Об организации общественных работ в Макатском районе
Постановление Макатского районного акимата Атырауской области от 07 ноября 2013 года № 302. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 ноября 2013 года № 2792. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 15 апреля 2016 года № 62
Сноска. Утратило силу постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 15.04.2016 № 62.
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень организаций и виды общественных работ согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Хасанова П.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правовые отношения, возникшие с 18 сентября 2013 года.
Аким района Е. Умаров
(ПМР)__(МТКНГ)__(МЦРБ)__(МДЮШС)__(МРС)__(МИКМ)__(ОВДМР)_(МРГИКВКН)_(УЮМР)__(ФТОМР)__(МРФЦПН)__(УГСЭНПМР)__ (ГЦВПМР)__(МРУПС)_ОПДОМР)_ (МРУК)__(НУПМР)_(НПЦЗМРО)__(УСМР)_(ОПЧСМР)_(ЛОВДСМ)_(АМРМ) __(МРГА)__
СОГЛАСОВАНО:
Государственное учреждение
"Прокуратура Макатского
района Атырауской области"
прокурор района
7 ноября 2013 года
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия "Макатский
технологический колледж
нефти и газа" Управления
образования Атырауской
области"
7 ноября 2013 года
Тайтуллин А.
Главный врач коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Макатская центральная
районная больница" Управления
здравоохранения Атырауской
области
7 ноября 2013 года
Тасбаев И.
Директор государственного
учреждения "Макатская
детско-юношеская спортивная
школа Атырауской области"
7 ноября 2013 года
Ундасынов Б.
Исполняющий обязанности
председателя Макатского
районного суда Атырауской
области
7 ноября 2013 года
Тулегенов Н.
Директор коммунального
государственного казенного
предприятия "Макатский
историко-краеведческий музей
Управления культуры Атырауской
области"
7 ноября 2013 года
Магзомова А.
Начальник государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Макатского района
Департамента внутренних дел
Атырауской области"
7 ноября 2013 года
Айдаралиева К.
Руководитель государственного
учреждения "Макатская
районная территориальная
Инспекция комитета
ветеринарного контроля и
надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
7 ноября 2013 года
Досмагулов Е.
Руководитель государственного
учреждения "Управление юстиции
Макатского района Департамента
юстиции Атырауской области
Министерства юстиции Республики
Казахстан"
7 ноября 2013 года
Старший судебный исполнитель
филиала "Территориальный отдел
Макатского района Департамента
по исполнению судебных актов
Атырауской области Комитета
по исполнению судебных актов
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
7 ноября 2013 года
Айткалиев А.
Управляющий филиала по
Макатскому району
Республиканского
государственного казенного
предприятия "Центр по
недвижимости по Атырауской
области" Комитета регистрационной
службы и оказания правовой
помощи Министерства юстиции
Республики Казахстан
7 ноября 2013 года
Жанайсов Б.
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора по
Макатскому району Департамента
Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства
здравоохранения Республики
Казахстан по Атырауской
области"
7 ноября 2013 года
Калиева А.
Начальник Макатского районного
отделения Атырауского областного
филиала Государственного центра
по выплате пенсий Министерства
труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
7 ноября 2013 года
Куанышев М.
Руководитель Макатского
районного узла почтовой связи
Атырауский областной филиал
Республики Казахстан
акционерного общества
"Казпочта"
7 ноября 2013 года
Габитова С.
Начальник Республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Макатского района Атырауской
области" Министерства обороны
Республики Казахстан
7 ноября 2013 года
Атчибаева К.
Исполняющий обязанности
руководителя Государственного
учреждения "Макатское районное
управление казначейства
Департамента казначейства по
Атырауской области Комитета
казначейства Министерства
финансов Республики Казахстан"
7 ноября 2013 года
Бисенов Ж.
Руководитель государственного
учреждения "Налоговое управление
по Макатскому району Налогового
департамента по Атырауской
области Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан"
7 ноября 2013 года
Орынбеков М.
Руководитель Макатского
районного отделения Атырауский
филиала Республиканского
государственного Предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Научно-производственный
Центра земельного кадастра"
Комитета по управлению
земельными ресурсами
Министерства регионального
развития Республики
Казахстан
7 ноября 2013 года
Суюншалиева А.
Руководитель управления
Статистики Макатского района
Департамента статистики
Атырауской области
агентства статистики Республики
Казахстан
7 ноября 2013 года
Медеубаев Н.
