О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области № 89-V от 4 февраля 2013 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 февраля 2013 года № 2692. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07 февраля 2014 года № 188-V
Сноска. Утратило силу - решением Макатского районного маслихата Атырауской области от 07.02.2014 № 188-V.
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложение акимата района об уточнении районного бюджета на 2013-2015 годы, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ІХ внеочередной сессии районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 86-V "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2669, опубликовано 17 января 2013 года в газете "Макат тынысы") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2 422 751" заменить цифрами "2 476 217";
цифры "1 170 314" заменить цифрами "1 166 764".
в подпункте 2):
цифры "2 422 751" заменить цифрами "2 476 217".
в подпункте 6):
строку "используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге" изложить в следующей редакции:
"используемые остатки бюджетных средств – 56 738 тысяч тенге".

Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 89-V шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 ақпанда № 2692 тіркелді. Күші жойылды - Мақат аудандық мәслихатының 2014 жылғы 07 ақпандағы № 188-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 07.02.2014 № 188-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы БюджетКодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігі ұсынған 2013-2015 жылдарға арналған аудан бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2012 жылғы 21 желтоқсандағы кезектен тыс ІХ сессиясының № 86-V "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2669 рет санымен тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарда "Мақат тынысы" № 4 газетінде жарияланған) төмендегідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың: тармақшасындағы:
"2 422 751" деген сандар "2 476 217" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 170 314" деген сандар "1 166 764 " деген сандармен ауыстырылсын.
тармақшасындағы:
"2 422 751" деген сандар "2 476 217" деген сандармен ауыстырылсын.
6) тармақшасындағы:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге" жолы келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 56 738 мың теңге".

2. Приложения 145 изложить в новой редакции согласноприложениям 123 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам бюджетного планирования, хозяйственной деятельности, использования земли, охраны природы и обеспечения законности (Д. Алтаева).
4. Опубликование настоящего решения на интернет-ресурсе возложить на государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Макатского района"

2. 145 қосымшалар осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау, бюджеттік жоспарлау, шаруашылық қызмет, жерді пайдалану және табиғатты қорғау, заңдылықты қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (Д. Алтаева) жүктелсін.
4. Осы шешімді интернет–ресурстарында жариялау "Мақат аудандық экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.