяч тенге"; исключить;
подпункт "3) на строительство жилья врачам семейной врачебной амбулатории – 20 000 тысяч тенге"; исключить;
в подпункте 5):
цифры "23 200" заменить цифрами "16 800";
подпункт "7) на строительство водопроводных линий в селе Миялы – 54 980 тысяч тенге"; исключить.

"107 068" деген сандар "103 145" деген сандармен ауыстырылсын;
"2) жанұялық дәрігерлік амбулатория дәрігерлеріне тұрғын үй салу құрылысының жобалық-сметалық құжатының жоба байламы шығынына - 800 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
"3) жанұялық дәрігерлік амбулатория дәрігерлеріне тұрғын үй салу құрылысына – 20000 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын;
5) тармақшасында:
"23200" деген сандар "16 800" деген сандармен ауыстырылсын;
"7) Миялы селосындағы су құбыры желісінің құрылысына – 54 980 мың теңге"; деген тармақшасы алынып тасталсын.