Начальник государственного
учреждения "Отдел по
чрезвычайным ситуациям
Макатского района
Департамента по чрезвычайным
ситуациям Атырауской области
Министерства по чрезвычайным
ситуациям Республики Казахстан"
7 ноября 2013 года
Ищанова Ж.
Начальник государственного
учреждения "Департамент
внутренних дел на транспорте
Министерство внутренних дел
Республики Казахстан линейный
отдел внутренних дел на станции
Атырау линейное отделение на
станции Макат"
7 ноября 2013 года
Государственное учреждение
"Аппарат Макатского районного
Маслихата" Секретарь районного
Маслихата
7 ноября 2013 года
Есенгалиева Г.
Директор государственного
учреждения "Макатский районный
государственный архив"
7 ноября 2013 года
Кадыралиев Е.
Приложение 1 к
постановлению акимата района от
7 ноября 2013 года № 302
Перечень организаций и виды общественных работ

Мақат ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Атырау облысы Мақат аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 07 қарашадағы № 302 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 11 қарашада № 2792 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 15.04.2016 № 62 қаулысымен.
Ескерту. Бүкіл мәтінде "поселкесі", "поселкесінің" деген сөздер "кенті", "кентінің" деген сөздермен ауыстырылды - Атырау облысы Мақат аудандық әкімдігінің 13.03.2015 № 53 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 20 бабына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ұйымдардың тізбесі және қоғамдық жұмыстардың түрлері осы қаулының 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Қоғамдық жұмыстардың көлемі, нақты жағдайлары, еңбекке төленетін ақылардың мөлшері және қаржыландыру көздері осы қаулының 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары П. Хасановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2013 жылдың 18 қыркүйектен туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Е. Умаров
(МАП)__(ММГТК)__(МАОА)__(МБЖСМ)__(МАС)__(МТӨМ)__(МАІІБ)__(ВБҚКМААИ)__(МАӘБ)__(МААБФ)__(ЖМЖОМАФ)__(МАМСЭКК)_(МАЗТЖМО)__(МАПБТ)__(МАҚІЖБ)__(МАҚБ)__(МАБСБ)_(ЖКҒӨОМАБ)_(МАСБ)_(МАТЖБ) _(МСЖІІБ)_(МАМА)_(МАММ)_
КЕЛІСІЛДІ
"Атырау облысы Мақат
ауданының прокуратурасы"
мемлекеттік мекемесі
аудан прокуроры
А. Тайтуллин
7 қараша 2013 жыл
Атырау облысы Білім беру
басқармасының "Мақат мұнай
және газ технологиялық
колледжі" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынның директоры
И. Тасбаев
7 қараша 2013 жыл
Атырау облысы Денсаулық
сақтау басқармасының "Мақат
аудандық орталық ауруханасы"
шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорынның бас дәрігері
Б. Ундасынов
7 қараша 2013 жыл
"Атырау облысы Мақат балалар-
жасөспірімдер спорт мектебі"
мемлекеттік мекемесінің
директоры
Н. Тулегенов
7 қараша 2013 жыл
Атырау облысы Мақат аудандық
соты төрағасының міндетін
атқарушы
А. Магзомова
7 қараша 2013 жыл
"Атырау облысы Мәдениет
басқармасының Мақат тарихи-
өлкетану мұражайы" коммуналдық
мемлекеттік қазыналық
кәсіпорынның директоры
К. Айдаралиева
7 қараша 2013 жыл
"Атырау облысының ішкі істер
департаменті Мақат ауданының
ішкі істер бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
Е. Досмагулов
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Мақат
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
А. Айткалиев
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Атырау облысы
Әділет департаментінің Мақат
ауданының Әділет басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б. Жанайсов
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Әділет
министрлігі Сот актілерін
орындау комитеті Атырау облысы
бойынша Сот актілерін орындау
департаменті" Мақат ауданының
аумақтық бөлімі" филиалының
аға сот орындаушысы
А. Қалиева
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасы Әділет
Министрлігі Тіркеу қызметі және
құқықтық көмек көрсету комитетінің
"Атырау облысы бойынша жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығы"
Республикалық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының Мақат
аудандық филиалының
басқарушысы
М. Куанышев
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Атырау
облысы бойынша департаменті
Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау басқармасы"
мемлекеттік мекеме басшысының
міндетін атқарушы
С. Габитова
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасының Еңбек
және халықты әлеуметтік қорғау
министрлігінің зейнетақы төлеу
жөніндегі мемлекеттік орталығы"
Атырау облыстық филиалы Мақат
аудандық бөлімшесінің бастығы
К. Атчибаева
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасы "Қазпочта"
акционерлік қоғамының Атырау
облыстық филиалы Мақат аудандық
почта байланыс торабының басшысы
Ж. Бисенов
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасы Қорғаныс
министрлігінің "Атырау облысы
Мақат ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Орынбеков
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Қазынашылық
комитеті Атырау облысы бойынша
Қазынашылық департаментінің
Мақат аудандық қазынашылық
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
А. Суюншалиева
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Қаржы
министрлігінің Салық комитеті
Атырау облысы бойынша Салық
департаментінің Мақат ауданы
бойынша Салық басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
Н. Медеубаев
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасы Өңірлік
даму министрлігінің Жер ресурстарын
басқару министрлігінің Жер
ресурстарын басқару комитетінің
"Жер кадастры ғылыми-өндірістік
орталығы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы Республикалық
Мемлекеттік кәсіпорнының Атырау
филиалының Мақат аудандық
бөлімшесінің басшысы
Ж. Ищанова
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасы статистика
Агенттігі Атырау облысының
статистика Департаменті Мақат
ауданының Статистика
басқармасының басшысы
Г. Есенгалиева
7 қараша 2013 жыл
"Қазақстан Республикасы Төтенше
жағдайлар министрлігі Атырау
облысының Төтенше жағдайлар
департаменті Мақат ауданының
Төтенше жағдайлар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
Е. Кадыралиев
7 қараша 2013 жыл
Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі "Көліктегі
Ішкі істер департаментінің Атырау
станциясындағы ішкі істер желілік
бөлімі Мақат станциясындағы
желілік ішкі істер бөлімшесі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
М. Куптлеуов
7 қараша 2013 жыл
"Мақат аудандық Мәслихат аппараты"
мемлекеттік мекемесі аудандық
мәслихат хатшысы
Т. Жолмагамбетов
7 қараша 2013 жыл
"Мақат аудандық мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік
мекемесінің директоры
А. Мурзагалиева
7 қараша 2013 жыл
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 7 қарашадағы
№ 302 қаулысына 1-қосымша
Ұйымдардың тізбесі және қоғамдық жұмыстардың түрлері

Сноска. Приложение 1 с изменениями и дополнением, внесенными постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 23.11.2015 № 240 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Перечень организаций
Виды общественных работ
1
Государственное учреждение "Прокуратура Макатского района Атырауской области"
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер, делопроизводитель
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Макатский технологический колледж нефти и газа" Управления образования Атырауской области"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
3
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Макатская центральная районная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
4
Государственное коммунальное казенное предприятие Макатского районного отдела образования на праве оперативного управления "Нурбобек" ясли-бақша"
Помощник воспитателя, дворник
5
Государственное учреждение "Средняя школа имени Х.Санбаева"
Уборка помещений, курьер
6
Государственное учреждение "Макатского районного отдела образования"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
7
Государственное коммунальное казенные предприятие "Ясли-детский сад "Балбобек" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель, помощник воспитателя, дворник
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-детский сад "Болашақ" на праве оперативного управления Макатского районного отдела образования"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель, помощник воспитателя, дворник
9
Государственное учреждение "Макатский районный отдел культуры и развития языков"
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер
10
Государственное учреждение "Макатский районный отдел внутренней политики"
Курьер, оператор электронно-вычислительных машин
11
Коммунальное государственное учреждение "Макатская детско-юношеская спортивная школа" Управления физической культуры и спорта Атырауской области
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
12
Коммунальное государственное казенное предприятие "Макатский историко-краеведческий музей Управления культуры Атырауской области"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
13
Управление Статистики Макатского района Департамент статистики Атырауской области Агентство статистики Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
14
Государственное учреждение "Отдел по чрезвычайным ситуациям Макатского района Департамента по чрезвычайным ситуациям Атырауской области Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
15
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Макатского района Департамента внутренних дел Атырауской области"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
16
Государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Бәйге-төбе"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство), участие в строительстве и ремонте дорог, водопроводных, газовых, канализационных коммуникаций, курьер, делопроизводитель
17
Государственное учреждение "Аппарат Акима поселка Доссор"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство), участие в строительстве и ремонте дорог, водопроводных, газовых, канализационных коммуникаций, курьер, делопроизводитель
Оператор электронно-вычислительных машин, налоговый агент, делопроизводитель
18
Макатский районный узел почтовый связи Атырауского областного филиала Республики Казахстан акционерного общества "Казпочта"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель, доставщик почты
19
Государственное учреждение "Аппарат акима Макатского района"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
20
Коммунальное государственное учреждение "комплекс школа-детский сад Байге тобе" при Макатском районном отделе образования
Курьер, уборка помещений
21
Государственное коммунальное казенное предприятие Макатского районного отдела образования на праве оперативного управления "Ясли-сад "Қарлығаш"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
22
Государственное коммунальное казенное предприятие "Доссорский дошкольный детский сад "Сандуғаш"
Оператор электронно-вычислительных машин, помощник воспитателя
23
Государственное учреждение "Отдел физической культуры и спорта Макатского района"
Уборка помещений, курьер
24
Государственное учреждение "Доссорская школа интернат имени Сабыра Шарипова"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, дворник
25
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Макатского района"
Курьер, уборка помещений
26
Государственное учреждение "Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния Макатского района
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер
27
Государственное учреждение "Макатский районный отдел экономики и финансов
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер
28
Государственное учреждение "Макатский районный отдел строительства"
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер
29
Государтвенное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства Макатского района"
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер, делопроизводитель
30
Государственное учреждение "Отдел жилищно-коммунального хозяйства пассажирского транспорта и автомобильных дорог Макатского района"
Курьер, уборка помещений
31
Государственное учреждение "Средняя школа № 76 имени Л. Шахатова"
Курьер, уборка помещений
32
Государственное учреждение "Аппарат акима поселка Макат Макатского района Атырауской области Республики Казахстан"
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство), участие при переписи населения и скота, профилактике заболеваний животных, помощь органам жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов и промышленных предприятий, курьер, оператор электронно-вычислительных машин, делопроизводитель, уборка помещений
33
Государственное учреждение "Макатская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
Курьер, делопроизводитель, участие в профилактике заболеваний животных
34
Государственное учреждение "Управление юстиции Макатского района Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
35
Филиал "Территориальный отдел Макатского района Департамента по исполнению судебных актов Атырауской области Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
36
Атырауский областной филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Центр по недвижимости" Министерства юстиции Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
37
Коммунальное государственное казенное предприятие "Макатский районный детский дошкольный ясли-сад № 54"
Делопроизводитель, курьер, помощник воспитателя
38
Государственное учреждение "Начальная школа № 2"
Курьер, рабочий
39
Государственное учреждение "Средняя школа имени Бержана Канатбаева"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
40
Государственное казенно-коммунальное предприятие "Детский сад санаторного типа "Қызғалдақ"
Оператор электронно-вычислительных машин, делопроизводитель, курьер, помощник воспитателя
41
Республиканское государственное учреждение "Макатское районное управление по защите прав потребителей Департамента по защите прав потребителей Атырауской области Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
42

Ескерту. 1-қосымшаға өзгерістер мен толықтыру енгізілді - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 23.11.2015 № 240 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Ұйымдардың тізбесі
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
"Атырау облысы Мақат ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман, іс жүргізуші
"Атырау облысы Білім беру басқармасының "Мақат мұнай және газ технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Мақат аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
4
Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Нұрбөбек" ясли-бақша мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Тәрбиешінің көмекшісі, аула тазалаушы
5
"Х. Санбаев атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекеме
Үй жайларды тазалау, шабарман
6
"Мақат аудандық білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
7
"Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Балбөбек" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші, тәрбиешінің көмекшісі, аула тазалаушы
8
Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы "Болашақ" бөбекжай-балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші, тәрбиешінің көмекшісі, аула тазалаушы
9
"Мақат аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман
10
"Мақат аудандық ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы
11
Атырау облысы Дене шынықтыру және спорт басқармасының Мақат балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
12
"Атырау облысы Мәдениет басқармасының Мақат тарихи-өлкетану мұражайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
13
Қазақстан Республикасы статистика Агенттігі Атырау облысының статистика Департаменті Мақат ауданының Статистика басқармасы
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
14
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі Атырау облысының Төтенше жағдайлар департаменті Мақат ауданының Төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
15
"Атырау облысының ішкі істер департаменті Мақат ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
16
"Бәйге-төбе ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту), құрылыс және жол, су құбыры, газ, кәріз коммуникацияларын жөндеуге қатысу, шабарман, іс жүргізуші
17
"Доссор кентінің әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту), құрылыс және жол, су құбыры, газ, кәріз коммуникацияларын жөндеуге қатысу, шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, салық агенті, іс жүргізуші
18
Қазақстан Республикасы "Қазпочта" акционерлік қоғамының Атырау облыстық филиалы Мақат аудандық почта байланыс торабы
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші, пошта жеткізуші
19
"Мақат ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
20
Мақат аудандық білім беру бөліміне қарасты "Бәйге төбе мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Шабарман, үй жайларды тазалау
21
Мақат аудандық білім беру бөлімінің жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын "Қарлығаш" ясли-бақша"
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
22
"Доссордағы мектепке дейінгі "Сандуғаш" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Электронды есептегіш машинасының операторы, тәрбиешінің көмекшісі
23
"Мақат аудандық дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Үй жайларды тазалау, шабарман
24
Мемлекеттік мекеме "Сабыр Шарипов атындағы Доссор мектеп интернаты"
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, аула тазалаушы
25
"Мақат аудандық жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, үй жайларды тазалау
26
Мақат аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман
27
"Мақат аудандық қаржы және экономика бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман
28
"Мақат аудандық құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман
29
"Мақат аудандық сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман, іс жүргізуші
30
"Мақат аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, үй жайларды тазалау
31
"№ 76 Л. Шахатов атындағы орта мектеп" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, үй жайларды тазалау
32
"Қазақстан Республикасы Атырау облысы Мақат ауданы Мақат кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту), халық және мал санағына, мал ауруларының профилактикасына қатысу, тұрғын үй коммуналдық шаруашылық органдарына елді мекендердің және өндірістік кәсіпорындардың аумақтарын тазалық жұмыстарына көмектесу, шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші, үй жайларды тазалау
33
"Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Мақат аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, іс жүргізуші, мал ауруларының профилактикасына қатысу
34
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Мақат ауданының Әділет басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
35
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитеті Атырау облысы бойынша Сот актілерін орындау департаменті" Мақат ауданының аумақтық бөлімі" филиалы
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
36
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Жылжымайтын мүлік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынның Атырау облыстық филиалы
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
37
"Коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорын "Мақат аудандық мектепке дейінгі балалар "№ 54 балалар бақшасы"
Іс жүргізуші, шабарман, тәрбиешінің көмекшісі
38
"№ 2 бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, жұмысшы
39
"Бержан Қанатбаев атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
40
"Санаторлық типті "Қызғалдақ" балалар бақшасы" мемлекеттік қазыналық-коммуналдық кәсіпорны
Электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші, шабарман, тәрбиешінің көмекшісі
41
"Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің Атырау облысы тұтынушылардың құқықтарын қорғау департаментінің Мақат аудандық тұтынушылардың құқықтарын қорғау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
42

исключен постановлением Макатского районного акимата Атырауской области от 23.11.2015 № 240 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
43
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Макатского района Атырауской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель, участие в приписке граждан к призывному участку
44
Государственное учреждение "Макатское районное управление казначейства Департамента казначейства по Атырауской области Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
45
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Макатскому району Департамента государственных доходов по Атырауской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель, налоговый агент
46
Атырауский филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Научно-производственный центр земельного кадастра" Комитета по делам строительства, жилищно-коммунального хозяйства и управления земельными ресурсами Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
47
Государственное учреждение "Департамент внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан линейный отдел внутренних дел на станции Атырау линейное отделение на станции Макат"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
48
Государственное учреждение "Макатский районный отдел сельского хозяйства и ветеринарии"
Курьер, делопроизводитель, участие в профилактике заболеваний животных
49
Государственное учреждение "Аппарат Макатского районного Маслихата"
Курьер, оператор электронно-вычислительных машин, делопроизводитель
50
Государственное учреждение "Макатский районный государственный архив"
Курьер, оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, делопроизводитель
51
Макатский районный суд Атырауской области
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер, делопроизводитель
52
Государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Абая"
Курьер, уборка помещений
53
Государственное учреждение "Макатский районный отдел предпринимательства
Оператор электронно-вычислительных машин, курьер
54
Государственное учреждение "Средняя школа имени Мусы Баймуханова"
Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, курьер
55
Филиал республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Атырауской области
Курьер, Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, делопрроизводитель
56
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной центр санитарно-эпидемиологической экспертизы" Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Курьер
57
Государственное учреждение "Отдел жилищной инспекции Макатского района"
Курьер, Оператор электронно-вычислительных машин, уборка помещений, делопроизводитель
Приложение 2
к постановлению акимата района от
7 ноября 2013 года № 302
Объемы, конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования
Виды общественных работ
Объемы
Конкретные условия
Источники финансирования
Размер оплаты из расчета минимальной заработной платы
1
Экологическое оздоровление регионов (озеленение и благоустройство)
1000 деревьев
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3
2
Участие в строительстве и ремонте дорог, водопроводных, газовых, канализационных коммуникаций
4680 к/м
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3
3
Участие при переписи населения и скота, профилактике заболеваний животных
5000 переписи
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3
4
Помощь органам жилищно-коммунального хозяйства в уборке территорий населенных пунктов и промышленных предприятий

алып тасталды - Атырау облысы Мақат ауданы әкімдігінің 23.11.2015 № 240 қаулысымен (жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
43
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Атырау облысы Мақат ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші, азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуге қатысу
44
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Қазынашылық департаментінің Мақат аудандық қазынашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
45
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің Мақат ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші, салық агенті
46
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері және жер ресурстарын басқару комитетінің "Жер кадастры ғылыми-өндірістік орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау филиалы
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
47
Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі "Көліктегі Ішкі істер департаменті Атырау станциясындағы ішкі істер желілік бөлімі Мақат станциясындағы желілік ішкі істер бөлімшесі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
48
"Мақат аудандық ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, іс жүргізуші, мал ауруларының профилактикасына қатысу
49
"Мақат аудандық Мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші
50
"Мақат аудандық мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, іс жүргізуші
51
Атырау облысы Мақат аудандық соты
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман, іс жүргізуші
52
Мемлекеттік мекеме "Абай атындағы жалпы орта білім беру мектебі"
Шабарман, үй жайларды тазалау
53
"Мақат аудандық кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Электронды есептегіш машинасының операторы, шабарман
54
Мемлекеттік мекеме "Муса Баймұханов атындағы орта мектеп"
Электронды есептегіш машинасының операторы, үй жайларды тазалау, шабарман
55
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" Республикалық Мемлекеттік Кәсіпорыны Атырау облысы бойынша филиалы
Шабарман, еден жуушы, Электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші
56
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономиска министрлігі Тұтынушылардың құқықтарын қорғау комитетінің "Атырау облыстық санитариялық-эпидемиологиялық сараптама орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
Шабарман
57
"Мақат ауданының тұрғын үй инспекциясы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Шабарман, еден жуушы, Электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 7 қарашадағы
№ 302 қаулысына 2-қосымша
Қоғамдық жұмыстардың көлемі мен нақты жағдайлары, еңбекке төленетін ақылардың мөлшері және қаржыландыру көздері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Көлемі
Нақты жағдайлары
Қаржыландыру көздері
Ең төменгі жалақыдан алғандағы төлеудің мөлшері
1
Аймақтарды экологиялық сауықтыру (көгалдандыру және көркейту)
1000 тал
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3
2
Құрылыс және жол, су құбыры, газ, кәріз коммуникацияларын жөндеуге қатысу
4680 ш/м
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3
3
Халық және мал санағына, мал ауруларының профилактикасына қатысу
5000 саны
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3
4
Тұрғын үй коммуналдық шаруашылық органдарына елді мекендердің және өндірістік кәсіпорындардың аумақтарын тазалық жұмыстарына көмектесу

120000 м/3
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,3
5
Дворник, рабочий
2080,7 к/м 3055,2 к/м 20364,9 к/м 5121,3 к/м 7260 к/м
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,0
6
Другие виды работ: курьер, оператор электронно-вычислительных машин, делопроизводитель, уборка помещений, доставщик почты, участие в приписке граждан к призывному участку, налоговый агент, помощник воспитателя

120000 м/3
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,3
5
Аула тазалаушы, жұмысшы
2080,7 ш/м 3055,2 ш/м 20364,9 ш/м 5121,3 ш/м 7260 ш/м
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,0
6
Басқа жұмыстар түрлері: шабарман, электронды есептегіш машинасының операторы, іс жүргізуші, үй жайларды тазалау, пошта жеткізуші, азаматтарды шақыру учаскесіне тіркеуге қатысу, салық агенті, тәрбиешінің көмекшісі

20160 бумаго оборот, 45360 бумаго оборот, 34020 бумаго оборот
Неполный рабочий день и гибкий график
Из средств местного бюджета
1,0

20160 қағаз айналымы, 45360 қағаз айналымы, 34020 қағаз айналымы
Толық емес жұмыс күні және икемді график бойынша
Жергілікті бюджет есебінен
1,0